Справа № 186/1037/19
Провадження № 2-о/0186/45/25
13 серпня 2025 року м.Шахтарське.
Суддя Шахтарського міського суду Дніпропетровської області - Янжула С.А., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа - відділ опіки та піклування виконавчого комітету Шахтарської міської ради Синельниківського району Дніпропетровської області, про продовження строку дії рішення Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області від 16 серпня 2023 року №186/1037/19 про визнання особи недієздатною та встановлення над нею опіки і призначення опікуна,
13 серпня 2025 року в провадження Першотравенського міського суду Дніпропетровської області надійшла заява ОСОБА_1 , заінтересована особа - відділ опіки та піклування виконавчого комітету Шахтарської міської ради Синельниківського району Дніпропетровської області, про продовження строку дії рішення Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області від 16 серпня 2023 року №186/1037/19 про визнання особи недієздатною та встановлення над нею опіки і призначення опікуна.
Розгляд вказаної справи згідно положень ст.293 ЦПК України проводиться судом у складі одного судді і двох присяжних.
В матеріалах справи наявний звіт про неможливості призначення присяжних на справу від 13 серпня 2025 року.
Згідно п.2 ч.1 ст.31 ЦПК України суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи з інших підстав неможливо утворити новий склад суду для розгляду справи.
Згідно ч.4 ст.31 ЦПК України передача справи з підстави, передбаченої пунктом 2 частини першої цієї статті, здійснюється на підставі розпорядження голови суду на розгляд суду, найбільш територіально наближеного до цього суду.
Враховуючи вищенаведене, оскільки на даний час визначити склад суду за участі судді і двох присяжних неможливо, вважаю за необхідне передати справу до канцелярії суду, з метою виконання вимог п.2 ч.1 ст.31 ЦПК України та подальшої її передачі до іншого суду.
Керуючись ст. 28, 31, 32, 258, 260 ЦПК України, - суддя
Цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа - відділ опіки та піклування виконавчого комітету Шахтарської міської ради Синельниківського району Дніпропетровської області, про продовження строку дії рішення Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області від 16 серпня 2023 року №186/1037/19 про визнання особи недієздатною та встановлення над нею опіки і призначення опікуна, передати до канцелярії суду, з метою виконання вимог п.2 ч.1 ст.31 ЦПК України та подальшої її передачі до іншого суду.
Суддя: С.А.Янжула.