Справа №463/6900/25
Провадження №1-кс/463/6890/25
про тимчасовий доступ до речей і документів
14 серпня 2025 року місто Львів
Слідча суддя Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшої слідчої слідчого відділу Львівського районного управління поліції №1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Галицької окружної прокуратури міста Львова ОСОБА_4 , про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей та документів у матеріалах досудового розслідування, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024142270000028 від 25.07.2024, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України,
встановила:
Старша слідча слідчого відділу Львівського районного управління поліції №1 ГУ НП у Львівській області звернулася до слідчого судді з клопотанням у матеріалах досудового розслідування, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024142270000028 від 25.07.2024, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України, про надання старшій слідчій слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 , слідчому слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_5 , слідчій слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_6 , слідчій слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_7 , слідчому слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_8 , старшій слідчій слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_9 тимчасовиго доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), що за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю їх вилучення, а саме: належним чином завірені копії документів, які знаходяться у матеріалах кримінального провадження №42023142410000120 від 04.12.2023: матеріали перевірки закупівлі № ІНФОРМАЦІЯ_2 з усіма додатками, проведеної ІНФОРМАЦІЯ_3 ; протоколи слідчих (розшукових) дій, що стосуються публічної закупівлі № ІНФОРМАЦІЯ_2 ; обвинувального акту у кримінальному провадженні №42023142410000120 від 04.12.2023 та інших документів, які мають значення під час досудового розслідування кримінального провадження №42024142270000028 від 25.07.2024.
В обґрунтування клопотання слідча покликалася на те, що слідчим відділом Львівського районного управління поліції №1 ГУ НП у Львівській області проводиться досудове розслідуванням в кримінальному провадженні №42024142270000028 від 25.07.2024, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_4 , зловживаючи своїм службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди, придбали антидронові рушниці направленої дії «PIRANHA 5T», шляхом завищення видатків, чим заподіяли істотну шкоду державним інтересам.
Так, в ході здійснення представницьких повноважень прокурором Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області, шляхом моніторингу інформації, розміщеної на офіційному вебпорталі Prozorro.gov., виявлено факти можливих порушень вимог законодавства у сфері публічних закупівель при використанні бюджетних коштів.
Встановлено, що 22.09.2023 ІНФОРМАЦІЯ_5 на офіційному веб - порталі « ІНФОРМАЦІЯ_6 » за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_7 розміщено оголошення, відповідно до якого визначено необхідність в закупівлі - назва: ДК 021:2015:35730000-0: Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту (Антидронна рушниця направленої дії «PIRANHA - SHIELD 5», або аналог, Комплекс направленої протидії PIRANHA ST. або аналог), з очікуваною вартістю 2 000 000,00 грн.
Аналізом п. 5.1 розділу 5 «Оцінка тендерної пропозиції» вбачається, що така здійснюється на основі критерію «Ціна». Найбільш економічно вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (у тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ або без ПДВ- у разі, якщо учасник не є платником ПДВ, а також без ПДВ, якщо предмет закупівлі не оподатковується. Учасник визначає ціни на послуги, що він пропонує надати за договором про закупівлю, з урахуванням податків і зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ, крім випадків коли предмет закупівлі не оподатковується), що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат, передбачених для послуг даного виду».
Зa результатами розміщення ІНФОРМАЦІЯ_5 вищевказаного оголошення та тендерної документації, тендерну пропозицію щодо можливості поставки даного товару подано лише одним учасником - Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), яким 25.09.2023, поряд з низкою інших документів, долучено до матеріалів вказаної закупівлі на офіційному вебпорталі ІНФОРМАЦІЯ_6 , як файл «Додаток №4 цінова пропозиція.pdf».
Опрацюванням вказаного документа вбачається, що означеним учасником закупівлі запропоновано поставку 2 вищевказаних комплексів за ціною 483 333,33 грн - без ПДВ або 580 000 грн - з ПДВ, а також 2 комплексів направленої протидії «PIRANHA 5Т» за ціною по 350 000,00 грн. без ПДВ, або по 420 000,00 грн. з ПДВ, а саме на суму 840 000,00 грн. з ПДВ.
