Ухвала від 24.07.2025 по справі 761/29514/25

Справа № 761/29514/25

Провадження № 1-кс/761/19536/2025

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 липня 2025 року місто Київ

Слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва ОСОБА_1 ,

за участю: секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,

прокурора - ОСОБА_3 ,

представника власника майна - ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 у кримінальному провадженні №22025000000000548 від 05.05.2025, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 1141, ч. 3 ст. 209 КК України, про арешт майна,

ВСТАНОВИВ:

До слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва надійшло клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 у кримінальному провадженні №22025000000000548 від 05.05.2025, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 1141, ч. 3 ст. 209 КК України, про арешт майна, яке вилучене 26.06.2025 під час проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 .

Клопотання мотивоване тим, що Головним слідчим управлінням Служби безпеки України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №22025000000000548 від 05.05.2025, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 1141, ч. 3 ст. 209 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовими особами ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» (далі - Державне підприємство), організували схему ухилення від мобілізації через фіктивне працевлаштування на підприємстві критичної інфраструктури.

Керівництво підприємства, переслідуючи власні комерційні інтереси, бронює військовозобов'язаних, оформлює їх працівниками на підприємстві без фактичного працевлаштування. Також чиновники сприяють проходженню цими особами ВЛК, оновленню їх даних в ТЦК та бронюванню від призову.

Встановлено, що посадовими особами Державного підприємства, а саме: директором ОСОБА_5 , спільно із заступником підприємства з питань розвитку ОСОБА_6 , складено та видано завідомо неправдиві офіційні документи про кількість військовозобов'язаних працівників служби, які стали підставою для видання наказів Мінекономіки щодо бронювання військовозобов'язаних, чим останні перешкоджали законній діяльності Збройних Сил України.

Як зазначає прокурор у своєму клопотанні, що за наявними даними, у травні 2024 року, ОСОБА_5 дав вказівку своєму підлеглому заступнику з питань розвитку - ОСОБА_6 прийняти на роботу до ДП «ФІНІНПРО» ОСОБА_7 .

Так, у зв'язку із працевлаштуванням ОСОБА_7 до державного підприємства на посаду інженера (визначено критично важливим для функціонування економіки Наказом Міністерства Економіки України №19789 від 05.08.2024), за вказівкою ОСОБА_5 , останнього як військовозобов'язаного внесено до переліку осіб, які підлягають бронюванню від мобілізації.

При цьому, останній функціональні обов'язки фактично не виконував, на робочому місці не з'являвся, отримував заробітну плату в розмірі понад 40 тисяч гривень щомісячно, а вказане призначення здійснено виключно з метою отримання бронювання від мобілізації військовозобов'язаній особі, як працівнику підприємства, яке віднесено до критично важливих з метою забезпечення функціонування економіки та життєдіяльності в особливий період.

Зазначені кошти ОСОБА_7 отримував в рахунок виконаних будівельних та інших підрядних робіт на земельній ділянці (кадастровий номер 3222781801:02:004:0006) з приміським будинком за адресою: АДРЕСА_2 , які на праві власності належать дружині ОСОБА_5 - ОСОБА_8 .

Будівництво та зведення будинку за вказаною адресою, ОСОБА_7 здійснює з 2022 року по теперішній час на замовлення ОСОБА_5 , який використовуючи своє службове становище всіляко сприяв оформленню останнього до Державного підприємства та наданню відстрочки від призову на військову службу (до 29.04.2025) під час мобілізації будівельнику з метою безперешкодного завершення ремонту у власному домоволодінні.

Отримана інформація вказує на те, що під час здійснення протиправної діяльності, спрямованої на перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України, зазначені особи спілкується між собою за допомогою засобів стільникового зв'язку за вказаними вище ідентифікаційними ознаками.

Із повідомлення оперативного підрозділу СБ України №8/3/4-4728 від 12.06.2025 встановлено, що до організації вказаної протиправної діяльності причетні співробітники Державного підприємства, які усвідомлені у фіктивності бронювання, сприяли оформленню їх працівниками на підприємстві без фактичного працевлаштування. Також ОСОБА_5 задіяв для організації проходженню цими особами ВЛК, оновленню їх даних в ТЦК та бронюванню від призову: ОСОБА_9 ; ОСОБА_10 ; ОСОБА_11 .

