Рішення від 24.07.2025 по справі 500/1421/25

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 500/1421/25

24 липня 2025 рокум.Тернопіль

Тернопільський окружний адміністративний суд, у складі:

головуючої судді Подлісної І.М.

за участю:

секретаря судового засідання Щепанюк Ю.Ю.

представника позивача Войнарський А.Й.

представника відповідача Маршавка К.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправною та скасування постанови, -

ВСТАНОВИВ:

До Тернопільського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 з адміністративним позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 , Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправною та скасування постанови.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що 31 січня 2025 року в місті Чортків Тернопільської області ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , був затриманий працівниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки та доставлений в будівлю, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 ).

Відповідно до довідки №624/34 військо-лікарської комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 31.01.2025 року №2290 солдат запасу ОСОБА_1 , Чортківською військово-лікарською комісією був визнаний придатним до військової служби на підставі статті - графи II Розкладу хвороб, графи - ТДВ. Із вище вказаною довідкою ОСОБА_1 було ознайомлено 31 січня 2025 року, однак копії даного документа йому не було вручено. Тому з даних підстав адвокат Войнарський А.Й. звернувся в інтересах ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 та військової частини НОМЕР_1 Збройних Сил України із адвокатськими запитами від 07.02.2025 року №07/02/25-01 та №07/02/25-02, щодо витребування копії картки обстеження та медичного огляду про проходження військово-лікарської комісії, копії витягу з протоколу військово-лікарської комісії про прийняття рішення, щодо проходження медичного огляду, копії довідки військово-лікарської комісії щодо придатності військовозобов'язаного для проходження військової служби за станом здоров'я, копії мобілізаційного розпорядження, копії військового квитка позивача. Дані адвокатські запити були направлені цінними листами із описом вкладення за №4600100201897 та №4600100201889 були отримані уповноваженими представниками установ 13 лютого 2025 року, що підтверджується відстеженням трекінгу відправлення AT «Укрпошта». Станом на день подання позовної заяви до Тернопільського окружного адміністративного суду відповідей на дані адвокатські запити не надходило.

Позивач ОСОБА_1 не погоджується із висновками військово-лікарської комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 , оскільки такий огляд був проведений не в повному обсязі (за відсутності відповідних профільних лікарів), були проігноровані скарги ОСОБА_1 , щодо стану здоров'я та проведення додаткового професійного медичного огляду, а також те, що йому навіть не вручили копію вказаного документа.

Ухвалою суду від 14.03.2025 року прийнято до розгляду та відкрито провадження по справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін. Даною ухвалою встановлено 15-денний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву на позовну заяву.

Ухвалою суду від 14.03.2025 в задоволенні клопотання про забезпечення адміністративного позову в справі №500/1421/25 за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправною та скасування постанови - відмовлено.

Представник відповідача Військової частини НОМЕР_1 скористався правом на подання відзиву на позовну заяву, який надійшов через електронний суд із відповідними письмовими доказами 18.03.2025. У відзиві відповідач не погоджується з позовними вимогами та доводами, викладеними в адміністративному позові, та в обґрунтування своїх заперечень зазначає наступне.

Відповідно до п. 2.8.4 Постанови № 402 МОУ - На ВЛК районного (міського) ТЦК та СП покладається огляд громадян відповідно до пункту 1.2 глави 1 розділу I, пункту 1.4 глави 1 розділу II цього Положення. Рішенням ВЛК регіону на ВЛК ТЦК та СП покладається огляд інших громадян.

Відповідно до п. 3.1 Постанови № 402 МОУ - Вимоги до звернення військовослужбовців та інших осіб, указаних у пункті 1.2 глави 1 розділу I цього Положення, їх права, порядок та строки розгляду пропозицій, заяв та скарг, а також обов'язки штатних ВЛК щодо розгляду звернень регулюються Законом України «Про звернення громадян», Інструкцією про організацію розгляду звернень та проведення особистого прийому громадян у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України, затвердженою наказом Міністерства оборони України від 28 грудня 2016 року № 735, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 23 січня 2017 року за № 94/29962.

Відповідно до п. 3.2 Постанови № 402 МОУ - Скарги до штатних ВЛК подаються в строк, визначений Законом України «Про звернення громадян».