Як вбачається із пп. 1.1, 3.1 договору про закупівлю №942, укладеного 23.10.2023 між ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » та ІНФОРМАЦІЯ_5 та специфікації до нього, сільрадою придбано 4 вищевказаних комплекси (2 «PIRANHA-SHIELD 5» по 580 000 грн з ПДВ за одиницю та 2 «PIRANHA 5Т» по 420 000,00 грн. з ПДВ за одиницю) на загальну суму 2 000 000 грн, у тому числі 333 333,33 грн ПДВ.
На виконання умов вищевказаного договору, ІНФОРМАЦІЯ_5 01.11.2023 здійснено переказ коштів на банківський рахунок ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » на 2 000 000 грн, у т.ч. ПДВ в сумі 333 333,33 грн. (номер розрахункового документа №1062).
За аналогічних обставин 18.12.2023 ІНФОРМАЦІЯ_5 здійснено придбання 12 комплексів РЕБ направленої протидії «Piranha-5T» y цього ж постачальника.
Так, 10.11.2023 оприлюднено оголошення про проведення відкритих торгів із ІНФОРМАЦІЯ_9 із закупівлі - Назва: ДК 021:2015:35730000-0: Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту (Комплекс направленої протидії PIRANHA 5Т, або аналог), очікуваною вартістю 6 000 000 грн.
За наслідками даної закупівлі 18.12.2023 ІНФОРМАЦІЯ_5 укладено договір № 1063 із ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » щодо придбання вищевказаних комплексів загальною вартістю 6 000 000 грн., у т.ч. 1 000 000 грн. ПДВ.
22.12.2023 ІНФОРМАЦІЯ_5 здійснено переказ коштів на банківський рахунок ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » в сумі 6 000 000 гри, у т.ч. 1 000 000 грн. ПДВ (номер розрахункового документа 1405).
Згідно з пп. «а» і «б» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу України: об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ. Водночас п.п. 30.1-30.4., 30.9. ст. 30 Податкового кодексу України унормовано, що податкова пільга - передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов'язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав, визначених п. 30.2 цієї статті. Підставами для надання податкових пільг є особливості, що характеризують певну групу платників податків, вид їх діяльності, об'єкт оподаткування або характер та суспільне значення здійснюваних ними витрат.
Законом України № 3019-ІХ «Про внесення змін до підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання/ввезення товарів для потреб безпеки і оборони у період воєнного стану» від 10.04.2023 пункт 32 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України викладено у новій редакції, відповідно до якої тимчасово, на період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України низки товарів оборонного призначення, у тому числі наступних товарних груп: портативних радіоелектронних засобів виявлення та протидії безпілотним літальним апаратам (антидронові рушниці) (8543), тощо, а також товарів, кінцевим отримувачем яких відповідно до сертифіката кінцевого споживача або згідно з умовами договору визначено правоохоронні органи, ІНФОРМАЦІЯ_10 , Збройні Сили України та інші військові формування, добровольчі формування територіальних громад, утворені відповідно до законів України, інші суб'єкти, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону та/або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, підприємства, які є виконавцями (співвиконавцями) державних контрактів (договорів) з оборонних закупівель: портативних радіоелектронних засобів виявлення та протидії безпілотним літальним апаратам (антидронові рушниці) (8543), тощо.
Вказаний Закон та відповідні зміни до пункту 32 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України набрали чинності 03.05.2023.
Слід зазначити, що метою Закону України «Про публічні закупівлі» є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.
Згідно із ч. 1 ст. 5 вказаного Закону закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об'єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням
У ч. 1 ст. 44 вказаного Закону передбачено, що за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання цього Закону, уповноважені особи, службові (посадові) особи замовників, несуть відповідальність згідно із законами України.
Вищенаведене свідчить про ігнорування уповноваженими посадовими та особами ІНФОРМАЦІЯ_4 вимогами чинного податкового законодавства, за якими передбачено звільнення від нарахування та сплати податку на додану вартість вищевказаних товарних груп, а, відповідно, заниження вартості їх закупівлі для відповідних військових частин, інших форувань, згідно вищевказаного закону, які були ініціаторами їх придбання.