Крім того, за наявною інформацією, керівник Державного підприємства ОСОБА_5 за сприяння підлеглих працівників працевлаштував до Державного підприємства сусіда по дачному маєтку та екс сільського голову села Гавронщина, Макарівського району, Київської області - ОСОБА_12 .

Так, у зв'язку із працевлаштуванням ОСОБА_12 до державного підприємства на посаду помічника директора (визначено критично важливим для функціонування економіки Наказом Міністерства Економіки України №19789 від 05.08.2024), за вказівкою ОСОБА_5 , останнього як військовозобов'язаного внесено до переліку осіб, які підлягають бронюванню від мобілізації.

Крім того, встановлено, що ОСОБА_5 , зловживаючи власним службовим становищем директора ДП «Фінінпро», організував використання коштів ДП «Фінінпро» для придбання будівельних матеріалів, які використовувались для будівельних та інших підрядних робіт на земельній ділянці (кадастровий номер 3222781801:02:004:0006) з приміським будинком за адресою: АДРЕСА_2 , які на праві власності належать дружині ОСОБА_5 - ОСОБА_8 .

Так, із банківського рахунку ДП «Фінінпро» на банківський рахунок ТОВ «Промтехгруп-УА» (код ЄДР 44909386) перераховано грошові кошти за будівельні матеріали, які фактично використані для будівництва вказаного вище будинку.

Також, проведеними заходами встановлено нерухоме майно, що знаходиться на праві власності (користування) у осіб, причетних до вищевказаної протиправної діяльності, та місця де можуть зберігаються речі і документи, які свідчать про їх протиправну діяльність.

Із повідомлення оперативного підрозділу встановлено, що учасники протиправної діяльності фактично використовують адміністративне приміщення ДП «Фінінпро» - нежитловий будинок за адресою: м. Київ, вул. Хотівська, буд. 4, літ. «А» (4-А).

Згідно вказаного повідомлення, серед іншого, отримано інформацію, що у зазначеному вище приміщенні, яке використовується учасниками протиправної діяльності, можуть зберігатися речі, предмети та документи, які мають суттєве значення для встановлення істини у кримінальному провадженні, предмети, які можуть бути використані в якості речових доказів (мобільні термінали, оптичні та магнітні носії інформації, блокноти, чернетки їх рукописними записами, комп'ютерна техніка та інше), а також існує реальна загроза їх знищення.

Тобто, із повідомлення оперативного підрозділу СБ України встановлено, що у зазначеному вище приміщенні, знаходяться речі, предмети та документи, що містять відомості, які можуть бути використані як доказ у кримінальному провадженні № 22025000000000548 від 05.05.2025.

26.06.2025 слідчим ГСУ СБ України, на підставі ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва проведено обшук за адресою: м. Київ, вул. Хотівська, буд. 4, літ. «А» (4-А) під час якого виявлено та вилучено майно на яке прокурор просить накласти арешт.

26.06.2025 постановою слідчого Головного слідчого управління Служби безпеки України ОСОБА_13 зазначене майно визнано речовим доказом у кримінальному провадженні.

Відтак, з метою збереження речових доказів, а також з метою запобігання можливості приховування, розтрати майна, прокурор просить накласти на вищезазначене майно арешт.

Прокурор Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 в судовому засіданні просив клопотання задовольнити з підстав у ньому зазначениї.

Представник власника тимчасово вилученого майна - ОСОБА_4 в судовому засіданні заперечував щодо задоволення клопотання.

Заслухавши доводи прокурора, представника власника майна, дослідивши клопотання та додані до нього матеріали кримінального провадження, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Так, у провадженні Головного слідчого управління Служби безпеки України перебувають матеріали кримінального провадження №22025000000000548 від 05.05.2025, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 1141, ч. 3 ст. 209 КК України.

Звернення прокурора з клопотанням про арешт на вказане тимчасово вилучене майно зумовлено необхідністю збереження речових доказів, оскільки вилучені предмети мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Відповідно до ч. 1 ст. 131 КПК України захід забезпечення кримінального провадження застосовується з метою досягнення дієвості цього провадження.

