26.08.2025 Справа № 914/1841/25
За позовом: Керівника Жовківської окружної прокуратури Львівської області, м.Жовква,
В інтересах держави в особі Жовківської міської ради Львівського району Львівської області, м.Жовква,
до відповідача: Дочірнього підприємства «Сі-Сі-Ай-Любеля», м.Жовква,
про: розірвання договору оренди землі.
Суддя І. Б. Козак
При секретарі Б.Мельник
Представники сторін:
Прокурор: Леонтьєва Н.Т.
Від позивача: не з'явився.
Від відповідача: не з'явився.
Прокурор у судове засідання 26.08.2025 з'явився, дав усні пояснення у справі. Щодо закриття підготовчого провадження та переходу до розгляду справи по суті не заперечив.
Представник позивача у судове засідання 26.08.2025 не з'явився, надіслав повідомлення(вх.№22289/25) щодо можливості врегулювання спору в добровільному порядку.
Представник відповідача у судове засідання 26.08.2025 не з'явився.
З огляду на наведене та керуючись ст. 185 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Закрити підготовче провадження та перейти до розгляду справи по суті на 16.09.2025 р. о 12:00 год.
2. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області (м. Львів, вул. Личаківська, 128).
3. Явка уповноважених представників - обов'язкова.
4. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - lv.arbitr.gov.ua/sud5015/.
Письмові пояснення по справі сторони спору можуть надсилати на електронну адресу суду: www. lv.arbitr.gov.ua.
Суддя Козак І.Б.