Рішення від 06.08.2025 по справі 380/5857/25

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 серпня 2025 рокусправа № 380/5857/25

Львівський окружний адміністративний суд, у складі головуючого судді Морської Галини Михайлівни, розглянувши у письмовому провадженні в м. Львові в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліціі у Львівській області про визнання бездіяльності протиправною, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся до суду з адміністративним позовом до Головного управління Національної поліціі у Львівській області (далі - відповідач), в якому просить:

- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо нездійснення нарахування та виплати грошової компенсації ОСОБА_1 у вигляді доплати до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час в період із 07 листопада 2015 року по 15 березня 2023 року, що становить 365 добових нарядів, тобто за 2190 годин служби в нічний час, виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023 року;

- зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 в повному обсязі грошову компенсацію - у вигляді доплати до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час в період із 07 листопада 2015 року по 15 березня 2023 року, що становить 365 добових нарядів, тобто за 2190 годин служби в нічний час, виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023 року;

- зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 грошову компенсацію за весь час затримки розрахунку при звільненні, починаючи з 15.03.2023 року, станом на дату постановлення рішення по суті спору, виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023 року та діб фактичної затримки.

Ухвалою судді від 31.03.2025 позовну заяву залишено без руху.

Ухвалою від 15.04.2025 повернуто позовну заяву в частині позовних вимог:

- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо нездійснення нарахування та виплати грошової компенсації ОСОБА_1 у вигляді доплати до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час в період із 20.07.2022 по 15.03.2023 виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023 року;

- зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 в повному обсязі грошову компенсацію - у вигляді доплати до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час в період із 20.07.2022 по 15.03.2023 виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023 року.

Ухвалою від 15.04.2025 відкрите провадження у справі щодо позовних вимог:

- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо нездійснення нарахування та виплати грошової компенсації ОСОБА_1 у вигляді доплати до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час в період із 07.11.2015 по 19.07.2022, виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023 року;

- зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 в повному обсязі грошову компенсацію - у вигляді доплати до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час в період із 07.11.2015 по 19.07.2022 виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023 року;

- зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 грошову компенсацію за весь час затримки розрахунку при звільненні, починаючи з 15.03.2023 , станом на дату постановлення рішення по суті спору, виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023 та діб фактичної затримки.

Позовні вимоги обгрунтовані тим, що у період з 07 листопада 2015 року відповідно до Наказу №1 о/с Головного управління Національної поліції у Львівській області по 15 березня 2023 року включно ОСОБА_1 проходив службу в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області у Сколівському відділенні поліції Стрийського відділу поліції ГУНП у Львівській області, а в подальшому в порядку реорганізації у відділенні поліції №3 Стрийського районного управління поліції ГУНП у Львівській області.

За час проходження служби в поліції, тобто із 07 листопада 2015 року по 15 березня 2023 року на посадах слідчого слідчого відділення Сколівського відділення поліції Стрийського відділу поліції у ГУНП у Львівській області, начальника сектору дізнання Сколівського відділення поліції Стрийського відділу поліції ГУНП у Львівській області та начальника сектору дізнання відділення поліції №3 (Сколе) Стрийського районного управління поліції ГУНП у Львівській області я заступав в добовий наряд в складі слідчо-оперативних груп вищезгаданих підрозділів ГУНП у Львівській області та ніс службу в нічний час.

Стверджує: «… Аналізуючи вищезазначену інформацію, зокрема відповідь УФЗБО у Львівській області за №Д-38/Зі/17/01-2024 від 29.03.2024 року, мені стало відомо, що моє право на отримання всіх належних мені виплат при звільненні порушене, а саме в період з 07 листопада 2015 року по дату звільнення, тобто по 15.03.2023 доплати до грошового забезпечення, відповідно п.11 розділу ІІ Порядку №260 за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час, Головним управлінням Національної поліції у Львівській області мені не нараховувалося, не виплачувалося та не виплачена після звільнення по даний час, у зв'язку з чим вважаю, що компенсація за не нарахування та не виплату доплати до мого грошового забезпечення у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час за вищевказані періоди підлягає стягненню на мою користь, яка становить в період із 07 листопада 2015 року по 15 березня 2023 року 365 добових нарядів, що становить 2190 годин з розрахунку 6 годин несення служби в нічний час за кожний добовий наряд, який складає 24 години…».

Із вказаних підстав просить суд задовольнити позов.

Відповідач надіслав суду відзив, у якому заперечив проти позову, мотивуючи тим, що Згідно листа ГУНП у Львівській області №69967-2025 від 30.04.2025 доплата за службу в нічний час за період з 01 січня 2019 року по 19 липня 2022 року не здійснювалася, оскільки довідки обліку несення служби в нічний час до УФЗБО не надходили. Разом з тим, з листа Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління Національної поліції у Львівській області №396699-2025 від 10.03.2025 року, вбачається, що підставою для зазначеної виплати є Довідка обліку несення поліцейськими служби в нічний час, яка щомісячно до 15 числа за попередній місяць подається керівниками структурних підрозділів до УФЗБО ГУНП у Львівській області. Облік фактичного часу служби в нічний час для нарахування доплати здійснюється керівником підрозділу, у якому проходить службу поліцейський. Беручи до уваги вищенаведене, враховуючи передбачений статтею 19 Конституції України обов'язок органу державної влади або його посадової особи діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, зважаючи на відсутність встановлених законодавством правових підстав для виплати та способу нарахування доплати за службу в нічний час за період з 01 січня 2019 року по 19 липня 2022 року, позовні вимоги ОСОБА_1 задоволенню не підлягають.

Також стверджує: «…Одночасно, листом від 01.05.2025 №71132-2025 Стрийським РУП ГУНП у Львівській області повідомлено, що відповідно до статті 140 наказу Національної поліції України від 27.11.2018 № 1090 “Про внесення змін до Переліку видів документів, що створюються під час діяльності центрального органу управління поліцією, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції, територіальних органів поліції, підприємств, закладів і установ, що належать до сфери управління Національної поліції України, із зазначенням строків їх зберігання, строк зберігання книги нарядів становить 5 років, тому надати запитувану інформацію щодо несення служби ОСОБА_1 в період з 07.11.2015 по 31.12.2018 роки не надається можливим. оскільки відповідно до акту Яворівського РВП № 2294 від 25.02.2022 «Про вилучення для знищення документів під час введення воєнного стану в Україні» книги нарядів були знищенні…».

Із вказаних підстав просить суд відмовити у задоволенні позову.

Розглянувши надані сторонами документи, з'ясувавши фактичні обставини справи, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду спору по суті, проаналізувавши норми законодавства які регулюють спірні відносини та їх застосування сторонами, суд зазначає наступне.

У період з 07 листопада 2015 року відповідно до Наказу №1 о/с Головного управління Національної поліції у Львівській області по 15 березня 2023 року включно ОСОБА_1 проходив службу в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області у Сколівському відділенні поліції Стрийського відділу поліції ГУНП у Львівській області, а в подальшому в порядку реорганізації у відділенні поліції №3 Стрийського районного управління поліції ГУНП у Львівській області.

Наказом ГУНП у Львівській області від 14 березня 2023 року №110 о/с за пунктом 6 частини 1 статті 77 Закону України «Про Національну поліцію» позивач звільнений зі служби в поліції з посади начальника сектору дізнання ВП №3 Стрийського РУП ГУНП у Львівській області, чим трудові відносини з Головним управлінням Національної поліції у Львівській області були припинені.

02.03.2024 позивач звернувся із письмовими запитами до ДФЗБО Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Львівській області про надання інформації чи встановлювалась, нараховувалась та виплачувалась йому надбавка за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в період з 07 листопада 2015 року по 15 березня 2023 року включно.

Листом ДФЗБО Національної поліції України за №35316-2024 від 05.03.2024 повідомило, що відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, виплачується доплата за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час. Підставами для виконання службових обов'язків у нічний час є графіки нарядів та чергувань, затверджені наказами керівників підрозділів органів поліції. Та скерувало запит до УФЗБО ГУНП у Львівській області, для надання відповіді.

Листом УФЗБО у Львівській області від 29.03.2024 №Д-38/Зі/17/01-2024 позивачу надана відповідь на письмове звернення від 02.03.2024 з якої слідує, що згідно до п.11 Наказу МВС України від 06.04.2016 №260, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, виплачується доплата за службу в нічний час. Облік фактичного часу служби в нічний час для нарахування доплати здійснюється шляхом оформлення довідки обліку несення поліцейськими служби в нічний час за формою, визначеною у додатку 1 до цих Порядку та умов, яка до 15 числа місяця, наступного після залучення поліцейських до несення служби в нічний час, подається до фінансового підрозділу. За час проходження мною служби в поліції довіки обліку фактичного часу служби в нічний час для нарахування доплати до УФЗБО не надходили, тому надбавка позивачу не нараховувалась та не виплачувалась.

Також відповідно до листа відділення поліції №3 Стрийського РУП ГУНП у Львівській області №Д-5/Зі/01/51-24 від 06.03.2024, надісланий як відповідь запит від 14.02.2024, надіслана інформація, щодо несення служби у складі добового наряду з 01 січня 2019 року по 15 березня 2023 року. Також, ВП №3 Стрийського РУП ГУНП у Львівській області повідомило, що у відповідності до ст.140 Наказу НП України від 27.11.2018 №10190, строк зберігання книги нарядів становить 5 років, а тому надати інформацію щодо несення мною служби в період з 2015 -2018 роки не надається можливим.

Вважаючи бездіяльність відповідача щодо не проведення доплати за роботу нічний час протиправною, позивач звернувся до суду із вказаним позовом.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.

Приписами ст. 91 Закону України "Про Національну поліцію" визначено, що особливий характер служби в поліції містить такі спеціальні умови для певних категорій поліцейських: 1) службу у святкові та вихідні дні; 2) службу позмінно; 3) службу з нерівномірним графіком; 4) службу в нічний час.

Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" (далі - постанова №988) передбачено, що грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Підпунктом 3 пункту 5 Постанови №988 постановлено виплачувати доплату за службу в нічний час - у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час.

Порядок виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та здобувачам вищої освіти закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, затверджується Міністерством внутрішніх справ (п. 2 Постанови №988).

Так на реалізацію приписів ст. 94 Закону України "Про Національну поліцію", постанови КМУ №988 з метою впорядкування структури та умов грошового забезпечення поліцейських та курсантів вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 №260 (зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2016 р. за №669/28799) затверджений Порядок та умови виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання (далі - Порядок №260).

Відповідно до п.20 Розділу І Порядку №260 за виконання службових обов'язків понад установлений службовий час, у вихідні, святкові та неробочі дні грошове забезпечення поліцейським додатково не виплачується.

Поліцейським, які виконували службові обов'язки у вихідні, святкові та неробочі дні, крім поліцейських, які працюють у змінному режимі, відповідний час для відпочинку (у порядку компенсації) надається протягом двох наступних місяців.

Відповідно до п.11 Розділу ІІ Порядку №260 поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, виплачується доплата за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час.

Годинна ставка обчислюється шляхом ділення місячного посадового окладу на кількість годин фактичного часу служби з урахуванням норми тривалості службового часу за відповідний місяць при 40-годинному робочому тижні.

Службою в нічний час вважається виконання поліцейськими службових обов'язків у період з 22:00 до 06:00.

Поліцейським, які несуть службу в нічний час, надається перерва для відпочинку та харчування тривалістю не більше двох годин. Перерва для відпочинку і харчування не включається в службовий час.

Поліцейським добового наряду під час чергування почергово надаються перерви для вживання їжі та короткочасного відпочинку. Загальна тривалість такої перерви становить 4 години (2 години вдень і 2 години вночі) та не включається в службовий час.

Підставами для виконання службових обов'язків у нічний час є графіки нарядів та чергувань, затверджені наказами керівників підрозділів органів поліції.

Облік фактичного часу служби в нічний час для нарахування доплати здійснюється шляхом оформлення довідки обліку несення поліцейськими служби в нічний час за формою, визначеною у додатку 1 до цих Порядку та умов.

Поліцейським, що залучалися до служби в нічний час, виплата доплати за службу в нічний час за минулий місяць здійснюється одночасно з виплатою грошового забезпечення за поточний місяць.

Суд ухвалою про відкриття провадження у справі зобов'язав Головне управління Національної поліції у Львівській області надати суду:

- інформацію про залучення ОСОБА_1 у період з 07.11.2015 по 19.07.2022 до несення служби в добових нарядах із зазначенням кількості годин та наданням відповідних доказів;

- довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 у спірний період в розрізі складових.

На виконання ухвали суду відповідач надав довідки обліку несення поліцейськими служби в нічний час щодо позивача за період лютий 2019 - липень 2022, повідомивши, що строк зберігання книги нарядів становить 5 років, тому надати запитувану інформацію щодо несення служби ОСОБА_1 в період з 07.11.2015 по 31.12.2018 роки не надається можливим. Довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 у спірний період в розрізі складових суду не надав.

Із досліджених наданих відповідачем довідок обліку несення поліцейськими служби в нічний час щодо позивача за період лютий 2019 - липень 2022, судом встановлено, що ОСОБА_1 має наступний облік часу «нічні»: лютий 2019 - 36; березень 2019 - 24; квітень 2019 - 30; травень 2019 - 36; червень 2019 - 48; липень 2019 - 30; серпень 2019 - 12; вересень 2019 - 6; жовтень 2019 - 20; листопад 2019 - 22; грудень 2019 - 12; січень 2020 - 30; лютий 2020 - 24; березень 2020 - 30; квітень 2020 - 30; травень 2020 - 30; червень 2020 - 30; липень 2020 - 12; серпень 2020 - 26; вересень 2020 - 20; жовтень 2020 - 30; листопад 2020 - 30; грудень 2020 - 30; січень 2021 - 36; лютий 2021 - 18; березень 2021 - 18; квітень 2021 - 30; травень 2021 - 30; червень 2021 - 12; липень 2021 - 20; серпень 2021 - 30; вересень 2021 - 34; жовтень 2021 - 48; листопад 2021 - 36; грудень 2021 - 30; січень 2022 - 32; лютий 2022 - 34; березень 2022 - 36; квітень 2022 - 30; травень 2022 - 24; червень 2022 - 24; липень 2022 -30.

Оскільки відповідач довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 у спірний період в розрізі складових суду не надав, суд дослідив такі довідки, надані позивачем, та встановив, що надані довідки не містять інформації про нарахування позивачу доплати за службу у нічний час.

Враховуючи наведене суд дійшов висновку, що відповідач допустив протиправну бездіяльність щодо нездійснення нарахування та виплати грошової компенсації ОСОБА_1 у вигляді доплати до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час за період лютий 2019 - липень 2022.

Щодо способу захисту порушеного права, суд зазначає, що таке підлягає захисту шляхом зобов'язання відповідача нарахувати та виплатити ОСОБА_1 грошову компенсацію - у вигляді доплати до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов, поліцейським, які виконують службові обов'язки в нічний час, за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час за період лютий 2019 - липень 2022.

Суд вважає помилковим твердження позивача про необхідність розрахунку доплати за службу в нічний час виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023, оскільки така доплата має обраховуватись із грошового забезпечення станом на час набуття права на таку виплату.

Також суд зауважує, що обов'язковою умовою для виплати доплати за службу в нічний час є відповідний облік (письмові накази керівників, графіки нарядів чергувань) та видана на підставі цього довідка обліку несення поліцейськими служби в нічний час як первинного документу обліку фактичного часу служби в нічний час.

За відсутності вказаних довідок у відповідача не було правових підстав для здійснення нарахування доплати за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу.

Разом з тим, до суду не надано довідок обліку несення поліцейськими служби в нічний час за формою, визначеною в додатку 1 до Порядку та умов, із включенням до таких документів позивача у період листопад 2015 - січень 2019, які в силу приписів закону мають підтверджувати факт несення поліцейськими служби в нічний час та які були б підставою для виплати доплати за службу в нічний час.

Як зазначив відповідач у своєму відзиві зазначені довідки не можуть бути надані, оскільки термін зберігання таких первинних документів сплив.

Оскільки позивачем до суду не надано доказів його залучення до роботи в нічний час у період листопад 2015 - січень 2019, а під час судового розгляду судом встановлено що така доплата виплачувалась позивачу протягом перебування на службі в поліції, у суду відсутні підстави вважати, що відповідач допустив протиправну бездіяльність щодо не нарахування та невиплати позивачу доплати за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час за у період листопад 2015 - січень 2019, та, як наслідок, відсутності правових підстав для задоволення вказаної частини позовних вимог.

Щодо позовної вимоги зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 грошову компенсацію за весь час затримки розрахунку при звільненні, починаючи з 15.03.2023 року, станом на дату постановлення рішення по суті спору, виходячи з грошового забезпечення станом на виключення зі списків особового складу - 15.03.2023 року та діб фактичної затримки, суд зазначає, що ця позовна вимога є передчасною, оскільки обрахунок компенсації за весь час затримки розрахунку при звільненні проводиться із урахуванням як дати фактичної виплати заборгованості, так і суми заборгованості, яка не була своєчасно виплачена, які на час прийняття рішення у цій справі суду не відомі.

Відтак у задоволенні позову у цій частині належить відмовити.

Відповідно до частин 1, 2 статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідно до ст. 90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

На підставі наведеного, суд дійшов висновку, що позов належить задовольнити частково.

За правилами ст. 139 КАС України розподіл судових витрат не проводиться.

Керуючись ст.ст.2, 6, 8-10, 13, 14, 72-77, 139, 241-246, 250, підп.15.5 п.15 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо нездійснення нарахування та виплати ОСОБА_1 доплати до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 №260 за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час за період: лютий 2019 - липень 2022 включно.

Зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області (ЄДРПОУ 40108833) нарахувати та виплатити ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 ) доплату до грошового забезпечення відповідно до пункту 11 розділу II Порядку та умов виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06.04.2016 №260 за службу в нічний час у розмірі 35 відсотків посадового окладу з розрахунку за кожну годину служби в нічний час за період: лютий 2019 - липень 2022 включно.

В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

СуддяМорська Галина Михайлівна