Одним із заходів забезпечення кримінального провадження є арешт майна (ч. 2 ст. 131 КПК України).

Статтею 170 КПК України передбачено, що арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.

Відповідно до ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів.

Відповідно до ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об'єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об'єктом кримінально протиправних дій та набуті кримінально протиправним шляхом.

Отже, майно, яке за обґрунтованої підозри органу досудового розслідування, має одну або декілька ознак, наведених у ст. 98 КПК України, може набути статусу речового доказу за рішенням слідчого, яке відповідно до вимог ч. 3 ст. 110 КПК України приймається у формі постанови.

Постановою слідчого Головного слідчого управління Служби безпеки України ОСОБА_13 від 26.06.2025 зазначене майно визнано речовим доказом у кримінальному провадженні.

Згідно ч 10 ст. 170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.

Згідно ч. 2 ст. 173 КПК України, при вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати: 1) правову підставу для арешту майна; 2) можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої статті 170 КПК України); 3) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого законом України про кримінальну відповідальність (якщо арешт майна накладається у випадках, передбачених пунктами 3, 4 частини другої статті 170 КПК України); 31) можливість спеціальної конфіскації майна (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої статті 170 цього Кодексу); 4) розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої статті 170 цього Кодексу); 5) розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження; 6) наслідки арешту майна для підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб.

Крім того, при вирішенні клопотання сторони обвинувачення, слідчий суддя враховує, що закон не вимагає, щоб докази на підтвердження вчинення кримінального правопорушення були повними та достатніми на даній стадії кримінального провадження, однак вони мають бути такими, щоб слідчий суддя був впевнений у тому, що дані докази можуть дати підстави для пред'явлення обґрунтованої підозри у вчиненні того чи іншого кримінального правопорушення. Крім того, наявність доказів у кримінальному провадженні має давати слідчому судді впевненість у тому, що в даному кримінальному провадженні необхідно застосувати зазначений вид заходу забезпечення кримінального провадження з метою досягнення дієвості цього провадження та уникнення негативних наслідків.

За викладених обставин та відповідних норм кримінального процесуального законодавства, слідчий суддя приходить до переконання, що матеріалами клопотання обґрунтовано та в судовому засіданні встановлено необхідність застосування на даній стадії досудового розслідування, такого заходу забезпечення кримінального провадження, як арешт майна, тимчасово вилученого під час проведення обшуку, з метою уникнення можливості його відчуження, забезпечення збереження речових доказів, що залишили на собі сліди вчинення кримінального правопорушення, слідчий суддя приходить до висновку, що у випадку його незастосування, це може призвести до наслідків, які можуть перешкоджати досудовому розслідуванню, а тому це є необхідною умовою досягнення дієвості даного кримінального провадження.

Вирішуючи питання про накладення арешту, слідчий суддя враховує й те, що в даному випадку обмеження права власності є розумним і співрозмірним завданням кримінального провадження та обставини кримінального провадження станом на час прийняття рішення вимагають вжиття такого методу державного регулювання як накладення арешту. При цьому, доказів негативних наслідків від застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження слідчим суддею не встановлено.

Так, приймаючи до уваги вищевикладене та враховуючи правову кваліфікацію кримінального правопорушення, за фактом вчинення якого розслідується кримінальне провадження та в межах якого подано дане клопотання, фактичні обставини кримінального провадження, слідчий суддя з метою запобігання можливості приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення та відчуження майна, яке відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 КПК України, та визнано речовим доказом у даному кримінальному провадженні постановою слідчого від 26.06.2025, приходить до висновку про наявність достатніх підстав для накладення арешту на майно у даному кримінальному провадженні.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 98, 131, 132, 170-173, 309, 310, 392, 393, 395, 532 КПК України, слідчий суддя

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 у кримінальному провадженні №22025000000000548 від 05.05.2025, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 1141, ч. 3 ст. 209 КК України, про арешт майна - задовольнити.

Накласти арешт на майно, яке вилучене 26.06.2025 під час проведення обшуку за адресою: м. Київ, вул. Хотівська, буд. 4, літ. «А» (4-А), а саме, на:

-копія листа з ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» від 18.02.2025 №74/02-25 до Державної аудиторської служби України на 8 аркушах;

-копія довідки ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» на пункт 29 запиту Державної аудиторської служби України на 1 арк.;

-копія довідки ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» на пункт 16 запиту Державної аудиторської служби України на 1 арк.;

-копія довідки ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» на пункт 17 запиту Державної аудиторської служби України на 1 арк.;

-копія довідки ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» на пункт 30 та 31 запиту Державної аудиторської служби України на 1 арк.;

-копія довідки ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» на пункт 35 запиту Державної аудиторської служби України на 1 арк.;

-копія довідки ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» на пункт 36 запиту Державної аудиторської служби України на 1 арк.;

-копія наказу від 05.05.2025 № Н-204 Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України на 3 арк.;

-копія додатку до наказу від 05.05.2025 №Н-204 Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України - склад комісії з реорганізації державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на 1 арк.;

-копія наказу від 04.06.2025 №Н-255 Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України - про внесення змін до складу Комісії з реорганізації Державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на 1 арк.;

-копія аркушу складу Комісії з реорганізації Державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на 1 арк., до наказу від 04.06.2025 №Н-255 Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України;

-копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - реєстраційний номер справи: 106802918666, ідентифікаційний код: 37264503 на 8 арк.;

-оригінал видаткової накладної №1549 від 02.07.2024 від постачальника ТОВ «ПРОМТЕХГРУП-УА» до покупця ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» - замовлення покупця №2605/АО від 01.07.2024 на суму з ПДВ - 34 508, 24 гривень на 1 арк.;

-оригінал видаткової накладної №1643 від 11.07.2024 від постачальника ТОВ «ПРОМТЕХГРУП-УА» до покупця ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» -замовлення покупця № 2605/АО від 01.07.2024 на суму з ПДВ - 7 228, 42 гривень на 1 арк.;

-оригінал службової записки підписаної начальником відділу матеріально технічного забезпечення ОСОБА_14 на 1 арк. від 02.07.2024 №248;

-оригінал платіжної інструкції №519 від 17.07.2024, платник ДП «Фінінпро», отримувач ТОВ «Промтехгруп-УА» на 1 арк.;

-оригінал платіжної інструкції №493 від 01.07.2024, платник ДП «Фінінпро», отримувач ТОВ «Промтехгруп-УА» на 1 арк.;

-копія рахунку номер 2605/АО від 01.07.2024, постачальник ТОВ «ПРОМТЕХГРУП-УА» до покупець ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» на 1 арк.;

-оригінал протоколу №170 щодо прийняття рішення уповноваженою особою замовника від 03.07.2024 на 1 арк.;

-оригінал додатку №1 зміни до річного плану закупівель на 2024 рік на 1 арк.;

-оригінал акту списання №61 на 1 арк.;

-додаток № 4 ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» на 1 арк.;

-оригінал службової записки підписаної начальником відділу матеріально технічного забезпечення ОСОБА_14 до начальника відділу фінансового забезпечення бухгалтерського обліку та звітності ДП «Фінінпро» на 1 арк.;

-оригінал акту введення в експлуатацію основних засобів на 1 арк.;

-копія резолюції за вх. №22 від 17.01.2023 на 1 арк.;

-копія листа про надання копії наказу за вх. №22 від 17.01.23 на 1 арк.;

-копія наказу про затвердження Акта приймання-передачі окремого індивідуального визначеного майна на 1 арк.;

-копія акту приймання-передачі відповідно до наказу Державного агентства інфраструктурних проектів України від 16.01.2023 р. на 5 арк.;

-оригінал договору №7/23 про надання послуг від 08.08.2023 між ТОВ «Київська школа державного управління імені Сергія Нижного» та ДП «Фінансування інфраструктурних проектів», а також ОСОБА_5 на 7 арк.;

-копія рахунку на оплату №80 від 14.08.2023 на 1 арк.;

-платіжна інструкція №919 від 27.10.2023, платник ДП «Фінінпро», отримувач ТОВ «Київська шк. Держ. Упр. Ім. С.Нижного» на 1 арк.;

