Рішення від 08.08.2025 по справі 300/3873/25

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"08" серпня 2025 р. справа № 300/3873/25

м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Григорука О.Б., розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання дій протиправними та зобов'язання до вчинення дій

ВСТАНОВИВ:

Адвокат Єрьоміна В.А. звернулася до суду в інтересах ОСОБА_1 з адміністративним позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 про

визнання протиправними дії відповідача щодо зменшення у грошовому виразі розміру щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, вказаних у довідці №10/1/6147 від 09.09.2024 про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021;

зобов'язання відповідача підготувати та надати Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області довідку про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021 відповідно до вимог положень постанови КМУ від 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб", Положення про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку із роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, затвердженого постановою КМУ від 15.06.1994 №414 та Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України №260, із зазначенням відомостей про розміри надбавки за особливості проходження служби, надбавки за таємність, премії у грошовому виразі, обчисленому виходячи із розміру посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років, вказаних в довідці №10/1/6147 від 09.09.2024 про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021 з урахуванням прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 01.01.2021 у розмірі 2270,00 грн.. для перерахунку пенсії з 01.02.2021.

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідач протиправно зменшив у грошовому виразі розмір додаткових видів грошового забезпечення у довідці від №10/1/6147 від 09.09.2024 про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021, виданої на виконання рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 15.07.2024 у справі №300/1797/24. Відтак, відповідачем невірно визначено розміри складових грошового забезпечення позивача, оскільки відповідно до пункту 4 та Додатків 1, 14 до постанови КМУ №704 розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт, згідно з Додатками до постанови КМУ №704. Позивач вважає, що має право на обчислення та виплату грошового забезпечення з урахуванням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01.01.2021.

Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду відкрито провадження в даній адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Відповідач скористався правом подання відзиву на позовну заяву, згідно з яким представник відповідача проти задоволення позовних вимог заперечив. Зазначає, що розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії із прив'язкою до певної календарної дати, окрім значення прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого законом на 01.01.2021, на момент розгляду даної адміністративної справи, не були спірними. Звертає увагу, що згідно з пункту 4 постанови КМУ №704 від 20.08.2017 розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня 2018 року, на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13 і 14. Представник відповідача вважає правомірним розрахунок складових грошового забезпечення позивача. На підставі викладеного просить у задоволенні позову відмовити.

Розглянувши матеріали адміністративної справи в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами (у письмовому провадженні) у відповідності до вимог статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України, дослідивши письмові докази, судом встановлено наступне.

ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області та отримує пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" № 2262-XII, відповідно до протоколу за пенсійною справою ХД-15496 (Міноборони) від 01.01.2007 (а.с. 9).

Рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 15.07.2024 у справі №300/1797/24, яке набрало законної сили, позов задоволено. Зобов'язано відповідача підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області нову довідку про розмір грошового забезпечення позивача, станом на 01.01.2021, відповідно до вимог ст. ст. 43 і 63 Закону України від 19.04.1992 №2262-ХІІІ, статті 9 Закону України від 20.12.1991 №2011-ХІІ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 із зазначенням відомостей про розміри посадового окладу, окладу за військове звання, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня 2021 року, на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1,14 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704, також про розмір процентної надбавки за вислугу років, про розміри всіх щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) в розмірах у відсотках, встановлених для відповідної категорії військовослужбовців за відповідною посадою станом на 01.01.2021 рік та обчислених з урахуванням розмірів встановлених окладів станом на 01.01.2021 рік, згідно телеграмою Міністра оборони України від 27 січня 2021 року №248/612, із зазначенням надбавки за особливості проходження служби у розмірі 65% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років та премії у розмірі не менше ніж 35% посадового окладу для здійснення перерахунку пенсії з 1 лютого 2021 року.

На виконання вищевказаного рішення суду, ІНФОРМАЦІЯ_2 видав довідку про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021 від №10/1/6147 від 09.09.2024. Відповідно до вказаної довідки грошове забезпечення позивача складається з: посадового окладу у розмірі 5630 грн., окладу за військове звання у розмірі 1730 грн., надбавки за вислугу років 50% у розмірі 3680,00 грн., таємність 15% у розмірі 655,5 грн., НОПСВ 65% у розмірі 5567,25 грн., премії 53 % у розмірі 2316,1 грн. (а.с. 8).

Відповідач при обчисленні грошового забезпечення станом на 01.01.2021, провів розрахунок додаткових видів грошового забезпечення з урахуванням окладів станом на 01.01.2018р.

Вважаючи протиправними дії відповідача щодо зменшення розмірів щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії у грошовому виразі, позивач звернувся до суду з відповідними позовними вимогами.

При вирішенні даного спору суд виходить з наступного нормативно-правового регулювання спірних правовідносин.

Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували, зокрема, на військовій службі, врегульовано положеннями Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб". Цим Законом держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв'язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

Згідно з ч.3 ст.43 Закону № 2262-XII, пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до ч.18 ст.43 Закону №2262-XII у разі якщо на момент призначення або виплати пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, пенсія призначається з урахуванням таких змін та/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку.

