Справа № 219/2062/22
1-кп/212/376/25
29 липня 2025 року м. Кривий Ріг
Суддя Покровського районного суду міста Кривого Рогу ОСОБА_1 вирішуючи питання щодо здійснення дистанційного судового провадження у кримінальному провадженні внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №22022050000001616 від 27 червня 2022 року по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч. 2 ст. 114-2 КК України,
В провадженні Покровського районного суду міста Кривого Рогу перебуває кримінальне провадження внесене в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №22022050000001616 від 27 червня 2022 року по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч. 2 ст. 114-2 КК України, у якому призначено судовий розгляд на 11 вересня 2025 року на 14:30 годину.
У вказаному кримінальному провадженні обвинувачений ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , утримується під вартою в ДУ «Дніпровська установа виконання покарань (№4)».
Відповідно до п. п. 1 та 4 ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин. При цьому, ч. 2 цієї статті передбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує, крім випадків здійснення дистанційного судового провадження в умовах воєнного стану.
З огляду на зазначене, з метою досягнення мети дієвості та оперативності кримінального провадження, суд вважає необхідним здійснити судове провадження в режимі відеоконференції за участю обвинуваченого ОСОБА_2 між Покровським районним судом міста Кривого Рогу та Державною установою «Дніпровська установа виконання покарань (№4)» з метою забезпечення участі обвинуваченого ОСОБА_2 в судовому засіданні.
На підставі викладеного, керуючись ст. 336 КПК України, суд
Судове засідання у кримінальному провадженні внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №22022050000001616 від 27 червня 2022 року по обвинуваченню ОСОБА_2 за ч. 2 ст. 114-2 КК України, призначене на 14:30 годину 11 вересня 2025 року здійснювати у дистанційному режимі відеоконференції між Покровським районним судом міста Кривого Рогу та Державною установою «Дніпровська установа виконання покарань (№4)».
Доручити начальнику (або особі що виконує його обов'язки) Державної установи «Дніпровська установа виконання покарань (№4)» виконання ухвали в частині технічного забезпечення відеоконференції з обов'язковою участю обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису, що забезпечують належну якість зображення і звуку, а також інформаційну безпеку.
Копію ухвали негайно надіслати до Державної установи «Дніпровська установа виконання покарань (№4)» (uvp4@dp.kvs.gov.ua) для організації виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1