-платіжна інструкція №740 від 14.08.2023, платник ДП «Фінінпро», отримувач ТОВ «Київська шк. Держ. Упр. Ім. С.Нижного» на 1 арк.;

-3 (три) скорозшивачі з жовтою обкладинкою в яких міститься журнал обліку відвідувачів з 2021 по 2025 рік, з яких один скорошивач містить 82 (вісімдесят два) аркуші, другий скорозшивач містить 5 (п'ять) аркушів, третій скорозшивач містить 61 (шістдесят один) аркуш;

-оригінал службової записки від 24.01.2025 №25 на 1 арк. та списки персонального військового обліку військовозобов'язаних (резервістів) рядового, сержантського та старшинського складу ДП «Фінінпро» на 5 арк., а також списки персонального військового обліку військовозобов'язаних (резервістів) офіцерського складу ДП «Фінінпро» на 2 арк.;

-оригінал відомості оперативного обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів у ДП «Фінінпро» станом на 01.01.2025 на 1 арк.;

-оригінал службової записки від 23.01.2024 №27 на 1 арк. та списки персонального військового обліку військовозобов'язаних (резервістів) офіцерського складу ДП «Фінінпро» на 1 арк., а також списки персонального військового обліку військовозобов'язаних (резервістів) рядового, сержантського та старшинського складу ДП «Фінінпро» на 2 арк.;

-оригінал відомості оперативного обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів у ДП «Фінінпро» станом на 01.01.2024 на 1 арк.;

-роздкурівка з «ДІЇ» щодо інформації з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів - номер запиту 2025045-838430 по ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» від 15.04.2025 на 2 арк.;

-роздкурівка з «ДІЇ» щодо інформації з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів - номер запиту 20250610-1022101 по ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» від 10.06.2025 на 2 арк.;

-оригінал положення про відділ по роботі з персоналом Державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на 6 арк.;

-оригінал наказу від 30.06.2021 №260-К на 1 арк.;

-копія наказу від 30.06.2021 №98-к на 1 арк.;

-копія наказу від 03.04.2020 №58-К про прийняття ОСОБА_10 на посаду менеджера по персоналу на 1 арк.;

-оригінал посадової інструкції працівника державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на 2 арк.;

-оригінал наказу від 05.08.2021 №317-к про прийняття ОСОБА_9 на 1 арк.;

-оригінал наказу від 18.08.2021 №332-к про прийняття ОСОБА_6 на 1 арк.;

-оригінал наказу від 16.02.2021 №69-к про прийняття ОСОБА_11 на 1 арк.;

-оригінал наказу від 01.05.2024 №156-к про прийняття ОСОБА_12 на 1 арк.;

-оригінал положення про відділ фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на 4 арк.;

-оригінал посадової інструкції працівника державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» - помічник директора на 2 арк.;

-оригінал посадової інструкції працівника державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» - фахівець проектного офісу на 4 арк.;

-оригінал посадової інструкції працівника державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» - головний фахівець з публічних закупівель на 2 арк.;

-оригінал наказу від 15.05.2024 №166-к про прийняття ОСОБА_7 на 1 арк.;

-оригінал наказу від 15.04.2025 №98-к про прийняття ОСОБА_15 на 1 арк.;

-копія контракту з виконуючим обов'язки директора державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» від 30.06.2021 на 10 арк., копія додатку №1 до контракту - показників ефективності використання державного майна і прибутку, а також майнового стану державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на 2 арк., копія додатку № 2 звіту виконуючого обов'язки директора державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на 1 арк.;

-оригінали наказів про надання відпусток за 2025 рік по ДП «Фінінпро» на 16 арк. з зазначенням осіб, які вказані в ухвалі суду про обшук;

-оригінали наказів про відрядження за 2022 рік по ДП «Фінінпро» на 12 арк. з зазначенням осіб, які вказані в ухвалі суду про обшук;

-оригінали наказів про надання відпусток за 2022 рік по ДП «Фінінпро» на 13 арк. з зазначенням осіб, які вказані в ухвалі суду про обшук;

-оригінали наказів про відрядження та відпустки за 2024 рік по ДП «Фінінпро», на 52 арк. з зазначенням осіб, які вказані в ухвалі суду про обшук;

