Ухвала від 08.08.2025 по справі 918/565/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Давидюка Тараса, 26А, м. Рівне, 33013, тел. (0362) 62 03 12, код ЄДРПОУ: 03500111,

e-mail: inbox@rv.arbitr.gov.ua, вебсайт: https://rv.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про участь учасника справи у судовому засіданні

в режимі відеоконференції

08 серпня 2025 року Справа № 918/565/25

Господарський суд Рівненської області у складі: суддя Романюк Р.В.,

розглянувши заяву Акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк "Львів" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 16.07.2025 року відкрито провадження у справі про неплатоспроможність боржника - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) та серед іншого постановлено: ввести процедуру реструктуризацію боргів боржника - ОСОБА_1 ; ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів; заборонити фізичній особі - ОСОБА_1 відчужувати майно; оприлюднити на офіційному веб-сайті повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи - ОСОБА_1 ; призначити керуючим реструктуризацією фізичної особи - ОСОБА_1 арбітражного керуючого Янчука Володимира Володимировича; визначити дату проведення попереднього судового засідання "20" серпня 2025 р. об 10:00 год.

Ухвалою Господарського суду Рівненської області від 05.08.2025 року постановлено прийняти заяву Акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк "Львів" про грошові вимоги кредитора до боржника до розгляду та призначити розгляд заяви у попередньому засіданні на "20" серпня 2025 р. об 10:00 год.

07.08.2025 року до господарського суду від представника Акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк "Львів" надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до якої просить суд дозволити представнику кредитора - АТ АКБ "Львів" Філь Б.М., прийняти участь у судовому засіданні у справі №918/565/25 про неплатоспроможності ОСОБА_1 , призначеного на 20.08.2025 р. о 10:00 год. та всіх наступних судових засідань у режимі відеоконференції; надати можливість представнику АТ АКБ "Львів" брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи Easycon (Електронна адреса представника АТ АКБ "Львів2: fbmu@ukr.net,). Пошук в мережі Інтернет здійснюється за посиланням: https://easycon.com.ua.

Розглянувши заяву Акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк "Львів" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд зазначає наступне.

За змістом ч. 1 - ч. 3 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.

Суд звертає увагу, що відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

Враховуючи вищевикладене, з метою надання сторонам конституційного права на захист охоронюваних законом інтересів, повного, всебічного та об'єктивного встановлення обставин справи, суд задовольняє заяву Акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк "Львів" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Керуючись ст.ст. 197, 232 - 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

1. Заяву Акціонерного товариства Акціонерно-комерційний банк "Львів" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.

2. Судове засідання у справі призначене на "20" серпня 2025 р. об 10:00 год. провести в режимі відеоконференції. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Рівненської області за адресою: 33013, м. Рівне, вул. Давидюка Тараса, 26А, зал судових засідань № 12.

3. Відеоконференція буде проведена за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи на сайті https://vkz.court.gov.ua.

4. Копію ухвали надіслати АТ АКБ "Львів" в порядку, визначеному ч. 5 ст. 242 ГПК України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://rv.arbitr.gov.ua.

Суддя Р.В. Романюк

Попередній документ
129404815
Наступний документ
129404817
Інформація про рішення:
№ рішення: 129404816
№ справи: 918/565/25
Дата рішення: 08.08.2025
Дата публікації: 11.08.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Рівненської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; неплатоспроможність фізичної особи-підприємця
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (29.10.2025)
Дата надходження: 17.09.2025
Предмет позову: закриття провадження
Розклад засідань:
16.07.2025 14:30 Господарський суд Рівненської області
20.08.2025 10:00 Господарський суд Рівненської області
17.09.2025 14:00 Господарський суд Рівненської області
15.10.2025 14:00 Господарський суд Рівненської області
29.10.2025 14:30 Господарський суд Рівненської області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
РОМАНЮК Р В
РОМАНЮК Р В
арбітражний керуючий:
Арбітражн
заявник:
Акціонерне товариство "Банк Альянс"
Арбітражний керуючий Янчук Володимир Володимирович
інша особа:
Акціонерне товариство "Банк Альянс"
Акціонерне товариство "Кредобанк"
Акціонерне товариство "Сенс Банк"
Акціонерне товариство акціонерно-комерційний банк "Львів"
Відділ державної виконавчої служби у місті Рівному Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
Відділ з питань банкрутства Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції
Головне управління Державної податкової служби у Рівненській області
Державна прикордонна служба України
Приватний виконавець виконавчого округу Рівненської області Капустіна Дарія Анатоліївна
Рівненський міський суд
Товариство з обмеженою відповідальністю "Бізнес Позика"
Чикалюк Олег Леонідович
Приватний виконавець Ярмошевич Наталія Олексіївна
позивач (заявник):
Шелюк Микола Васильович