Справа № 296/8282/25
1-кс/296/3840/25
Іменем України
про застосування запобіжного заходу
05 серпня 2025 рокум. Житомир
Слідчий суддя Корольовського районного суду м.Житомира ОСОБА_1 ,
при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
слідчого ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5 ,
підозрюваної ОСОБА_6 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Житомирі клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Житомирській області майора поліції ОСОБА_4 про застосування запобіжного заходу у виді домашнього арешту відносно
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м.Коростень, Житомирської області, громадянки України, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , заступника директора Холосненської гімназії Коростенської міської ради, раніше не судимої,
підозрюваної у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191 КК,-
До слідчого судді Корольовського райсуду м. Житомира надійшло клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Житомирській області майора поліції ОСОБА_4 про застосування щодо ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжного заходу у виді домашнього арешту в нічний час.
В заявленому клопотанні зазначено, що у провадженні СУ ГУНП в Житомирській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025060000001266 від 26.06.2025, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.368, ч.4 ст. 191 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 25.10.2023 розпорядженням міського голови Коростенської міської ради ОСОБА_7 № 414к ОСОБА_8 призначено на посаду головного спеціаліста-інспектора відділу освіти.
Відповідно до посадової інструкції, що затверджена міським головою ОСОБА_9 . 07.07.2023 ОСОБА_8 , перебуваючи на посаді головного спеціаліста-інспектора відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, зобов'язаний, зокрема:
- забезпечувати координаційно-аналітичну роботу щодо діяльності ДЮСШ, Кожухівської гімназії, Холосненського ліцею, Хотинівського ліцею, Михайлівської гімназії, Сарновицького ліцею та здійснює моніторинг за дотриманням ними установчих документів;
- координувати підготовку закладів освіти з питань охорони праці та техніки безпеки, цивільного захисту, пожежної безпеки, охорони життя і здоров'я дітей, є начальником штабу цивільного захисту відділу освіти;
- координувати роботу закладів освіти з організації обліку військовозобов'язаних та інше.
Відповідно до наказу начальника відділу освіти Виконавчого комітету Коростенської міської ради ОСОБА_10 від 07.11.2023 № 187-к відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487 на головного спеціаліста-інспектора відділу освіти ОСОБА_8 з 07.11.2023 покладено обов'язки з ведення військового обліку.
Таким чином, перебуваючи на посаді головного-інспектора відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, виконуючи відповідно до наказу начальника відділу освіти ОСОБА_10 № 187-к від 07.11.2023 обов'язки із ведення військового обліку, відповідно до обов'язку посадової інструкції, затвердженої міським головою ОСОБА_9 від 07.07.2023 щодо забезпечення координаційно-аналітичної роботи щодо діяльності ДЮСШ, Кожухівської гімназії, Холосненського ліцею, Хотинівського ліцею, Михайлівської гімназії, Сарновицького ліцею, ОСОБА_8 здійснює організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, а тому відповідно до ст. 18 КК України та положень примітки 1 до ст. 364 КК України є службовою особою.
Також, згідно наказу відділу освіти Виконавчого комітету Коростенської міської ради №22-к від 21.03.2024 ОСОБА_11 , заступника директора з навчально-виховної роботи Холосненського ліцею Коростенської міської ради переведено на посаду директора Холосненського ліцею Коростенської міської ради з 22.03.2024 по 22.03.2026.
Згідно наказу відділу освіти Виконавчого комітету Коростенської міської ради №41 від 22.03.2024 затверджено посадову інструкцію директора Холосненського ліцею Коростенської міської ради ОСОБА_11 .
Згідно наказу відділу освіти Виконавчого комітету Коростенської міської ради №83 від 30.08.2024 затверджено нові посадові інструкції директорів закладів освіти, у зв'язку з перейменуванням закладів освіти.
Згідно посадової інструкції директора Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_11 , затвердженої 30.08.2024, директор очолює заклад освіти, здійснює безпосереднє керівництво ним, в тому числі дошкільним підрозділом, який входить до складу закладу та не має статусу юридичної особи. Має у підпорядкуванні відповідний штат співробітників. Підпорядковується засновнику (власнику) та уповноваженому органу засновника (власника) - відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради і несе відповідальність за освітню, господарську, кадрову, організаційну та іншу діяльність закладу освіти.
Таким чином, перебуваючи на посаді директора Холосненської гімназії Коростенської міської ради, виконуючи відповідно до наказу відділу освіти Виконавчого комітету Коростенської міської ради №22-к від 21.03.2024 та відповідно до посадової інструкції, затвердженої 30.08.2024, ОСОБА_11 здійснює організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, а тому відповідно до ст. 18 КК України та положень примітки 1 до ст. 364 КК України є службовою особою.