-оригінал наказів про відрядження за 2023 рік по ДП «Фінінпро» на 33 арк. з зазначенням осіб, які вказані в ухвалі суду про обшук;

-оригінал наказів про відпустки за 2023 рік по ДП «Фінінпро» на 12 арк. з зазначенням осіб, які вказані в ухвалі суду про обшук;

-оригінал акту надання послуг №89 від 17.06.2024 на 1 арк.;

-копія рахунку на оплату №47 від 30.05.2024 на 1 арк.;

-оригінал протоколу №150 щодо прийняття рішення уповноваженою особою замовника від 03.06.2024 на 1 арк.;

-оригінал додатку №1 зміни до річного плану закупівель на 2024 рік на 1 арк.;

-оригінал платіжної інструкції №423 від 31.05.2024 на 1 арк.

-роздруківка з бази щодо тимчасової непрацездатності (лікування) на ім'я ОСОБА_10 на 1 арк.;

-роздруківки з бази щодо тимчасової непрацездатності (лікування) на ім'я ОСОБА_5 на 9 арк.;

-роздруківки з бази щодо тимчасової непрацездатності (лікування) на ім'я ОСОБА_6 на 3 арк.;

-оригінали табелю виходу на роботу працівників ДП «Фінінпро», які вказані в ухвалі суду про обшук за 2025 рік на 30 арк.;

-оригінали табелю виходу на роботу працівників ДП «Фінінпро», які вказані в ухвалі суду про обшук за 2024 рік на 64 арк.;

-оригінали табелю виходу на роботу працівників ДП «Фінінпро», які вказані в ухвалі суду про обшук за 2023 рік на 48 арк.;

-оригінали табелю виходу на роботу працівників ДП «Фінінпро», які вказані в ухвалі суду про обшук за 2022 рік на 49 арк.;

-оригінал наказу від 03.04.2020 №58-К про прийняття ОСОБА_10 на посаду менеджера по персоналу на 2 арк.;

-оригінал наказу від 16.09.2022 №270-к про призначення на посаду директора ДП «Фінінпро» ОСОБА_5 на 1 арк.;

-оригінал заяви ОСОБА_15 від 15.04.2025 на 1 арк.;

-оригінал заяви ОСОБА_7 від 15.05.2024 на 1 арк.;

-оригінал заяви ОСОБА_12 від 01.05.2024 на 1 арк.;

-оригінал заяви ОСОБА_6 на 1 арк.;

-оригінал заяви ОСОБА_9 від 05.08.2021 на 1 арк.;

-оригінал заяви ОСОБА_10 від 03.04.2020 на 1 арк.;

-копія заяви про надання статусу Державному підприємству «Фінансування інфраструктурних проектів» критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення на особливий період від 07.02.2025 №41/02-25 на 3 арк. з додатками, куди входить копія статуту державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» за 2023 рік на 12 арк., копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб ДП «Фінінпро» на 2 арк., копія договору №131-5164/2 про тимчасове приєднання до електричних мереж від 28.12.2023 на 2 арк., копія технічних умов на приєднання до електричних мереж електроустановок від 07.12.2011 №131-5164/2 зі змінами в редакції цього Договору на 4 арк., копія додаткової угоди №1 до Договору від 28.12.2023 №131-5164/2 про тимчасове приєднання до електричних мереж від 10.04.2024 та зміни №1 до Технічних умов на приєднання до електричних мереж електроустановок від 07.12.2011 №131-5164/2 зі змінами в редакції цього Договору на 1 арк., копія додаткової угоди №2 до Договору від 28.12.2023 №131-5164/2 про тимчасове приєднання до електричних мереж від 20.12.2024 на 1 арк., зміни №2 до Технічних умов на приєднання до електричних мереж електроустановок від 07.12.2011 №131-5164/2 зі змінами в редакції цього Договору на 1 арк. та договір №150-6885 про тимчасове приєднання до електричних мереж від 08.08.2023 на 3 арк., копія технічних умов на приєднання до електричних мереж електроустановок від 22.02.2012 №131-611/2 зі змінами в редакції цього Договору на 5 арк., копія додаткової угоди № 1 до Договору від 08.08.2023 № 150-6885 про тимчасове приєднання до електричних мереж від 04.10.2024 р. копія зміни №1 до технічних умов від 22.02.2012 №131-611/2 на приєднання до електричних мереж установок, а також документів які дають підстави вважати що підприємство підпадає під критичність на 19 арк.;