Відповідно до п. 3.3 Постанови № 402 МОУ - Скарги на дії (бездіяльність) чи постанови ВЛК районних (міських) ТЦК та СП подаються за підпорядкованістю до ВЛК ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , обласних ТЦК та СП, ТЦК та СП Автономної Республіки Крим. У разі незгоди громадянина з рішенням ВЛК при районному (міському) ТЦК та СП на підставі його заяви громадянин направляється для проходження ВЛК при обласному (Київському та Севастопольському міських) ТЦК та СП.

Дії (бездіяльність), рішення, постанови, прийняті ВЛК обласних (Київського міського, ІНФОРМАЦІЯ_5 , ТЦК та СП Автономної Республіки Крим, оскаржуються в штатних ВЛК або у судовому порядку.

Дії (бездіяльність), рішення, прийняті за результатами розгляду звернень ВЛК регіону, оскаржуються в ЦВЛК.

Відповідно до витягу із наказу командира військової частини НОМЕР_1 №33 від 01.02.2025 року ОСОБА_1 зарахований до списків військової НОМЕР_2 та призначений на посаду курсанта навчального взводу навчальної роти навчального батальйону.

Враховуючи вищевикладене варто зазначити, що скасувати довідку ВЛК ТЦК та СП №624/34 від 31.01.2025 року уповноважена Військово-лікарська комісія обласного ТЦК та СП. Командування військової частини НОМЕР_1 взагалі немає ніякого відношення до ВЛК ТЦК та СП, та пропонує позивачу звернутися з даними позовними вимогами до відповідного органу ВЛК обласного ТЦК та СП.

На підставі викладеного представник відповідача просив в задоволенні позову відмовити.

Представник відповідача ІНФОРМАЦІЯ_1 скористався правом на подання відзиву на позовну заяву, який надійшов на електронну пошту суду із відповідними письмовими доказами 21.04.2025. У відзиві відповідач не погоджується з позовними вимогами та доводами, викладеними в адміністративному позові.

Ухвалою суду від 07.05.2025 ухвалено справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін у судове засідання та призначено судове засідання на 12.06.2025 о 10:30 год.

Ухвалою суду від 11.06.2025 доручено Тернопільському окружному адміністративному суду забезпечити проведення судового засідання на 12 червня 2025 року о 10:30 год. в режимі відеоконференції.

Ухвалою суду від 12.06.2025 відкладено розгляд справи в режимі відеоконференції на 24.07.2025 о 11:30 год. та продовжено строк розгляду справи на 2 місяці.

Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав та просив задовольнити.

Представник відповідача Військової частини НОМЕР_1 в судовому засіданні заперечив проти позову, просив відмовити в його задоволенні.

Представник відповідача ІНФОРМАЦІЯ_1 в судове засідання не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про час, дату і місце розгляду справи.

Заслухавши сторін, дослідивши подані до суду письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, суд встановив наступне.

Позивач ОСОБА_1 проходить службу в військовій частині НОМЕР_1 з 01 лютого 2025 року та був призваний під час мобілізації ІНФОРМАЦІЯ_3

У вказану військову частину солдат ОСОБА_1 був направлений із ІНФОРМАЦІЯ_1 .

31 січня 2025 року в місті Чортків Тернопільської області ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , був затриманий працівниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки та доставлений в будівлю, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 ).

Відповідно до довідки №624/34 військо-лікарської комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 31.01.2025 року №2290 солдат запасу ОСОБА_1 , РНОКПП: 3447204955,19 травня 1997 року народження, Чортківською військово-лікарською комісією був визнаний придатним до військової служби на підставі статті - графи II Розкладу хвороб, графи - ТДВ. Із вище вказаною довідкою ОСОБА_1 було ознайомлено 31 січня 2025 року, однак копії даного документа йому не було вручено. Тому з даних підстав адвокат Войнарський А.Й. звернувся в інтересах ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 та військової частини НОМЕР_1 Збройних Сил України із адвокатськими запитами від 07.02.2025 року №07/02/25-01 та №07/02/25-02, щодо витребування копії картки обстеження та медичного огляду про проходження військово-лікарської комісії, копії витягу з протоколу військово-лікарської комісії про прийняття рішення, щодо проходження медичного огляду, копії довідки військово-лікарської комісії щодо придатності військовозобов'язаного для проходження військової служби за станом здоров'я, копії мобілізаційного розпорядження, копії військового квитка позивача. Дані адвокатські запити були направлені цінними листами із описом вкладення за №4600100201897 та №4600100201889 були отримані уповноваженими представниками установ 13 лютого 2025 року, що підтверджується відстеженням трекінгу відправлення AT «Укрпошта». Станом на день подання позовної заяви до Тернопільського окружного адміністративного суду відповідей на дані адвокатські запити не надходило.

