08 серпня 2025 року
м. Хмельницький
Справа № 676/3659/25
Провадження № 22-ц/820/1989/25
Хмельницький апеляційний суд
у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Гринчука Р.С., Костенка А.М., Спірідонової Т.В.,
вирішуючи питання щодо відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтраст Капітал»на рішення Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 23 липня 2025 року, суддя Шевцова Л.М., у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтраст Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
встановив:
Ухвалою Хмельницького апеляційного суду від 06 серпня 2025 року апеляційну скаргу ТОВ «ФК «Фінтраст Капітал»на рішення Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 23 липня 2025 року залишено без руху та надано строк 10 днів з дня отримання копії ухвали для усунення вищевказаних недоліків, а саме надання в електронній формі: сплати судового збору в розмірі 726 грн. 72 коп. та подання документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі за вищевказаними реквізитами до Хмельницького апеляційного суду.
Від апелянта 07 серпня 2025 року надійшла заява про усунення недоліків апеляційної скарги, якою усі вимоги вказані в ухвалі про залишення апеляційної скарги без руху виконано.
З урахуванням усунених недоліків апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
До апеляційної скарги додані докази надсилання апеляційної скарги з додатками іншим учасникам справи.
Керуючись ст. 359 ЦПК України, суд,
ухвалив:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтраст Капітал»на рішення Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 23 липня 2025 року.
Розглянути апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтраст Капітал»на рішення Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 23 липня 2025 року без повідомлення учасників справи.
Учасники справи мають право подати до апеляційного суду відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі в строк до 08 вересня 2025 року включно. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Надіслати ухвали про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до апеляційного розгляду учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Судді: