Справа № 673/546/25
Провадження № 2/673/429/25
08 серпня 2025 р. м. Деражня
Деражнянський районний суд Хмельницької області в складі:
головуючої судді - Грицишиної Л.В.
з участю:
секретаря судового засідання - Осієвської Н.В.
розглянувши в м. Деражня в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ейс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором
22 травня 2025 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ейс» (далі -ТОВ «ФК «Ейс») звернулося з позовом до ОСОБА_2 , в якому просить стягнути з відповідача заборгованість за договором кредитної лінії № 00-9724826 від 16.04.2024 року, яка утворилась на день подачі позову в розмірі 25 991 грн. 20 коп., з яких: 8 800 грн. - заборгованість за тілом кредиту, 17 191 грн. 20 коп. - заборгованість за відсотками, а також судові витрати по справі.
Ухвалою судді від 26 травня 2025 р. постановлено справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін по справі.
В судове засідання представник позивача не з'явилась, в позовній заяві просить розгляд справи проводити за її відсутності, підтримуючи позовні вимоги та не заперечуючи щодо ухвалення заочного рішення.
Відповідач повторно в судове засідання не з'явився, про час і місце розгляду справи повідомлялась належним чином, шляхом відправки рекомендованих повідомлень за місцем її реєстрації та розміщенням на офіційному веб-порталі судової влади України оголошення про її виклик. Відзиву на позов не подала, заяви про розгляд справи за її відсутності або відкладення розгляду справи до суду не надходили.
За ч. 4 ст. 223 ЦПК України у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).
З огляду на зазначене, суд прийшов до висновку про розгляд даної справи за наявними у ній матеріалами.
За таких обставин, відповідно до п.1 ч.1 ст.280 ЦПК України, суд розглядає справу в порядку заочного розгляду, про що постановляє ухвалу згідно ч.1 ст.281 ЦПК України.
Керуючись ст.ст.280, 281 ЦПК України, суд
Розглядати в порядку заочного розгляду справу за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Ейс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Л. В. Грицишина