Не погодившись із протиправними діями відповідачів, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Визначаючись щодо спірних правовідносин, що виникли між сторонами, суд виходив з наступного.

Відповідно до п. 1.2 Постанови № 402 МОУ - Військово-лікарська експертиза визначає придатність за станом здоров'я до військової служби призовників, військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів, установлює причинний зв'язок захворювань, травм (поранень, контузій, каліцтв) з військовою службою та визначає необхідність і умови застосування медико-соціальної реабілітації та допомоги військовослужбовцям.

Відповідно до п. 1.3 Постанови № 402 МОУ - Основними завданнями військово- лікарської експертизи є:

добір громадян України, придатних за станом здоров'я до військової служби, для укомплектування Збройних Сил України;

аналіз результатів медичного огляду та розробка заходів щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом, придатним до військової служби за станом здоров'я;

контроль за організацією і станом лікувально-оздоровчої роботи серед призовників, аналіз результатів і розроблення пропозицій із удосконалення цієї роботи;

контроль за організацією, проведенням і результатами лікувально-діагностичної роботи у закладах охорони здоров'я в системі Міністерства оборони України, закладах охорони здоров'я комунальної або державної форми власності (далі - заклади охорони здоров'я (установи) та медичних підрозділах військових частин, що стосується військово-лікарської експертизи;

надання методичної та практичної допомоги з питань військово-лікарської експертизи військово-лікарським комісіям, закладам охорони здоров'я (установам);

визначення причинного зв'язку захворювань, травм (поранень, контузій, каліцтва) у військовослужбовців, військовозобов'язаних, резервістів, які призвані на збори, у осіб, звільнених із військової служби, а також причинного зв'язку захворювань, поранень, які заподіяли військовослужбовцям смерть;

розроблення спільно з головними медичними спеціалістами Міністерства охорони здоров'я України (далі - МОЗ України) і Міністерства оборони України вимог щодо стану здоров'я призовників, кандидатів на навчання у ВВНЗ, військовослужбовців, громадян, які приймаються на військову службу за контрактом, резервістів для найдоцільнішого використання їх на військовій службі;

визначення ступеня придатності військовослужбовців до військової служби у зв'язку з їх звільненням;

проведення наукової роботи з питань військово-лікарської експертизи;

підготовка кадрів для військово-лікарських комісій;

формування висновку про необхідність забезпечення особи з обмеженнями повсякденного функціонування допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) за формою, наведеною в додатку до Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) або з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321.

Відповідно до п. 2.1 Постанови № 402 МОУ - Для проведення військово-лікарської експертизи створюються військово-лікарські комісії (далі - ВЛК), штатні та позаштатні (постійно і тимчасово діючі).

Штатні та позаштатні (постійно і тимчасово діючі) ВЛК (лікарсько-льотні комісії (далі - ЛЛК)) приймають постанови. Постанови ВЛК (ЛЛК) оформлюються свідоцтвом про хворобу, довідкою військово-лікарської комісії, протоколом засідання штатної військово-лікарської комісії. ВЛК приймають постанови у тому числі на виїзних засіданнях та, в окремих випадках (лікування за кордоном) - дистанційно. Постанови штатних та позаштатних ВЛК обов'язкові до виконання. Постанови ВЛК можуть бути відмінені або скасовані штатними ВЛК. Постанова ВЛК скасовується у випадках, коли попередня постанова ВЛК на дату її прийняття не відповідала законодавству та/або була прийнята на підставі недійсних документів. Постанова ВЛК відміняється у випадках, коли необхідно привести зміст попередньої постанови ВЛК (яка була прийнята правильно) у відповідність до чинного законодавства.

Відповідно до п. 2.5.1 Постанови № 402 МОУ - До позаштатних постійно діючих ВЛК (ЛЛК) належать:

госпітальні ВЛК;

гарнізонні ВЛК;

ЛЛК;

ВЛК Десантно-штурмових військ;

ІНФОРМАЦІЯ_6 ;

ВЛК Сухопутних військ Збройних Сил України;

ВЛК Сил спеціальних операцій Збройних Сил України;

ВЛК інших закладів охорони здоров'я комунальної або державної форми власності.