Окрім того, відповідно до наказу директора ліцею ОСОБА_11 від 29.03.2024 № 08-к/тр ОСОБА_12 з посади педагога-організатора переведено на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Холосненського ліцею Коростенської міської ради
Відповідно до посадової інструкції, затвердженої наказом директора Холосненської гімназії ОСОБА_13 № 46-о від 06.08.2024, основні функції заступника директора з навчальної роботи - це організація навчальної роботи в закладі освіти, методичне керівництво освітнім процесом, забезпечення дотримання норм і правил безпеки життєдіяльності під час навчальних занять. Заступник директора підпорядковується директору. Заступнику директора підпорядковуються вчителі, класні керівники, вихователі груп подовженого дня, керівники предметних гуртків, інші педагогічні працівники, які виконують функції, пов'язані із навчанням учнів.
Таким чином, перебуваючи на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Холосненської гімназії Коростенської міської ради, виконуючи відповідно до наказу від 29.03.2024 № 08-к/тр та відповідно до посадової інструкції № 46-о від 06.08.2024, ОСОБА_6 здійснює організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, а тому, відповідно до ст. 18 КК України та положень примітки 1 до ст. 364 КК України, є службовою особою.
Так, не пізніше 03.02.2025 у ОСОБА_8 , який обіймає посаду головного інспектора відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, будучи службовою особою, виник злочинний умисел, спрямований на розтрату службовими особам Холосненської гімназії Коростенської міської ради бюджетних коштів шляхом фіктивного працевлаштування особи до вказаного навчального закладу, що підпорядкований відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, шляхом зловживання службовим становищем.
З метою реалізації свого злочинного умислу, діючи умисно, з корисливих мотивів, маючи намір на розтрату службовими особами Холосненської гімназії Коростенської міської ради бюджетних коштів, ОСОБА_8 не пізніше 03.02.2025 вступив у попередню злочинну змову з директором Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_11 та заступником директора з навчальної роботи Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_6 , при цьому розподіливши ролі у вчинюваних кримінальних правопорушеннях.
Відповідно до розробленого ОСОБА_8 плану на співучасників були покладені наступні функції, необхідні для вчинення кримінального правопорушення.
Так, ОСОБА_8 підшуковував особу, яка буде фіктивно працевлаштована до Холосненської гімназії Коростенської міської ради без виконання нею обов'язків за посадою.
ОСОБА_11 , відповідно до відведеної їй ролі, повинна була прийняти особу, підшукану ОСОБА_8 до Холосненської гімназії Коростенської міської ради, та підписувати документи щодо виплати їй заробітної плати без виконання нею обов'язків за посадою.
ОСОБА_6 , відповідно до відведеної їй ролі, як безпосередній керівник фіктивно працевлаштованої особи, повинна була обліковувати робочий час особі, підшуканій ОСОБА_8 , тим самим забезпечивши виплату їй заробітної плати без виконання такою особою обов'язків за посадою.
Реалізуючи спільний злочинний умисел, не пізніше 03.02.2025 ОСОБА_8 підшукав та запропонував ОСОБА_14 працевлаштування його до Холосненської гімназії Коростенської міської ради на посаду асистента вчителя, без подальшого виконання ним обов'язків за посадою. У свою чергу ОСОБА_14 повинен повертати ОСОБА_8 грошові кошти, отримані в якості заробітної плати в Холосненськой гімназії Коростенської міської ради, отримавши при цьому відстрочку від призову за мобілізацією під час дії воєнного стану, оскільки посада асистента вчителя передбачає бронювання особи на період мобілізації та на воєнний час.
У подальшому, 03.02.2025 ОСОБА_11 , зловживаючи службовим становищем, переслідуючи корисливий мотив, діючи з прямим умислом, за попередньою змовою групою осіб з ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , на підставі поданих ОСОБА_14 заяв видала наказ №02-к/тр від 03.02.2025, згідно з яким ОСОБА_14 прийнято на посаду асистента вчителя з 04.02.2025 до Холосненської гімназії Коростенської міської ради, та наказ №05-к/тр від 03.02.2025, згідно якого ОСОБА_14 прийнято на посаду музичного керівника дошкільного підрозділу Холосненської гімназії Коростенської міської ради (0,25 ставки).
