Справа № 562/393/25
"31" липня 2025 р. Здолбунівський районний суд
Рівненської області
в складі: головуючого судді Шуляка А.С.
при секретарі Солдатовій О.Д.
за участю представника відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Здолбунів у порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Артеміда-Ф" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,
З огляду на те, що виготовлення мотивованого рішення суду потребує значного часу, відповідно до ч.6 ст.259 ЦПК України, суд проголошує вступну та резолютивну частини рішення.
Керуючись ст. ст. 12, 13, 81, 128, 141, 178, 274-279, 263-265 ЦПК України, суд -
Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Артеміда-Ф" задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Артеміда-Ф" заборгованість за кредитним договором № 1236672 від 11 листопада 2020 року у розмірі 11987 (одинадцять тисяч дев'ятсот вісімдесят сім) грн. 34 коп.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Артеміда-Ф" витрати по сплаті судового збору у розмірі 1121 (одна тисяча сто двадцять одна) грн. 57 коп. та витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 2000 (дві тисячі) грн.
В іншій частині позовних вимог відмовити.
Рішення суду може бути оскаржено позивачем до Рівненського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом 30 /тридцяти/ днів з дня його проголошення.
Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Артеміда-Ф", місцезнаходження: 79013, Україна, м. Львів, вул.С.Бандери,87, офіс 54, ЄДРПОУ 42655697.
Відповідач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 .
Суддя