Справа №534/2202/25
Провадження №1-кс/534/368/25
25.08.2025 м. Горішні Плавні
Слідчий суддя Горішньоплавнівського міського суду Полтавської області ОСОБА_1 , розглянувши скаргу ОСОБА_2 на бездіяльність відділу поліції №2 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань,
встановив:
1.25.08.2025 до Горішньоплавнівського міського суду Полтавської області надійшла скарга ОСОБА_2 на бездіяльність відділу поліції №2 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
2.Скарга відповідає вимогам ст ст. 303-304 КПК України, підстав для повернення скарги або для відмови у відкритті провадження за скаргою не встановлено, а тому необхідно відкрити провадження за скаргою.
3.Скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування розглядаються не пізніше сімдесяти двох годин з моменту надходження відповідної скарги, крім скарг на рішення про закриття кримінального провадження, які розглядаються не пізніше п'яти днів з моменту надходження скарги (частина 2 статті 306 КПК України).
4.Керуючись ст ст. 304,306 КПК України, -
постановив:
5.Відкрити провадження за скаргою ОСОБА_2 на бездіяльність відділу поліції №2 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
6.Призначити розгляд скарги у відкритому судовому засіданні на 10:30 26.08.2025 в приміщені Горішньоплавнівського міського суду Полтавської області (зал №3).
7.У судове засідання викликати особу, яка подала скаргу.
8.Про судове засідання повідомити керівника ВП №2 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області та зобов'язати його забезпечити участь у судовому засіданні посадових осіб, чиї дії оскаржуються, вручити їм копію ухвали.
9.Зобов'язати уповноважених осіб рішення, дії чи бездіяльність яких оскаржується до початку судового засідання подати до суду справу щодо розгляду заяви ОСОБА_2 від 18.08.2025 та повідомлення про злочин від 20.08.2025.
10.Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя
Горішньоплавнівського міського суду
Полтавської області ОСОБА_3