Згідно з ч.ч. 1, 2, 4 ст. 63 Закону № 2262-ХІІ, перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Механізм проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону № 2262-XII, визначений Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45.

Згідно з п. 1 Порядку №45, пенсії, призначені відповідно до Закону № 2262-ХІІ, у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Аналізуючи наведене вище, суд зазначає, що підставою для проведення перерахунку пенсії особам, які отримують пенсію за нормами Закону №2262-ХІІ, є зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій осіб, або введення для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, проведені на підставі рішення Кабінету Міністрів України, оскільки саме цьому органу законодавчо надано право на встановлення умов та порядку перерахунку пенсій, а також розмірів грошового забезпечення для такого перерахунку. Перерахунок пенсії здійснюється Головними управліннями Пенсійного фонду після надходження від уповноваженого органу відповідної довідки та виключно з урахуванням тих складових грошового забезпечення, які вказані у такій довідці.

Суд встановив, що рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 09.03.2023 у справі №300/5513/22, суд дійшов висновку, що у позивача, через зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01.01.2021 (у розмірі 2270 грн.), виникло право на отримання довідки про розміри грошового забезпечення для перерахунку пенсії з урахуванням оновлених даних про розмір посадового окладу та окладу за військовим (спеціальним) званням, які визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня 2021 року на відповідний тарифний коефіцієнт.

Частиною четвертою статті 9 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" від 20.12.1991 № 2011-XII передбачено, що грошове забезпечення виплачується у розмірах, що встановлюються Кабінетом Міністрів України, та повинно забезпечувати достатні матеріальні умови для комплектування Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів кваліфікованим особовим складом, враховувати характер, умови служби, стимулювати досягнення високих результатів у службовій діяльності.

Постановою Кабінету Міністрів України №704 від 30 серпня 2017 року встановлено тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу.

Так, пунктом 2 Постанови №704 установлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Відповідно до пункту 4 розділу І Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженому наказом Міністерства оборони України 07 червня 2018 року №260, грошове забезпечення військовослужбовців із числа осіб офіцерського складу, в тому числі слухачів (ад'юнктів, докторантів), рядового, сержантського та старшинського складу (крім військовослужбовців строкової служби), включає, зокрема надбавки за особливості проходження служби, за службу в Силах спеціальних операцій Збройних Сил, кваліфікацію, кваліфікаційну категорію, виконання функцій державного експерта з питань таємниць, роботу в умовах режимних обмежень, безперервний стаж на шифрувальній роботі, почесні та спортивні звання.

Суд зазначає, що довідка про розмір грошового забезпечення формується відповідно до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ та з урахуванням положень Постанови №704, із обов'язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії.

На відповідача покладена функція із складання довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій у разі прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для визначених осіб або про введення для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

При вирішенні спірних правовідносин, суд враховує, що наказом Міністерства оборони України від 07.06.2018 №260 затверджено Порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам (далі - Порядок №260).

Відповідно до положень пункту 1 розділу IV Порядку №260 військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) щомісячно виплачується надбавка за вислугу років на військовій службі у відсотках посадового окладу (за основною чи тимчасово займаною посадою) з урахуванням окладу за військовим званням у визначених розмірах.

Відповідно до пункту 1 розділу VІ Порядку №260 військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) щомісячно виплачується надбавка за особливості проходження служби в розмірах до 100 відсотків посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років залежно від складності та важливості виконуваних обов'язків.

Відповідно до пункту 1 розділу ХІ Порядку №260військовослужбовцям, яким надано доступ до державної таємниці та які виконують службові обов'язки в умовах режимних обмежень у зв'язку з роботою, що передбачає доступ до державної таємниці відповідно до функціональних обов'язків, займаються розробкою, виготовленням, обліком, зберіганням і використанням документів, виробів та інших матеріальних носіїв секретної інформації, приймають рішення з цих питань або здійснюють постійний контроль за станом охорони державної таємниці, виплачується надбавка до посадових окладів.

Відповідно до пункту 2 розділу ХVІ Порядку №260 розмір щомісячної премії, але не менше 10 відсотків посадового окладу, встановлює Міністр оборони України для відповідних категорій військовослужбовців виходячи з наявного фонду грошового забезпечення, передбаченого в кошторисі Міністерства оборони України, та особливостей проходження військової служби.

Відтак, розмір додаткових видів грошового забезпечення (надбавки за вислугу років, надбавки за службу в умовах режимних обмежень, надбавки за особливості проходження служби, а також премії) визначається з розмірів посадового окладу та окладу за військовим званням.

У постанові від 02.08.2022 у справі №440/6017/21 Верховний Суд зазначив, що через зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, зокрема згідно із Законом України про Державний бюджет на відповідний рік виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом №2262-ХІІ, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з постановою №704 відповідно до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ та статті 9 Закону №2011-XII, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт.

Відповідно до 7 Закону України від 15.12.2020 № 1082-IX "Про Державний бюджет України на 2021 рік" розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01.01.2021 встановлено в сумі 2270 гривень.

