Постанова від 10.03.2025 по справі 369/3167/25

Справа № 369/3167/25

Провадження № 3/369/3396/25

ПОСТАНОВА

Іменем України

10.03.2025 року м. Київ

Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Омельченко Мирослава Миколаївна, розглянувши справу, що надійшла з ВП № 1 Бучанського РУП ГУНП в Київській області, стосовно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований по АДРЕСА_1 та проживає за адресою: АДРЕСА_2 ,

за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

встановила:

14.02.2025 року о 21:01 водій ОСОБА_2 , керував автомобілем «Citroen C4 Picasso», р/н НОМЕР_2 , по вул. Велика Кільцева, 2 в с. Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не вибрав безпечної швидкості руху на слизькій ділянці дороги та скоїв наїзд керованою ним автівкою на припаркований автомобіль «Toyota Camry», р/н НОМЕР_3 ; при зіткненні транспортні засоби отримали пошкодження.

Своїми діями водій ОСОБА_3 порушив п. 2.3 «б», 12.1 Правил дорожнього руху.

У судовому засіданні водій ОСОБА_3 вину у порушенні ПДР визнав, також його вина доводиться поясненнями іншого учасника ДТП ОСОБА_4 та схемою місця ДТП.

Отже, роблю висновок, що дії водія ОСОБА_3 відповідають складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, за вчинене на нього доцільно накласти адміністративне стягнення - штраф.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 40-1, 124, 283, 284 КУпАП,

постановила:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (протокол серії ЕПР1 № 247101 від 14.02.2025 року) та накласти на нього адміністративне стягнення - штраф у розмірі 50 (п'ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п'ятдесят) грн.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у сумі 605 (шістсот п'ять) грн 60 коп.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці з дня її винесення.

Штраф сплачується порушником в установу банку України не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а у разі оскарження постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

Документ, що підтверджує сплату, або його копія не пізніше трьох робочих днів після закінчення строку, вказаного вище, надсилається порушником до Києво-Святошинського районного суду Київської області.

У разі примусового виконання постанови з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу у сумі 1700 (одна тисяча сімсот) грн.

Суддя Мирослава ОМЕЛЬЧЕНКО

Попередній документ
129287789
Наступний документ
129287791
Інформація про рішення:
№ рішення: 129287790
№ справи: 369/3167/25
Дата рішення: 10.03.2025
Дата публікації: 06.08.2025
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (10.03.2025)
Дата надходження: 21.02.2025
Предмет позову: ст. 124 КУпАП
Розклад засідань:
10.03.2025 09:00 Києво-Святошинський районний суд Київської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ОМЕЛЬЧЕНКО МИРОСЛАВА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
ОМЕЛЬЧЕНКО МИРОСЛАВА МИКОЛАЇВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Сердюк Олександр Геннадійович