Ухвала від 20.08.2025 по справі 140/9389/24

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про продовження строку розгляду справи

20 серпня 2025 рокуЛьвівСправа № 140/9389/24 пров. № А/857/346/25

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача -Заверухи О. Б.

суддів -Качмара В. Я.

Онишкевича Т. В.

розглянувши питання про продовження строку розгляду справи за апеляційною скаргою Комунального підприємства «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування» на рішення Волинського окружного адміністративного суду від 12 листопада 2024 року у справі № 140/9389/24 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування» про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Восьмого апеляційного адміністративного суду перебуває справа № 140/9389/24 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування» про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою Комунального підприємства «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування» на рішення Волинського окружного адміністративного суду від 12 листопада 2024 року.

Ухвалами Восьмого апеляційного адміністративного суду від 04 березня 2025 року відкрито апеляційне провадження у справі та призначено до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.

Відповідно до частини першої статті 309 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом шістдесяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції - протягом тридцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

Згідно з частиною другою статті 309 Кодексу адміністративного судочинства України у виняткових випадках апеляційний суд за клопотанням сторони та з урахуванням особливостей розгляду справи може продовжити строк розгляду справи, але не більш як на п'ятнадцять днів, про що постановляє ухвалу.

Враховуючи викладене, з метою об'єктивного, повного і всебічного з'ясування обставин у вказаній адміністративній справі, колегія суддів вважає за необхідне продовжити строк розгляду справи.

Керуючись статтями 241, 243, 248, 309, 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Продовжити строк розгляду справи № 140/9389/24 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування» про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою Комунального підприємства «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування» на рішення Волинського окружного адміністративного суду від 12 листопада 2024 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя О. Б. Заверуха

судді В. Я. Качмар

Т. В. Онишкевич

Попередній документ
129649399
Наступний документ
129649401
Інформація про рішення:
№ рішення: 129649400
№ справи: 140/9389/24
Дата рішення: 20.08.2025
Дата публікації: 22.08.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо; забезпечення права особи на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (16.09.2025)
Дата надходження: 09.09.2024
Предмет позову: про визнання протиправними дій та скасування рішення