-копія документів від 19.03.2025 №181/03-25 на Міністерство енергетики України з додатками на 36 арк.;

-копія листа на ІНФОРМАЦІЯ_1 від 01.04.2025 №198/04-25 Про направлення повідомлення про бронювання військовозобов'язаного на 1 арк. з додатком - повідомленням про бронювання на ім'я ОСОБА_5 на 1 арк.;

-копія листа на ІНФОРМАЦІЯ_1 від 01.04.2025 №200/04-25 Про направлення повідомлення про бронювання військовозобов'язаного на 1 арк. з додатком - повідомленням про бронювання на ім'я ОСОБА_6 на 1 арк.;

-копія листа на ІНФОРМАЦІЯ_2 від 01.04.2025 №206/04-25 Про направлення повідомлення про бронювання військовозобов'язаного на 1 арк. з додатком - повідомленням про бронювання на ім'я ОСОБА_7 на 1 арк.;

-копія листа на ІНФОРМАЦІЯ_3 від 01.04.2025 №207/04-25 Про направлення повідомлення про бронювання військовозобов'язаного на 1 арк. з додатком - повідомленням про бронювання на ім'я ОСОБА_12 на 1 арк.;

-копія листа від 01.04.2025 №220/04-25 на Міністерство розвитку громад та територій України на 1 арк.;

-копія листа від 02.04.2025 №222/04-25 на Міністерство економіки України щодо виключення запису з Єдиного порталу державних послуг Дія на 1 арк. та копія наказу Мінекономіки від 24.06.2024 р. №15280 на 1 арк.;

-копія листа від 03.04.2025 №223/04-25 на Міністерство економіки України на 1 арк. та копія наказу Мінекономіки від 24.06.2024 №15280 на 1 арк.;

-копія службової записки від 02.07.2024 №248 на 1 арк. та копія рахунку по номеру 2605/АО на 1 арк.;

-копія заяви про надання статусу Державному підприємству «Фінансування інфраструктурних проектів» критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення на особливий період від 09.04.2024 №172/04-24 на 2 арк. з додатками на 71 арк.;

-копія наказу Про визначення Державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» критично важливим для функціонування економіки у галузі авіаційного транспорту та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період та додатки на 4 арк.;

-копія листів щодо визначення критичності по ДП «Фінінпро» на 29 арк.;

-розрахункова відомість заробітної плати за 2025 рік по ДП «Фінінпро» на 58 арк.;

-розрахункова відомість заробітної плати за 2024 рік по ДП «Фінінпро» на 134 арк.;

-розрахункова відомість заробітної плати за 2023 рік по ДП «Фінінпро» на 123 арк.;

-розрахункова відомість заробітної плати за 2022 рік по ДП «Фінінпро» на 131 арк.;

-оригінал особової справи працівника ОСОБА_12 на 23 арк.;

-оригінал особової справи працівника ОСОБА_15 на 18 арк.;

-оригінал особової справи працівника ОСОБА_7 на 29 арк.;

-оригінал особової справи працівника ОСОБА_5 на 12 арк.;

-оригінал особової справи працівника ОСОБА_11 на 11 арк.;

-оригінал особової справи працівника ОСОБА_10 на 123 арк.;

-оригінал особової справи на працівника ОСОБА_9 на 70 арк.;

-оригінал особової справи на працівника ОСОБА_6 на 134 арк.;

-копії документів щодо листувань по бронюванню та критичності ДП «Фінінпро» на 191 арк.;

-копії документів щодо листувань по бронюванню та критичності ДП «Фінінпро» на 57 арк.;

-копії документів щодо листувань по бронюванню та критичності ДП «Фінінпро» на 72 арк.;

-оригінал доповідної записки від 26.06.2025 №226 на 1 арк.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

На ухвалу слідчого судді може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення. Якщо ухвалу суду постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

Слідчий суддя ОСОБА_1