25.07.2025 в межах кримінального провадження №42024142270000028 від 25.07.2024 року, повідомлено про підозру ОСОБА_10 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України, у зловживанні владою, тобто умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої юридичної особи використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди громадським інтересам.
Крім цього, під час досудового розслідування вказаного кримінального провадження встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_3 проведено перевірку вказаної закупівлі, згідно інформації № 131317-17/8045-2024 від 10.10.2024 вказаного органу.
30.10.2024 прокурором на адресу ІНФОРМАЦІЯ_11 скеровано лист, в порядку ст.ст. 36, 93 КПК України, щодо надання матеріалів перевірки закупівлі № ІНФОРМАЦІЯ_2 з усіма додатками.
Згідно відповіді ІНФОРМАЦІЯ_11 від 30.10.2024 встановлено, що матеріали вказаної перевірки закупівель, листом від 02.09.2024 №131308-17/6830-2024 передано до ІНФОРМАЦІЯ_12 та цим же листом проінформовано ІНФОРМАЦІЯ_13 .
Слідчим управлінням ГУ НП у Львівській області листом від 01.10.2024 №41123-2024 (вх. №131300-17-8443-24 від 02.10.2024) повідомлено, що матеріали вищевказаної перевірки долучено до матеріалів кримінального провадження №42024140000000171 від 30.07.2024, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.
Згідно відповіді наданої ІНФОРМАЦІЯ_14 проводилось досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42023142410000120 від 04.12.2023, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 2 ст. 364 КК України.
У порядку ст. 217 КПК України, прокурором прийнято рішення про об'єднання матеріалів кримінальних проваджень №42023142410000120 від 04.12.2023 та № 42024140000000171 від 30.07.2024 в одне провадження.
За об'єднаним кримінальним провадженням залишено реєстраційний номер №42023142410000120.
11.06.2025 досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено шляхом скерування обвинувального акту відносно ОСОБА_10 до ІНФОРМАЦІЯ_15 .
На даний час матеріали кримінального провадження № 42023142410000120 від 04.12.2023 перебувають у ІНФОРМАЦІЯ_16 .
У зв'язку з вищенаведеним, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме належним чином завірені копії документів, які знаходяться у матеріалах кримінального провадження №42023142410000120 від 04.12.2023, а саме: матеріали перевірки закупівлі № ІНФОРМАЦІЯ_2 з усіма додатками, проведеної ІНФОРМАЦІЯ_3 ; протоколи слідчих (розшукових) дій, що стосуються публічної закупівлі № ІНФОРМАЦІЯ_2 ; копії обвинувального акту у кримінальному провадженні №42023142410000120 від 04.12.2023 та інших документів, які мають значення під час досудового розслідування кримінального провадження №42024142270000028 від 25.07.2024.
Отримання доступу до належним чином завірених копій документів має істотне значення для встановлення усіх обставин у вказаному кримінальному провадженні та наддасть можливість використати вказані документи, як докази у даному кримінальному провадженні.
Старша слідча слідчого відділу Львівського районного управління поліції №1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 та прокурор ОСОБА_4 у судове засідання не прибули, подали суду клопотання про розгляд справи за їх відсутності.
Представник володільця інформації тимчасовий доступ до якої просить слідчий в судове засідання не з'явився, про день та час судового засідання був повідомлений належним чином, про причини неявки не повідомив, відповідно до ч.4 ст.163 КПК України, вважаю можливим розглядати клопотання у відсутності представника особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, тимчасовий дозвіл на доступ до яких просить слідчий та прокурор. Окрім цього на адресу суду надійшов лист, з якого слідує, що в органу досудового слідства відсутні заперечення щодо надання тимчасового доступу.
Згідно з ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов'язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
Дослідивши матеріали клопотання, приходжу до висновку, що клопотання підлягає до задоволення з наступних підстав.
За змістом закону тимчасовий доступ до речей і документів - це один із видів забезпечення кримінального провадження. Застосування такого заходу не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що: 1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування цього заходу забезпечення кримінального провадження; 2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора; 3) може бути виконано завдання, для досягнення якого слідчий, прокурор звернувся із клопотанням.
