Ухвала від 31.07.2025 по справі 243/6529/25

Справа № 243/6529/25

Провадження № 2/243/1619/2025

УХВАЛА

про відкриття провадження

31 липня 2025 року м. Слов'янськ

Суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області І.Ю. Фалін, розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , представник позивача ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа ОСОБА_4 про визнання договору купівлі продажу дійсним,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду із даною позовною заявою.

Ухвалою суду від 30.07.2025 позовну заяву залишено без руху для усунення недоліків.

Станом на 31.07.2025 недоліки позовної заяви позивачем усунені, заява відповідає вимогам ст. 187 ЦПК України.

З урахуванням ст. 19, п. 2 ч. 4 ст. 274 ЦПК України, враховуючи, що в порядку спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах щодо спадкування, дана справа не є малозначною, та її розгляд слід проводити у порядку загального позовного провадження.

Згідно із п. п. 8, 9 ч. 2 ст. 187, ч. ч. 1, 2 ст. 278 ЦПК України, суд визначає строк для подання відповідачем відзиву на позов та строки для подання відповіді на відзив та заперечень.

Встановлюючи строк для подання позивачем відповіді на відзив, а відповідачем заперечень, суд враховує положення ч. 4 ст. 179 та ч. 4 ст. 180 ЦПК України.

Відповідно до ч. 2 ст. 128, ч. 5 ст. 187, ч. 5 ст. 279 ЦПК України, доходжу висновку про проведення розгляду справи в судовому засіданні з повідомленням сторін.

Відповідно до ч.ч.1 та 2 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 19, 43, 76, 84, 175-180, 187, 277 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити загальне позовне провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 , представник позивача ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа Харківська Товарна Біржа про визнання договору купівлі продажу дійсним.

З метою виконання вимог ч. 1 ст. 189 ЦПК України розпочати підготовче провадження у справі.

Повідомити учасників справи, що проведення підготовчого судового засідання по справі відбудеться 29 серпня 2025 року о 10 год. 30 хв. що судове засідання відбудеться в приміщенні Слов'янського міськрайонного суду Донецької області за адресою: Донецька область, Краматорський район, м. Слов'янськ, вул. Незалежності (колишня Добровольського), буд. 2.

Роз'яснити учасникам справи, що в разі їх неможливої явки до приміщення суду, вони можуть приймати участь в розгляді справи в режимі відеоконференції за допомогою комунікаційної платформи EASYCON, нагадавши учасникам справи, що з 01 жовтня 2022 року вхід (авторизація) до підсистеми відеоконференцзв'язку можливий тільки через Електронний кабінет системи «Електронний суд».

Відповідач протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі має право подати суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; - позивачу - копію відзиву та доданих до нього документів.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення протягом 5 днів з дня їх отримання.

Учасники справи мають право подавати заяви по суті справи на офіційну електронну адресу Слов'янського міськрайонного суду Донецької області: inbox@sl.dn.court.gov.ua, з приміткою «Для судді Фаліна І.Ю.».

Заяви, тощо, які надсилаються на адресу суду в електронному вигляді, засвідчуються особистим електронно-цифровим підписом заявника.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на сторінці на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет за веб-адресою - http://sl.dn.court.gov.ua/sud0544.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя

Слов'янського міськрайонного суду

Донецької області І.Ю. Фалін

Попередній документ
129228249
Наступний документ
129228251
Інформація про рішення:
№ рішення: 129228250
№ справи: 243/6529/25
Дата рішення: 31.07.2025
Дата публікації: 04.08.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; купівлі-продажу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (29.09.2025)
Дата надходження: 21.07.2025
Предмет позову: проо визнання договору купівлі-продажу дійсним
Розклад засідань:
29.08.2025 10:30 Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
09.09.2025 08:40 Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
29.09.2025 08:30 Слов'янський міськрайонний суд Донецької області