(вступна та резолютивна частини)
06 серпня 2025 року м. Дніпросправа № 405/837/25
Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Білак С.В. (доповідач), суддів: Юрко І.В., Чабаненко С.В., секретар судового засіданні Жмуренко В.В., за участі представника позивача адвоката Починок О.І., представника відповідача Бойко М.О., розглянувши у судовому засіданні в режимі відеоконференції апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Подільського районного суду міста Кропивницького від 02.06.2025 року в адміністративній справі №405/837/25 за позовом ОСОБА_1 до Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби, Подільського відділу у м. Кропивницькому Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби про визнання протиправним та скасування рішення про примусове видворення,-
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Подільського районного суду міста Кропивницького від 02 червня 2025 року в адміністративній справі №405/837/25 залишити без задоволення.
Рішення Подільського районного суду міста Кропивницького від 02 червня 2025 року в адміністративній справі №405/837/25 залишити без змін.
Вступна та резолютивна частина постанови складена 06 серпня 2025 року, в повному обсязі постанова буде складена відповідно до ст. 243 КАС України.
Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дати складання повного тексту постанови.
Головуючий - суддя С.В. Білак
суддя І.В. Юрко
суддя С.В. Чабаненко