Відповідно до п. 2.5.2 Постанови № 402 МОУ - Позаштатні (постійно та тимчасово діючі) ВЛК призначаються у складі голови, заступника голови (може призначатись один з членів комісії), членів комісії (не менше ніж три лікарі) і секретаря з числа фахівців з медичною освітою. До складу ВЛК можуть призначатися лікарі інших спеціальностей.

Відповідно до п. 2.5.3 Постанови № 402 МОУ - До складу ВЛК (ЛЛК) ТЦК та СП входять медичні працівники закладу охорони здоров'я комунальної або державної форми власності, визначеного рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради (голови обласної, Київської міської військових адміністрацій, а також районних військових адміністрацій та військових адміністрацій населених пунктів), за погодженням з головою відповідної штатної ВЛК регіону.

Відповідно до п. 2.5.4 Постанови № 402 МОУ - Штатні і позаштатні (постійно та тимчасово діючі) ВЛК (ЛЛК) з питань військово-лікарської та лікарсько-льотної експертизи підпорядковуються вищим штатним ВЛК.

Відповідно до п. 2.5.5 Постанови № 402 МОУ - За запитом голови ВЛК (ЛЛК), до роботи позаштатних (постійно та тимчасово діючих) ВЛК (ЛЛК) на правах членів ВЛК (ЛЛК) можуть залучатися головні (провідні) медичні спеціалісти, начальники відділень, інші лікарі-спеціалісти закладів охорони здоров'я (установ), спеціалісти інших (не медичних) спеціальностей, начальник медичної служби та/або представник командування (керівництва) військової частини, де проходить службу військовослужбовець, що оглядається.

Відповідно до п. 2.5.6 Постанови № 402 МОУ - Перелік закладів охорони здоров'я (установ), військових частин, при яких організовуються позаштатні постійно діючі ВЛК (ЛЛК), разом зі списком голів та заступників голів цих ВЛК (ЛЛК) на наступний календарний рік затверджується щорічно до 25 грудня начальником ЦВЛК за поданням начальників штатних ВЛК регіонів. Під час дії особливого періоду, за потреби створення додаткових позаштатних постійно діючих ВЛК (ЛЛК), зазначений перелік разом зі списком голів та заступників голів ВЛК (ЛЛК) невідкладно подається на затвердження голові ЦВЛК начальниками штатних ВЛК регіонів.

Відповідно до п. 2.5.7 Постанови № 402 МОУ - На підставі затвердженого переліку начальник (керівник) закладу охорони здоров'я (установи) своїм наказом призначає позаштатні постійно діючі ВЛК, їх персональний склад і визначає порядок їх роботи. Головою позаштатної постійно діючої ВЛК призначається лікар, який пройшов тематичне удосконалення (підготовку) з питань військово-лікарської експертизи або має досвід виконання обов'язків у складі військово-лікарських комісій не менше одного року. Організація проведення військово-лікарської експертизи у закладі охорони здоров'я (установі) покладається на начальника (керівника) цього закладу.

Відповідно до п. 2.8.1 Постанови № 402 МОУ - ВЛК ТЦК та СП створюється при районному (міському) ТЦК та СП. Для керівництва і контролю за діяльністю цих комісій при ТЦК та СП Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя створюються відповідно Кримська республіканська, обласні, Київська міська та Севастопольська міська ВЛК.

Головою ВЛК районного (міського) ТЦК та СП призначається лікар, який пройшов тематичне удосконалення (підвищення кваліфікації) з питань військово-лікарської експертизи або має досвід виконання обов'язків у складі військово-лікарських комісій не менше одного року, наказом керівника районного ТЦК та СП після погодження з керівником районного (міського) державного або комунального закладу охорони здоров'я (установи), головою ВЛК обласного ТЦК та СП, Автономної Республіки Крим, ІНФОРМАЦІЯ_4 ,

ІНФОРМАЦІЯ_7 (Автономної Республіки Крим, ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ) призначається начальник медичного відділення цього ТЦК та СП наказом керівника ТЦК та СП після погодження з начальником ВЛК регіону.