Застосовуючи висновки Верховного Суду, сформовані у постанові від 02.08.2022 у справі №440/6017/21, до обставин справи, суд дійшов висновку, що у позивача, через зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01.01.2021 (у розмірі 2270,00 грн), виникло право на отримання довідки про розміри грошового забезпечення для перерахунку пенсії за формою, що передбачена додатком 2 до Порядку №45, з урахуванням оновлених даних про розмір посадового окладу та окладу за військовим званням, які визначаються шляхом застосування пункту 4 постанови №704 із використанням для їх визначення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01.01.2021 у розмірі 2270,00 грн (через його збільшення).

Відповідно й додаткові складові грошового забезпечення та премія станом на 01.01.2021 мають бути обчислені виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 01.01.2021 у розмірі 2270,00 грн, адже базою для їх обчислення є посадовий оклад за відповідною посадою, який, з урахуванням вищенаведених висновків Верховного Суду, належить рахувати виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

З матеріалів справи вбачається, що відповідач при оформленні довідки про грошове забезпечення за нормами, чинними станом на 01.01.2021, розмір посадового окладу та окладу за військовим званням вказав правильно, обчисливши їх виходячи із розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на січень 2021 року. При цьому зазначивши розмір додаткових видів грошового забезпечення виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого Законом на 01 січня 2018 року (1762 грн), а не із посадового окладу та окладу за військовим званням, які визначені виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого Законом станом на 01 січня 2021 року. Вказані дії призвели до заниження загального розміру грошового забезпечення у довідці, розмір якого враховується для перерахунку пенсії.

Суд зазначає, що твердження позивача про невірне арифметичне зазначення розрахунку відповідачем суми щомісячних додаткових видів грошового забезпечення станом на 01.01.2021 із урахуванням зазначених в довідці відсоткових розмірів складових грошового забезпечення, є помилковим, оскільки, як вищезазначено, розмір додаткових видів грошового забезпечення розраховувались виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого Законом на 01 січня 2018 року (1762 грн), а не із посадового окладу та окладу за військовим званням, які визначені виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого Законом станом на 01 січня 2021 року.

Враховуючи вищенаведене, оскільки у спірній довідці посадовий оклад та оклад за військовим званням нараховані виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 01.01.2021 року, а додаткові складові грошового забезпечення розраховуються саме із посадового окладу та окладу за військовим званням, то додаткові види грошового забезпечення мають бути обчислені з розмірів посадового окладу та окладу за військовим званням, які нараховані виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 01.01.2021 року.

Таким чином, є протиправними дії відповідача щодо зменшення у грошовому виразі розміру щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, вказаних у довідці від 09.09.2024 №10/1/6147 про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2021.

Щодо позовної вимоги в частині зобов'язання відповідача підготувати та надати Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області довідку про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021 відповідно до вимог положень постанови КМУ від 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб", Положення про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку із роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, затвердженого постановою КМУ від 15.06.1994 №414 та Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України №260, із зазначенням відомостей про розміри надбавки за особливості проходження служби, надбавки за таємність, премії у грошовому виразі, обчисленому виходячи із розміру посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років, вказаних в довідці №10/1/6147 від 09.09.2024 про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021, суд зазначає наступне.

Як встановлено, ІНФОРМАЦІЯ_2 видав довідку про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021 від 09.09.2024 №10/1/6147 на виконання рішення суду від 15.07.2024 у справі №300/1797/24.

Водночас, суд зазначає, що спірним у даній справі є розрахунок сум складових грошового забезпечення, а не відсотковий розмір складових грошового забезпечення.

Відповідно до ч. 4 ст. 78 КАС України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

Ураховуючи вказану норму, відсотковий розмір грошового забезпечення позивача у довідці від від 09.09.2024 №10/1/6147 підтверджене рішенням суду від 15.07.2024 у справі №300/1797/24, відтак не є предметом доказування при розгляді цієї справи.

Таким чином, враховуючи вищенаведене, позовна вимога в частині зобов'язання відповідача підготувати та надати Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області довідку про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021 відповідно до вимог положень постанови КМУ від 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб", Положення про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку із роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, затвердженого постановою КМУ від 15.06.1994 №414 та Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України №260, із зазначенням відомостей про розміри надбавки за особливості проходження служби, надбавки за таємність, премії у грошовому виразі, обчисленому виходячи із розміру посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років, вказаних в довідці №10/1/6147 від 09.09.2024 про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2021, задоволенню не підлягає.

Таким чином, суд дійшов до висновку, позовні вимоги є такими, що підлягають частковому задоволенню. В задоволенні решти позовних вимог слід відмовити.

На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо зменшення у грошовому виразі розміру щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, вказаних у довідці від 09.09.2024 №10/1/6147 про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2021.

Зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_2 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ) станом на 01.01.2021 із зазначенням: відомостей про розміри посадового окладу та окладу за військове звання та надбавки за вислугу років розрахованих шляхом множення прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня 2021 рік на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатків 1, 14 Постанови №704; розмірів щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, які обчислені із застосуванням прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 2021 рік, для здійснення обчислення та перерахунку пенсії з 01.02.2021.

В задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, з дня складення повного судового рішення.

Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя Григорук О.Б.