Ухвала від 04.07.2025 по справі 496/3278/25

Справа № 496/3278/25

Провадження № 2-о/496/167/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 липня 2025 року суддя Біляївського районного суду Одеської області Пасечник М.Л., розглянувши заяву ОСОБА_1 про продовження строків на усунення недоліків заяви по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: ОСОБА_2 про встановлення факту проживання однією сім'єю,

ВСТАНОВИВ:

Заявник ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту проживання однією сім'єю.

Ухвалою Біляївського районного суду Одеської області від 04.06.2025 року заяву було залишено без руху, надано заявнику строк для усунення недоліків заяви не пізніше десяти днів з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху.

01.07.2025 року на адресу суду надійшла заява ОСОБА_1 , в якій вона просить суд подовжити термін для виконання вимог ухвали суду про усунення недоліків заяви. Заявником було скеровано поштою заяву до начальника ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо надання їй статусу члена сім'ї військовослужбовця, який безвісти зниклий. На відправку документів, отримання відповіді та підготовки уточненої заяви потрібен час більше десяти днів.

Відповідно до п.4 ч.5 ст. 12 ЦПК України суд, зберігаючи об'єктивність і неупередженість, сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом.

Статтею 127 ЦПК України передбачено, що встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Відповідно до ч. 6 ст. 127 ЦПК України про поновлення або продовження процесуального строку суд постановляє ухвалу.

З урахуванням вищевикладеного, заяву ОСОБА_1 суд вважає можливим задовольнити та продовжити строк для усунення виявлених судом недоліків заяви відповідно до ухвали суду про залишення заяви без руху від 04.06.2025 року на 10 днів.

Керуючись ст.ст. 127, 260 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву ОСОБА_1 про продовження строків на усунення недоліків заяви - задовольнити.

Продовжити заявнику строк для усунення недоліків, вказаних в ухвалі Біляївського районного суду Одеської області про залишення заяви без руху від 04.06.2025 року у справі №496/3278/25, надавши строк для усунення недоліків заяви - десять днів з дня отримання копії ухвали.

Роз'яснити, що якщо заявник відповідно до ухвали суду у встановлений строк, виконає вимоги, визначені ст.ст. 175, 177 ЦПК України, заява вважається поданою в день первісного її подання до суду, та буде призначена до розгляду у судове засідання, інакше заява буде вважатися неподаною та повернута заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя М.Л. Пасечник

Попередній документ
129255338
Наступний документ
129255340
Інформація про рішення:
№ рішення: 129255339
№ справи: 496/3278/25
Дата рішення: 04.07.2025
Дата публікації: 04.08.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Біляївський районний суд Одеської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:; інших фактів, з них:.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (03.06.2025)
Дата надходження: 03.06.2025
Предмет позову: про встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПАСЕЧНИК МАРИНА ЛЕОНІДІВНА
суддя-доповідач:
ПАСЕЧНИК МАРИНА ЛЕОНІДІВНА
заінтересована особа:
Оносова Галина Нилівна
заявник:
Попєлєва Марія Сергіївна