Відповідно до п. 2.8.2 Постанови № 402 МОУ - Роз'яснення ВЛК регіону та ЦВЛК з питань військово-лікарської експертизи є обов'язковими для виконання ВЛК ТЦК та СП. ВЛК ТЦК та СП має право приймати постанови відповідно до цього Положення.

Відповідно до п. 2.8.3 Постанови № 402 МОУ - ВЛК ТЦК та СП Автономної Республіки Крим, областей, міста Києва мають право переглядати постанови ВЛК районного (міського) ТЦК та СП, крім постанов, які згідно з цим Положенням підлягають розгляду, контролю та затвердженню ЦВЛК, ВЛК регіону.

Відповідно до п. 2.8.4 Постанови № 402 МОУ - На ВЛК районного (міського) ТЦК та СП покладається огляд громадян відповідно до пункту 1.2 глави 1 розділу I, пункту 1.4 глави 1 розділу II цього Положення. Рішенням ВЛК регіону на ВЛК ТЦК та СП покладається огляд інших громадян.

Відповідно до п. 3.1 Постанови № 402 МОУ - Вимоги до звернення військовослужбовців та інших осіб, указаних у пункті 1.2 глави 1 розділу I цього Положення, їх права, порядок та строки розгляду пропозицій, заяв та скарг, а також обов'язки штатних ВЛК щодо розгляду звернень регулюються Законом України «Про звернення громадян», Інструкцією про організацію розгляду звернень та проведення особистого прийому громадян у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України, затвердженою наказом Міністерства оборони України від 28 грудня 2016 року № 735, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 23 січня 2017 року за № 94/29962.

Відповідно до п. 3.2 Постанови № 402 МОУ - Скарги до штатних ВЛК подаються в строк, визначений Законом України «Про звернення громадян».

Відповідно до п. 3.3 Постанови № 402 МОУ - Скарги на дії (бездіяльність) чи постанови ВЛК районних (міських) ТЦК та СП подаються за підпорядкованістю до ВЛК ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , обласних ТЦК та СП, ТЦК та СП Автономної Республіки Крим. У разі незгоди громадянина з рішенням ВЛК при районному (міському) ТЦК та СП на підставі його заяви громадянин направляється для проходження ВЛК при обласному (Київському та Севастопольському міських) ТЦК та СП.

Дії (бездіяльність), рішення, постанови, прийняті ВЛК обласних (Київського міського, ІНФОРМАЦІЯ_5 , ТЦК та СП Автономної Республіки Крим, оскаржуються в штатних ВЛК або у судовому порядку.

Дії (бездіяльність), рішення, прийняті за результатами розгляду звернень ВЛК регіону, оскаржуються в ЦВЛК.

Відповідно до витягу із наказу командира військової частини НОМЕР_1 № 33 від 01.02.2025 року ОСОБА_1 зарахований до списків військової частини НОМЕР_1 та призначений на посаду курсанта навчального взводу навчальної роти навчального батальйону.

Враховуючи вищевикладене суд зазначає, що скасувати довідку ІНФОРМАЦІЯ_6 №624/34 від 31.01.2025 року уповноважена Військово-лікарська комісія обласного ТЦК та СП.

Відповідно до статті 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а суд згідно статті 90 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Враховуючи встановлені судом обставини справи, досліджені в судовому засіданні докази, норми законодавства України, суд дійшов висновку, що позовні вимоги позивача є необґрунтованими, доказів, які б спростовували правомірність дій відповідача позивачем не представлено, а судом таких доказів не здобуто, в зв'язку з чим суд приходить до переконання, що в задоволенні позову слід відмовити.

Відповідно до ст. 139 КАС України судові витрати відшкодуванню не підлягають.

Керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

В задоволенні позову ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , Військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправною та скасування постанови та зобов'язання вчинити дії відмовити повністю.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Відповідно до частини першої статті 295 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Згідно із статтею 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга подається безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Повне судове рішення складено 29 липня 2025 року.

Реквізити учасників справи:

позивач:

- ОСОБА_1 (місцезнаходження/місце проживання: АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ/РНОКПП НОМЕР_3 );

відповідач:

- ІНФОРМАЦІЯ_3 (місцезнаходження/місце проживання: АДРЕСА_3 , код ЄДРПОУ/РНОКПП НОМЕР_4 ).

- Військова частина НОМЕР_1 (місцезнаходження/місце проживання: АДРЕСА_4 , код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ).

Головуючий суддя Подлісна І.М.