Ухвала від 22.07.2025 по справі 179/627/25

справа № 179/627/25

провадження № 6/179/34/25

УХВАЛА

22 липня 2025 року суддя Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області Ковальчук Т.А. розглянувши заяву адвоката Живоглядової У.С. в інтересах ОСОБА_1 про виправлення помилки в судовому наказі,

ВСТАНОВИВ:

26 травня 2025 року видано судовий наказ по справі № 179/627/25 за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення аліментів на утримання дітей з ОСОБА_2 .

27 червня 2025 року від представника заявника до суду надійшла заява, у якій зазначає, що у вказаному судовому наказі було виявлено помилку, а саме неправильно вказано дату народження доньки ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1 , хоча правильно - ІНФОРМАЦІЯ_2 .

У відповідності до ст. 173 ЦПК України, суд може внести виправлення до судового наказу, визнати його таким, що не підлягає виконанню, або відстрочити або розстрочити виконання судового наказу в порядку, встановленому статтями 432, 435 цього Кодексу.

Згідно ч. 1, 4 ст. 432 ЦПК України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню. Про виправлення помилки в виконавчому документі та визнання його таким, що не підлягає виконанню, суд постановляє ухвалу. Якщо стягнення за таким виконавчим документом уже відбулося повністю або частково, суд одночасно з вирішенням вказаних питань на вимогу боржника стягує на його користь безпідставно одержане стягувачем за виконавчим документом.

Вивчивши матеріали справи, суд вважає за необхідне виправити помилку допущену в судовому наказі виданому Магдалинівським районним судом Дніпропетровської області 26 травня 2025 року за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення аліментів на утримання дітей з ОСОБА_2 , вказавши правильно дату народження доньки заявника ОСОБА_3 .

Керуючись ст. ст. 173, 432 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Виправити помилку в судовому наказі виданому Магдалинівським районним судом Дніпропетровської області 26 травня 2025 року за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення аліментів на утримання дітей з ОСОБА_2 .

Вказати в резолютивній частині судового наказу дату народження ОСОБА_3 - « ІНФОРМАЦІЯ_3 »

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Суддя Т.А.Ковальчук

Попередній документ
129143552
Наступний документ
129143554
Інформація про рішення:
№ рішення: 129143553
№ справи: 179/627/25
Дата рішення: 22.07.2025
Дата публікації: 30.07.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (22.07.2025)
Дата надходження: 27.06.2025
Розклад засідань:
22.07.2025 09:10 Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області