У свою чергу, ОСОБА_6 , зловживаючи службовим становищем, переслідуючи корисливий мотив, діючи з прямим умислом, за попередньою змовою групою осіб з ОСОБА_8 та ОСОБА_11 , обліковувала робочий час ОСОБА_14 за вказаними посадами, без виконання ним обов'язків за посадою, таким чином виступивши пособником у вчиненні директором Холосненськой гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_11 подальшої розтрати бюджетних коштів.
У подальшому, у період з 04.02.2025 до 22.07.2025, директор Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_11 , діючи за попередньою змовою з головним-інспектором відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ОСОБА_8 та заступником директора з навчальної роботи Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_6 , в умовах воєнного стану, зловживаючи своїм службовим становищем, керуючись корисливим мотивом, забезпечила безпідставну виплату ОСОБА_14 заробітної плати в сумі 22 697,02 грн., без виконання останнім обов'язків за посадами.
У свою чергу ОСОБА_8 забезпечено отримання від ОСОБА_14 частини вказаних грошових коштів, які розподілено між співучасниками.
Таким чином, заступник директора з навчальної роботи Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_6 , діючи за попередньою змовою з директором Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_11 та головним-інспектором відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ОСОБА_8 , переслідуючи корисливий мотив, будучи службовою особою, шляхом зловживання службовим становищем, в умовах воєнного стану, здійснила пособництво у розтраті бюджетних коштів, розпорядником яких є відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, на загальну суму 22 697,02 гривень.
Окрім того, не пізніше 20.03.2025 у ОСОБА_8 , який обіймав посаду головного інспектора відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, будучи службовою особою, повторно виник злочинний умисел, спрямований на розтрату службовим особам Холосненської гімназії Коростенської міської ради бюджетних коштів шляхом фіктивного працевлаштування осіб до вказаного навчального закладу, що підпорядкований відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, шляхом зловживання службовим становищем.
З метою реалізації свого злочинного умислу, діючи умисно, з корисливих мотивів, маючи намір на розтрату службовими особами Холосненської гімназії Коростенської міської ради бюджетних коштів,
ОСОБА_8 не пізніше 20.03.2025 вступив у попередню злочинну змову з директором Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_11 та заступником директора з навчальної роботи Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_6 , при цьому розподіливши ролі у вчинюваних кримінальних правопорушеннях.
Відповідно до розробленого ОСОБА_8 плану на співучасників були покладені наступні функції, необхідні для вчинення кримінального правопорушення.
Так, ОСОБА_8 підшуковував особу, яка буде фіктивно працевлаштована до Холосненської гімназії Коростенської міської ради без виконання нею обов'язків за посадою.
ОСОБА_11 , відповідно до відведеної їй ролі, повинна була прийняти особу, підшукану ОСОБА_8 до Холосненської гімназії Коростенської міської ради, та підписувати документи щодо виплати їй заробітної плати без виконання нею обов'язків за посадою.
ОСОБА_6 , відповідно до відведеної їй ролі, як безпосередній керівник фіктивно працевлаштованого особи, повинна була обліковувати робочий час особи, підшуканої ОСОБА_8 , тим самим забезпечивши виплату їй заробітної плати без виконання такою особою обов'язків за посадою.
Реалізуючи спільний злочинний умисел, не пізніше 20.03.2025 ОСОБА_8 підшукав та запропонував ОСОБА_15 працевлаштування його до Холосненської гімназії Коростенської міської ради на посаду сестри медичної, без подальшого виконання ним обов'язків за посадою. У свою чергу ОСОБА_15 повинен повертати ОСОБА_8 грошові кошти, отримані в якості заробітної плати в Холосненськой гімназії Коростенської міської ради, отримавши при цьому відстрочку від призову за мобілізацією під час дії воєнного стану, оскільки посада сестри медичної передбачає бронювання особи на період мобілізації та на воєнний час.
У подальшому, 20.03.2025 ОСОБА_11 , зловживаючи службовим становищем, переслідуючи корисливий мотив, діючи з прямим умислом, за попередньою змовою групою осіб з ОСОБА_8 та ОСОБА_6 , на підставі поданих ОСОБА_15 заяв видала наказ №09-к/тр від 20.03.2025, згідно з яким ОСОБА_15 прийнято на посаду сестри медичної (брата медичного) з 21.03.2025 до Холосненської гімназії Коростенської міської ради.
У свою чергу, ОСОБА_6 , зловживаючи службовим становищем, переслідуючи корисливий мотив, діючи з прямим умислом, за попередньою змовою групою осіб з ОСОБА_8 та ОСОБА_11 , обліковувала робочий час ОСОБА_15 за вказаними посадами, без виконання ним обов'язків за посадою, таким чином виступивши пособником у вчиненні директором Холосненськой гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_11 подальшої розтрати бюджетних коштів.
