Справа № 638/17450/20
Провадження № 1-кп/638/415/25
18 серпня 2025 року суддя Шевченківського районного суду м. Харкова ОСОБА_1 , вирішуючи питання відновлення судового провадження стосовно ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Харкова, громадянина України, не працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення - проступку, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України,-
встановив:
В провадженні Шевченківського районного суду м.Харкова перебуває судове провадження за обвинуваченням ОСОБА_2 , у вчиненні кримінального правопорушення - проступку, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України.
Ухвалою суду від 08.02.2023 року оголошено розшук обвинуваченого та зупинено провадження у вказаному кримінальному провадженні до його розшуку.
08.08.2025 року до суду надійшов лист з ХРУП №3 ГУНП в Харківській області згідно якого місцеперебування ОСОБА_2 було встановлено.
Враховуючи викладене, вважаю за необхідне відновити судове провадження.
На підставі викладеного та керуючись ст.335 КПК України, суддя, -
постановив:
Оголошений розшук - припинити.
Судове провадження стосовно ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення - проступку, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України- відновити та призначити до розгляду на 13 годину 15 хвилин 02 жовтня 2025 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: