Ухвала від 05.08.2025 по справі 709/995/25

Справа № 709/995/25

2/709/529/25

УХВАЛА

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

05 серпня 2025 року с-ще Чорнобай

Суддя Чорнобаївського районного суду Черкаської області Чубай В.В., розглянувши клопотання представника позивача - адвоката Хегая Олега Борисовича про проведення судового засіданні в режимі відеоконференції,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Чорнобаївського районного суду Черкаської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна та визнання права власності на нерухоме майно.

До суду надійшло клопотання адвоката Хегая О.Б. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у зв'язку з тим, що основне робоче місце останнього знаходиться у м. Києві.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Частиною 3 цієї ж статті Кодексу передбачено, що суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.

Враховуючи віддаленість робочого місця представника позивача від місця розташування Чорнобаївського районного суду Черкаської області, суд вважає за необхідне подане клопотання задовольнити.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 212, 259-261 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача - адвоката Хегая Олега Борисовича - задовольнити.

Провести судове засідання 15 серпня 2025 року о 12:00 та всі майбутні судові засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна та визнання права власності на нерухоме майно в режимі відеоконференції за участі адвоката Хегая Олега Борисовича поза межами приміщення суду.

Копію ухвали про проведення судового засідання в режимі відеоконференції негайно надіслати адвокату Хегаю Олегу Борисовичу, який братиме участь в судовому засіданні через підсистему відеоконференцзв'язку ЄСІТС (ВКЗ).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя В.В. Чубай

Попередній документ
129309184
Наступний документ
129309186
Інформація про рішення:
№ рішення: 129309185
№ справи: 709/995/25
Дата рішення: 05.08.2025
Дата публікації: 06.08.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Чорнобаївський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:; що виникають з договорів купівлі-продажу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (11.09.2025)
Дата надходження: 13.06.2025
Предмет позову: про визнання договору купівлі-продажу будинку, земельної ділянки, надвірних споруд та визнання права власності на житловий будинок, земельну ділянку, надвірні споруди
Розклад засідань:
01.08.2025 12:00 Чорнобаївський районний суд Черкаської області
15.08.2025 12:00 Чорнобаївський районний суд Черкаської області
22.08.2025 14:30 Чорнобаївський районний суд Черкаської області
11.09.2025 10:00 Чорнобаївський районний суд Черкаської області