З долученого до матеріалів справи витягу з ЄРДР вбачається, що кримінальне провадження №42024142270000028 від 25.07.2024 розпочате у зв'язку із зловживанням службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди, придбали антидронові рушниці направленої дії «PIRANHA 5T», шляхом завищення видатків, чим заподіяли істотну шкоду державним інтересам.
Слідчою суддею встановлено, що кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 362 КК України, вчинено службовими особами ІНФОРМАЦІЯ_4 , досудове розслідування розпочато відповідно до ст. 214 КПК України та слідчим внесено відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024142270000028 від 25.07.2024.
Обставини вчинення кримінального правопорушення дають обґрунтовані підстави вважати, що під час його організації та вчинення було здійснено придбання антидронових рушниць направленої дії «PIRANHA 5T» шляхом завищення вартості витрат.
Як на правову підставу для звернення до суду з клопотанням про надання доступу до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме належним чином завірені копії документів, які знаходяться у матеріалах кримінального провадження №42023142410000120 від 04.12.2023, а саме: матеріали перевірки закупівлі № ІНФОРМАЦІЯ_2 з усіма додатками, проведеної ІНФОРМАЦІЯ_3 ; протоколи слідчих (розшукових) дій, що стосуються публічної закупівлі № ІНФОРМАЦІЯ_2 ; копії обвинувального акту у кримінальному провадженні №42023142410000120 від 04.12.2023 та інших документів, які мають значення під час досудового розслідування кримінального провадження №42024142270000028 від 25.07.2024, слідча покликалася на ст. 159-163 КПК України. В обґрунтування необхідності застосування такого заходу слідча вказала, що здобути вищевказані відомості можливо лише в Львівської обласної прокуратури, отримана інформація слугуватиме важливим речовим доказом у кримінальному провадженні, іншим способом довести обставини події неможливо.
Зі змісту ст. 159 КПК України вбачається, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення.
Відповідно до ч. 2 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Частиною 6 ст. 163 КПК України встановлено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Відповідно до положень ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать: 1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації; 2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю; 3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій; 4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; 5) відомості, які можуть становити банківську таємницю; 6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру; 7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо; 8) персональні дані особи, що знаходяться в її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних; 9) державна таємниця; 10) таємниця фінансового моніторингу.
Згідно з ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Зважаючи на те, що органом досудового розслідування проводяться слідчі дії у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 364 КК України, враховуючи, що вчинення кримінального правопорушення має чітко окреслені часові межі та те, що відомості, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , дозвіл на тимчасовий доступ до яких просить надати слідча, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у матеріалах досудового розслідування №42024142270000028 від 25.07.2024, містять охоронювану законом таємницю, а іншими способами довести обставини вчинення даного кримінального правопорушення неможливо, тому, за наведених обставин, вважаю, що клопотання підставне, та його слід задовольнити.
Керуючись ст. 131, 132, 159-164, 309 КПК України, слідча суддя
постановила:
Клопотання старшої слідчої cлідчого слідчого відділу Львівського районного управління поліції №1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 задовольнити.
Надати старшій слідчій слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 , слідчому слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_5 , слідчій слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_6 , слідчій слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_7 , слідчому слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_8 , старшій слідчій слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_9 тимчасовиго доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), що за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю їх вилучення, а саме: належним чином завірені копії документів, які знаходяться у матеріалах кримінального провадження №42023142410000120 від 04.12.2023: матеріали перевірки закупівлі № ІНФОРМАЦІЯ_2 з усіма додатками, проведеної ІНФОРМАЦІЯ_3 ; протоколи слідчих (розшукових) дій, що стосуються публічної закупівлі № ІНФОРМАЦІЯ_2 ; обвинувального акту у кримінальному провадженні №42023142410000120 від 04.12.2023 та інших документів, які мають значення під час досудового розслідування кримінального провадження №42024142270000028 від 25.07.2024.
Строк дії ухвали - два місяці з дня її постановлення.
У разі невиконання даної ухвали, відповідно до ч. 1 ст. 166 КПК України слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає, заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді та включені до апеляційної скарги на судове рішення.
Слідча суддя ОСОБА_1