У подальшому, у період з 21.03.2025 до 22.07.2025, директор Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_11 , діючи за попередньою змовою з головним-інспектором відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ОСОБА_8 та заступником директора з навчальної роботи Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_6 , в умовах воєнного стану, зловживаючи своїм службовим становищем, керуючись корисливим мотивом, забезпечила безпідставну виплату ОСОБА_15 заробітної плати в сумі 20 266,66 грн., без виконання останнім обов'язків за посадами.
У свою чергу ОСОБА_8 забезпечено отримання від ОСОБА_14 частини вказаних грошових коштів, які розподілено між співучасниками.
Таким чином, заступник директора з навчальної роботи Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_6 , діючи за попередньою змовою з директором Холосненської гімназії Коростенської міської ради ОСОБА_11 та головним-інспектором відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ОСОБА_8 , переслідуючи корисливий мотив, будучи службовою особою, шляхом зловживання службовим становищем, повторно, в умовах воєнного стану, здійснила пособництво у розтраті бюджетних коштів, розпорядником яких є відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради, на загальну суму 20 266,66 гривень.
Таким чином, ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженці м. Коростень, Житомирської області, громадянці України, зареєстрованій за адресою: АДРЕСА_1 , заступнику директора Холосненської гімназії Коростенської міської ради, раніше не судимій, 24.07.2025 повідомлено по підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191 КК України, а саме у пособництві у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, повторно, в умовах воєнного стану.
Відповідно до вимог п. 4 ч. 1 ст. 184 КПК України під час досудового слідства встановлено наявність ризиків, передбачених у п. 1,2,3,4 ч. 1 ст. 177 КПК України.
В судовому засіданні прокурор клопотання підтримав та просив його задовольнити.
Захисник підозрюваної ОСОБА_6 -адвокат ОСОБА_5 заперечив проти задоволення клопотання. Вказав, що клопотання необгрунтоване. Ризики на які вказав прокурор відсутні. Підозрювана раніше не судима. Зазначив, що його клієнтка має на утриманні малолітню дитину, а також доглядає за батьками, які мають інвалідність. Батьки підозрюваної проживають у м. Коростень.
Підозрювана ОСОБА_6 в судовому засіданні підтримала свого захисника. Вказала, що дійсно здійснює догляд за батьками.
Слідчий суддя, заслухавши думку учасників процесу, дослідивши матеріали клопотання, вважає, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Виходячи з вимог статей 131, 132 КПК України, запобіжні заходи є заходами забезпечення кримінального провадження і застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Так, ст. 177 КПК України визначено, що метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов'язків, а також запобігання певним ризикам.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 181 КПК України домашній арешт полягає в забороні підозрюваному, обвинуваченому залишати житло цілодобово або у певний період доби. Домашній арешт може бути застосовано до особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину, за вчинення якого законом передбачено покарання у виді позбавлення волі.
Матеріали справи свідчать, що ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , 24.07.2025 повідомлено по підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191 КК України, а саме у пособництві у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, повторно, в умовах воєнного стану.
З матеріалів, якими обґрунтовується необхідність застосування запобіжного заходу, вбачається наявність обґрунтованої підозри вчинення ОСОБА_6 кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191 КК України.
Необхідність застосування до підозрюваної запобіжного заходу у виді домашнього арешту в нічний період доби обґрунтовується тим, що ОСОБА_6 , підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191 КК України, який є тяжкими та містить безальтернативну санкцію - позбавлення волі на тривалий період часу та наявністю ризиків, передбачених приписами п.п.1,2,3,4 ч.1 ст.177 КПК України.
Оцінюючи ризики, на які посилається слідчий, слідчий суддя приймає до уваги положення п. п. 3, 4 ст. 5 Конвенції про захист прав людини та практику Європейського суду з прав людини, згідно з якими обмеження права особи на свободу і особисту недоторканість можливо лише в передбачених законом випадків за встановленою процедурою. При цьому, ризики визначені п.п. 1,2,3,4 ч.1 ст.177 КПК України, тобто переховування від органів досудового розслідування та/або суду, ризик знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, ризики незаконного впливу підозрюваного на свідків у кримінальному провадженні, перешкоджання кримінальному провадженню іншим чином не може оцінюватись виключно на підставі суворості можливого судового рішення, а це слід робити з урахуванням низки відповідних фактів, які можуть підтверджувати існування такого ризику.
