Ухвала від 21.08.2025 по справі 703/6311/23

ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Номер провадження 22-ц/821/1161/25 Справа № 703/6311/23

УХВАЛА

про проведення судових засідань в режимі відеоконференції

21 серпня 2025 р. м. Черкаси

Черкаський апеляційний суд в особі судді-доповідача Карпенко О.В., розглянувши клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Лежух Тетяни Іванівни про проведення судових засідань в режимі відеоконференції у цивільній справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Лежух Тетяни Іванівни на рішення Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 27 березня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , Органу опіки та піклування в особі Виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області, третя особа: Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області про визнання незаконним і скасування рішення органу опіки та піклування, визначення способу участі матері у вихованні дитини та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області, Орган опіки та піклування в особі Виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області про усунення перешкод в спілкуванні з дитиною,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Черкаського апеляційного суду перебуває на розгляді дана цивільна справа, розгляд якої призначено на 04 вересня 2025 року о 09:30 год

20 серпня 2025 року до Черкаського апеляційного суду надійшло клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Лежух Т.І. в якому остання заявила клопотання про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Згідно ч. 1, 2, 3, 6 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів із застосуванням електронного підпису.

Враховуючи викладене, зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми захищеного відеоконференцзв'язку (ВКЗ), з метою дотримання принципу розумності строків розгляду справи, вважаю за можливе провести судове засідання, та, у разі необхідності, наступні судові засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми захищеного відеоконференцзв'язку (ВКЗ) з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ) та її представником - адвокатом Лежух Т.В. ( ІНФОРМАЦІЯ_2 )

Керуючись ст. ст. 212 ЦПК України, апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Лежух Тетяни Іванівни про проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами суду - задовольнити.

Розгляд справи за апеляційною скаргоюпредставника ОСОБА_1 - адвоката Лежух Тетяни Іванівни на рішення Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 27 березня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , Органу опіки та піклування в особі Виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області, третя особа: Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області про визнання незаконним і скасування рішення органу опіки та піклування, визначення способу участі матері у вихованні дитини та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області, Орган опіки та піклування в особі Виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області про усунення перешкод в спілкуванні з дитиною, провести 04 вересня 2025 року о 09:30 год в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми захищеного відеоконференцзв'язку (ВКЗ) із ОСОБА_1 та її представником - адвокатом Лежух Тетяною Іванівною, які зареєстровані у даній системі за наступними реквізитами: ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1

Наступні судові засідання з розгляду цивільної справи № 703/6311/23, проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми захищеного відеоконференцзв'язку (ВКЗ) із ОСОБА_1 та її представником - адвокатом Лежух Тетяною Іванівною, які зареєстровані у даній системі за наступними реквізитами: ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1

Ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо, несе учасник справи, який подав до суду відповідне клопотання.

Копію ухвали направити ОСОБА_1 та її представнику - адвокату Лежух Тетяні Іванівні.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Оксана КАРПЕНКО

Попередній документ
129670657
Наступний документ
129670659
Інформація про рішення:
№ рішення: 129670658
№ справи: 703/6311/23
Дата рішення: 21.08.2025
Дата публікації: 25.08.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Черкаський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто: рішення набрало законної сили (14.05.2025)
Дата надходження: 16.04.2025
Предмет позову: про визнання незаконним і скасування рішення органу опіки та піклування, визначення способу участі матері у вихованні дитини
Розклад засідань:
06.02.2024 13:00 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
21.02.2024 11:00 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
14.03.2024 10:00 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
15.04.2024 13:00 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
28.05.2024 13:30 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
19.06.2024 13:00 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
12.08.2024 09:00 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
17.09.2024 09:00 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
24.09.2024 11:30 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
31.10.2024 13:30 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
02.12.2024 10:30 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
21.01.2025 09:00 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
19.02.2025 10:30 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
17.03.2025 10:30 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
27.03.2025 12:45 Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
14.08.2025 11:30 Черкаський апеляційний суд
04.09.2025 09:30 Черкаський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БИЧЕНКО ІГОР ЯКОВИЧ
ГОНЧАР НАДІЯ ІВАНІВНА
КАРПЕНКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
суддя-доповідач:
БИЧЕНКО ІГОР ЯКОВИЧ
ГОНЧАР НАДІЯ ІВАНІВНА
КАРПЕНКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
відповідач:
Одородько Ліна Вікторівна
Орган опіки та піклування в особі виконавчого комітету Смілянської міської ради
позивач:
Одородько Руслан Віталійович
представник відповідача:
Панчелюга Катерина Миколаївна
представник позивача:
Лежух Тетяна Іванівна
Петренко Олександр Володимирович
Спіцина Юлія Андріївна
суддя-учасник колегії:
ВАСИЛЕНКО ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА
НОВІКОВ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
ФЕТІСОВА ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА
третя особа:
Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області
третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області
третя особа, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору:
Орган опіки та піклування в особі виконавчого комітету Смілянської міської ради Черкаської області