Справа № 680/474/25
11 серпня 2025 року
м. Вінниця
Суддя-доповідач Сьомого апеляційного адміністративного суду Матохнюк Д.Б., розглянувши апеляційну скаргу Управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення,
відповідно до рішення Новоушицького районного суду Хмельницької області від 22 липня 2025 року позов задоволено.
Не погоджуючись із судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу.
Відповідно до статті 297 КАС України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Враховуючи те, що Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система повноцінно не функціонує та з метою розгляду даної апеляційної скарги, вважаю за необхідне витребувати з Новоушицького районного суду Хмельницької області адміністративну справу №680/474/25 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.
Керуючись ст. 297 КАС України, суд
витребувати з Новоушицького районного суду Хмельницької області адміністративну справу №680/474/25 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Матохнюк Д.Б.