Слідчий суддею встановлено, що ризик передбачений п.1 ч.1 ст.177 КПК України є обгрунтованим, оскільки ОСОБА_6 підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, що певним чином мінімізує можливість застосування заохочувальних приписів КК України у разі постановлення обвинувального вироку (призначення покарання більш м'якого, ніж визначене санкцією статті, звільнення від відбування покарання тощо) та підвищує імовірність настання ризику переховування підозрюваної від органу досудового розслідування та суду. Окрім того, ОСОБА_6 , не є військовозобов'язаною, а тому може вільно виїжджати за межі України.
Разом з тим, слідчим доведено, наявність ризику передбаченого п.2 ч.1 ст.177 КПК України, оскільки кримінальне провадження перебуває на стадії досудового розслідування, яка потребує з'ясування обставин вчинення злочину шляхом, отримання офіційної документації, що має значення речового доказу у кримінальному провадженні, то не виключено, що ОСОБА_6 може знищити, сховати, спотворити будь-які із речей та документів, що мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення.
Ознайомившись з матеріалами досудового розслідування в обсязі, доданому до клопотання про застосування запобіжного заходу, підозрювана може вчиняти спроби спілкуватися із співучасниками, у тому числі дистанційно, використовуючи досягнення науки і техніки у сфері інформаційних та телекомунікаційних технологій, та повідомляти останнім про докази, які перебувають у розпорядженні органів слідства, про необхідність знищити та приховати інші докази, про існування яких стороні обвинувачення наразі не відомо, що не виключає ризику, передбаченого п.3 ч.1 ст.177 КПК України.
Також доведено наявність ризиків, передбачених п.3,4 ч.1 ст.177 КПК України, враховуючи те, що ОСОБА_6 , будучи заступником директора Холосненської гімназії Коростенської міської ради має вплив на працівників гімназії, може впливати на останніх, а тому може здійснити негативний вплив на свідків, які підлягають допиту.
З огляду на викладене, враховуючи наявність принципу безпосередності дослідження показань учасників кримінального процесу, слідчий суддя вважає, що підозрювана може вчиняти спроби впливу на учасників кримінального провадження з метою неможливості використання в суді в якості доказів показань останніх
З огляду на вищенаведене, слідчий суддя, оцінюючи ризики переховування підозрюваного від слідства та суду, враховує як тяжкість вчиненого кримінального правопорушення та можливі для підозрюваної правові наслідки, так і дані про особу підозрюваної, наявність постійного місця реєстрації та проживання, соціальні зв'язки, відсутність судимості, та приходить до переконання, що існують підстави для задоволення клопотання.
За таких обставин, враховуючи обставини вчинення кримінального правопорушення, наявність ризиків, передбачених ст. 177 КПК України, даних про особу підозрюваної ОСОБА_6 , суд вважає за можливе застосовувати до останньої запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний час з покладенням обов'язків відповідно до ч. 6 ст. 194 КПК України, що забезпечить дотримання підозрюваною процесуальних обов'язків під час досудового слідства та в суді.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 181, 184, 193, 194, 196, 376 Кримінального процесуального кодексу України, слідчий суддя, -
Клопотання слідчого задовольнити.
Застосувати щодо підозрюваної ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час строком до 25.09.2025 включно.
Покласти на підозрювану ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , процесуальні обов'язки:
- у нічний час (з 22 год до 06 год наступного дня) не відлучатися з місця проживання, що за адресою: АДРЕСА_1 , без дозволу слідчого, в провадженні якого перебувають матеріали досудового розслідування, прокурора або суду;
- прибувати до слідчого, в провадженні якого перебувають матеріали досудового розслідування, прокурора або суду на першу їх вимогу;
- повідомляти слідчого, в провадженні якого перебувають матеріали досудового розслідування, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи;
- утримуватися від спілкування зі свідками, коло яких визначить слідчий;
- здати на зберігання до органу досудового розслідування свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.
Роз'яснити підозрюваній, що відповідно до ч.5 ст.181 КПК України, працівники органу Національної поліції з метою контролю за поведінкою підозрюваного, який перебуває під домашнім арештом, мають право з'являтися в житло цієї особи, вимагати надати усні чи письмові пояснення з питань, пов'язаних із виконанням покладених на неї зобов'язань, використовувати електронні засоби контролю.
Виконання ухвали доручити органу Національної поліції за місцем проживання підозрюваного.
Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчих у провадженні яких перебуває дане кримінальне провадження.
Визначити строк дії обов'язків з моменту оголошення ухвали до 25.09.2025 включно.
Ухвала підлягає негайному виконанню з моменту її оголошення.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена безпосередньо до Житомирського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1