Ухвала від 11.08.2025 по справі 480/7688/21

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

11 серпня 2025 року Справа № 480/7688/21

Суддя Сумського окружного адміністративного суду Шаповал М.М., розглянувши в приміщенні суду в м. Суми матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області про зміну способу і порядку виконання рішення суду

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 29.10.2021 було визнано протиправною відмову Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області у проведенні перерахунку, нарахуванні та виплати ОСОБА_1 пенсії з 01.12.2019 на підставі наданої Міністерством внутрішніх справ України довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії від 22.06.2021 № 33/39-1130 та зобов'язано провести з 01.12.2019 перерахунок і виплату пенсії ОСОБА_1 згідно довідки Міністерства внутрішніх справ України про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії від 22.06.2021 № 33/39-1130, з урахуванням раніше виплачених сум пенсії.

Також стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області на користь ОСОБА_1 908 грн судових витрат.

На виконання вказаного рішення судом 14.12.2021 видано виконавчі листи.

05 серпня 2025 року від представника відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції надійшла заява про зміну способу і порядку виконання рішення суду, в якій просить змінити спосіб виконання рішення Сумського окружного адміністративного суду від 29.10.2021 по справі № 480/7688/21 на: стягнення з Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області на користь ОСОБА_1 нарахованих коштів в сумі 223766,25 гривень.

Згідно з ч. 1 ст. 378 КАС України за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання.

Відповідно до ч. 2 ст. 378 КАС України заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення розглядається у двадцятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Перевіривши матеріали заяви вважаю, що вона по формі та змісту відповідає вимогам ст. 167 КАС України, а тому підлягає розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст.ст. 248, 256, 378 Кодексу адміністративного судочинства України

УХВАЛИВ:

1. Призначити до розгляду заяву про зміну способу і порядку виконання рішення представника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції по справі № 480/7688/21 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії, розгляд якої відбудеться 20 серпня 2025 року о 13:20 годині у відкритому судовому засіданні в приміщення Сумського окружного адміністративного суду за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 159, зал судового засідання № 103.

2. Копію цієї ухвали направити особам, які беруть участь у справі.?

3. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя М.М. Шаповал

Попередній документ
129446662
Наступний документ
129446664
Інформація про рішення:
№ рішення: 129446663
№ справи: 480/7688/21
Дата рішення: 11.08.2025
Дата публікації: 13.08.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Сумський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (14.12.2021)
Дата надходження: 20.08.2021
Предмет позову: про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії
Розклад засідань:
20.08.2025 13:20 Сумський окружний адміністративний суд