Ухвала від 28.07.2025 по справі 682/1308/25

Справа № 682/1308/25

Провадження № 2/682/853/2025

УХВАЛА

28 липня 2025 року м.Славута

Суддя Славутського міськрайонного суду Хмельницької області Зеленська В.І, розглянувши заяву представника позивача - адвоката Чубенка Микити Сергійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "КОЛЛЕКТ ЦЕНТР" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

10.07.2025 до суду надійшла заява представника позивача адвоката Чубенка Микити Сергійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "КОЛЛЕКТ ЦЕНТР" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Справа перебуває на стадії підготовчого провадження.

підготовче засідання, яке було призначене на 14.07.2025 р, відкладене на 05.08.2025 р на 10.00 год.

Відповідно до ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Заява представника позивача адвоката Чубенка Микити Сергійовича про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференцзв'язку з використанням власних технічних засобів є актуальною. Строк на подання такої заяви, передбачений ст. 212 ЦПК України представником позивача дотриманий.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, те, що заява представника позивача подана відповідно до вимог ст. 212 ЦПК України, заяву слід задовольнити та провести підготовче засідання в режимі відеоконференції з урахуванням технічних можливостей у суді.

Керуючись ст. 212 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ

Задовольнити заяву представника позивача та провести підготовче судове засідання у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "КОЛЛЕКТ ЦЕНТР" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором 05.08.25 о 10:00 год в режимі відеоконференції з представником позивача - адвокатом Чубенком Микитою Сергійовичем з використанням власних технічних засобів та електронного підпису поза межами приміщення суду згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Попередити представника позивача, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала не підлягає апеляційному оскарженню.

Суддя В.І. Зеленська

Попередній документ
129123669
Наступний документ
129123671
Інформація про рішення:
№ рішення: 129123670
№ справи: 682/1308/25
Дата рішення: 28.07.2025
Дата публікації: 30.07.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (17.10.2025)
Дата надходження: 21.05.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
19.06.2025 09:30 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
03.07.2025 10:30 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
14.07.2025 12:00 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
05.08.2025 10:00 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
30.09.2025 11:30 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
09.10.2025 14:00 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області