Ухвала від 18.08.2025 по справі 460/206/25

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до апеляційного розгляду

18 серпня 2025 року ЛьвівСправа № 460/206/25 пров. № А/857/26065/25

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача -Глушка І. В.

суддів -Затолочного В. С.

Судової-Хомюк Н. М.

перевіривши апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - адвоката Меніка Віталія Вікторовича на рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 22 травня 2025 року у справі № 460/206/25 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання відмови та наказів протиправними, зобов'язання вчинення певних дій,

ВСТАНОВИВ:

Проаналізувавши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження, а також відсутні підстави для повернення апеляційної скарги чи відмови у відкритті апеляційного провадження. Водночас суд встановив, що апелянт звільнений від сплати судового збору на підставі п. 1 (позивачі - у справах про стягнення заробітної плати та поновлення на роботі) ч.1 статті 5 Закону України «Про судовий збір».

З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.

Суддею-доповідачем проведено необхідні підготовчі дії, визначені Кодексом адміністративного судочинства України, а тому справу слід призначити до апеляційного розгляду.

Враховуючи те, що клопотання від учасників справи про розгляд справи за їх участю відсутні, суд вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Керуючись статтями 296, 300, 306, 307, 311 КАС України суд,

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Меніка Віталія Вікторовича на рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 22 травня 2025 року у справі № 460/206/25 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання відмови та наказів протиправними, зобов'язання вчинення певних дій.

Призначити справу № 460/206/25 за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 про визнання відмови та наказів протиправними, зобов'язання вчинення певних дій до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.

Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом п'ятиденного строку з моменту вручення копії цієї ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач І. В. Глушко

судді В. С. Затолочний

Н. М. Судова-Хомюк

Попередній документ
129621523
Наступний документ
129621525
Інформація про рішення:
№ рішення: 129621524
№ справи: 460/206/25
Дата рішення: 18.08.2025
Дата публікації: 21.08.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; проходження служби, з них; військової служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (02.02.2026)
Дата надходження: 24.06.2025