Справа № 128/4754/24
29 липня 2025 року м. Вінниця
Суддя Вінницького районного суду Вінницької області ОСОБА_1 , отримавши подання Вінницького міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу стосовно засудженого ОСОБА_2 ,
До Вінницького районного суду Вінницької області подано вищезазначене подання.
Згідно з ч. 4 ст. 26 КВК України, у разі якщо засуджений повідомив про неможливість сплати штрафу в повному обсязі, суд за поданням уповноваженого органу з питань пробації розглядає питання про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу.
Відповідно до ч. 3 ст. 539 КПК України, клопотання (подання) про вирішення питання, пов'язаного із виконанням вироку, розглядається протягом десяти днів з дня його надходження до суду суддею одноособово згідно із правилами судового розгляду, передбаченими статтями 318-380 цього Кодексу.
Враховуючи вищевикладене, вважаю, що дане подання слід прийняти до провадження та призначити судовий розгляд.
Керуючись статтями 372, 537, 539 КПК України, суддя -
Подання Вінницького міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу стосовно засудженого ОСОБА_2 - прийняти до провадження та призначити судовий розгляд на 11 год 30 хв 12 серпня 2025 року, який провести в приміщенні Вінницького районного суду Вінницької області (м. Вінниця, вул. Винниченка, 29).
У судове засідання викликати представника Вінницького міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, прокурора Вінницької окружної прокуратури та особу, щодо якої вирішується подання, ОСОБА_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.