Ухвала від 28.07.2025 по справі 594/527/25

Справа № 594/527/25

Провадження №2/594/414/2025

УХВАЛА

28 липня 2025 року

Борщівський районний суд Тернопільської області

у складі: головуючого Чир П.В.

з участю секретаря Кушнір Т.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Борщеві цивільну справу за позовом Органу опіки та піклування Борщівської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа Служба у справах дітей Чортківської районної військової адміністрації про позбавлення батьківських прав,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач Орган опіки та піклування Борщівської міської радизвернувся в суд із позовом до ОСОБА_1 , в якому просить позбавити його батьківських прав відносно малолітнього сина ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Стягнути з ОСОБА_1 аліменти на утримання дитини ОСОБА_2 у розмірі не менше ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подання позовної заяви і до досягнення дитиною повноліття.

Представник Служби у справах дітей Чортківської районної військової адміністрації надіслав до суду заяву, в якій просить забезпечити проведення судового засідання у справі в режимі відеоконференції та доручити забезпечення проведення відеоконференції Чортківському районному суду.

Згідно положень ст. 11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою..

За ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Ч. 6 ст. 212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Таким чином, з метою дотримання розумних строків розгляду даної цивільної справи, суд вважає за необхідне надати можливість представнику Служби у справах дітей Чортківської районної військової адміністрації у даній справі приймати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 212, 240, 353 ЦПК України,суд-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання задовольнити.

Судове засідання у справі за позовом Органу опіки та піклування Борщівської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа Служба у справах дітей Чортківської районної військової адміністрації про позбавлення батьківських прав, призначене на 04.08.2025 о 12.30 год. та всі наступні судові засідання провести в режимі відеоконференції.

Доручити Чортківському районному суду 04 серпня 2025 о 12 год.забезпечити проведення відеоконференції з Борщівським районним судом Тернопільської області (м.Борщів, вул.Я.Кондри, 5), з участю представника Служби у справах дітей Чортківської районної військової адміністрації.

Копію ухвали про участь осіб в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити Чортківському районному суду (48500, Україна, Тернопільська обл., місто Чортків, вулиця С. Бандери, будинок, 13), засобами факсимільного зв'язку, а також особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

В судове засідання викликати сторони.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий Чир П.В.

Попередній документ
129123179
Наступний документ
129123181
Інформація про рішення:
№ рішення: 129123180
№ справи: 594/527/25
Дата рішення: 28.07.2025
Дата публікації: 30.07.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Борщівський районний суд Тернопільської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про позбавлення батьківських прав
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (13.08.2025)
Дата надходження: 24.04.2025
Предмет позову: про позбавлення батьківських прав
Розклад засідань:
27.05.2025 11:00 Борщівський районний суд Тернопільської області
18.06.2025 12:00 Борщівський районний суд Тернопільської області
04.08.2025 12:30 Борщівський районний суд Тернопільської області
13.08.2025 15:00 Борщівський районний суд Тернопільської області