79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
"19" серпня 2025 р. Справа №921/660/23
Західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Галушко Н.А.
суддів Бонк Т.Б.
Орищин Г.В.
секретар судового засідання - Стронська А.І.
за участю представників учасників справи:
представник позивача - не з'явився
представник відповідача - не з'явився
представник третьї особи на стороні позивача - не з'явився
представник третьї особи на стороні відповідача - не з'явився
розглядаючи апеляційну скаргу Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України", м.Київ в особі філії "Подільський лісовий офіс" Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України", м.Чернівці від 28.05.25 (вх. № ЗАГС 01-05/1631/25 від 30.05.25)
на рішення Господарського суду Тернопільської області від 25.04.2025 (повне рішення складено та підписано 08.05.2025, суддя Н.О. Андрусик)
у справі № 921/660/23
за позовом: Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України", м.Київ в особі філії "Подільський лісовий офіс" Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України", м.Чернівці
до відповідача: Гусятинської селищної ради, смт. Гусятин Чортківського району Тернопільської області
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Тернопільської обласної військової адміністрації, м.Тернопіль
за участі: Тернопільської обласної прокуратури, м.Тернопіль
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області, м.Тернопіль
про: витребування з незаконного володіння земельних ділянок,
Ухвалою Західного апеляційного господарського суду від 02.07.2025 розгляд справи №921/660/23 відкладено на 19.08.2025 об 12:40 год.
13.08.2025 на адресу Західного апеляційного господарського суду надійшло клопотання від представника відповідача - Карпа Степана Олексійовича (Вх. ЗАГС № 01-04/6222/25) про відкладення розгляду справи №921/660/23 у зв'язку з перебуванням представників у відпустці.
Факт технічної несправності (неналежного функціонування) систем звукозапису та відеоконференцзв'язку підтверджується Актом від 19.08.2025, складеним секретарем судового засідання.
Згідно із ч. 2 ст. 216 ГПК України, якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в ухвалі.
Керуючись ст.ст. 197, 216, 234, 270 ГПК України, Західний апеляційний господарський суд
1. Розгляд справи № 921/660/23 відкласти на 16.09.2025 об 14:00 год.
2. Судове засідання у справі №921/660/23 провести з представником Тернопільської обласної військової адміністрації - Ярехою Валерією Андріївною ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ) та з представником Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України" в особі філії "Подільський лісовий офіс" - Киричук Наталією Валеріївною ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ) в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису.
3. Копію даної ухвали надіслати сторонам у справі та на електронну адресу Вінницького апеляційного суду.
4. Попередити сторін спору (їх представників) про наступне:
- відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву;
- відповідно до ч. 8 ст. 197 ГПК України, використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку;
- участь у відеоконференції забезпечується з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.
5. Явка уповноважених представників сторін в судове за сідання на власний розсуд.
6. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Галушко Н.А.
Суддя Бонк Т.Б.
Суддя Орищин Г.В.