Ухвала від 19.08.2025 по справі 213/4140/25

г Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Справа № 213/4140/25

Номер провадження 2-н/213/1680/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 серпня 2025 року місто Кривий Ріг

Суддя Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Мазуренко В.В. розглянув заяву Комунального підприємства "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за отримані послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, -

ВСТАНОВИВ:

Заявникзвернувся до суду з вищевказаною заявою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за отримані послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 165 ЦПК України суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо наявні обставини, передбачені частиною першою статті 186 цього Кодексу.

Відповідно до п.6 ч.1 ст.186 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо настала смерть фізичної особи.

Як видно із відповіді №1673700 від 15.08.2025 щодо реєстрації особи в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, на момент надходження запиту РНОКПП ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , закрито, у зв'язку з наявністю повідомлення від ВРАЦС про громадян, які померли.

Таким чином, у видачі судового наказу необхідно відмовити.

Керуючись п. 4 ч. 1 ст. 165 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Відмовити у видачі судового наказу за заявою Комунального підприємства "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за отримані послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Роз'яснити заявнику, що відповідно до ст. 166 ЦПК України відмова у видачі судового наказу з підстави, передбаченої п.п.3-6 ч.1 ст. 165 ЦПК України, унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою стосовно цього боржника.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів.

Суддя В.В. Мазуренко

Попередній документ
129661204
Наступний документ
129661206
Інформація про рішення:
№ рішення: 129661205
№ справи: 213/4140/25
Дата рішення: 19.08.2025
Дата публікації: 22.08.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (19.08.2025)
Дата надходження: 07.08.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення