Справа №487/4866/25
Провадження №2-н/487/1464/25
28.07.2025 Суддя Заводського районного суду м. Миколаєва Щербина С.В., розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Николаевдомсервис» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату послуг з управління багатоквартирним будинком,
Керуючись ст. 160-161, 167-169 ЦПК України,
Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , є власником майна за адресою: АДРЕСА_2 ) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Николаевдомсервис» (місцезнаходження м.Миколаїв, вул. Шосейна, 84, р/р НОМЕР_2 , АТ КБ «Приватбанк», код ЄДРПОУ: 43013971) заборгованість за послуги з управління багатоквартирним будинком за період з 01 червня 2022 року по 30 червня 2025 року в розмірі 9468,48 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , є власником майна за адресою: АДРЕСА_2 ) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Николаевдомсервис» (місцезнаходження м.Миколаїв, вул. Шосейна, 84, р/р НОМЕР_2 , АТ КБ «Приватбанк», код ЄДРПОУ: 43013971) витрати по сплаті судового збору у розмірі 242,24 грн.
Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Судовий наказ внесено до Єдиного державного реєстру судових рішень, в мережі Інтернет за веб-адресою - http://court.gov.ua.
Роз'яснити боржнику його право, відповідно до ст. 170 ЦПК України, протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 ЦПК України.
Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя: С.В.Щербина
Судовий наказ може бути пред'явлено до виконання протягом 3-х років з моменту набрання ним законної сили.
Судовий наказ набрав чинності"____________"_________________________ 20__________ року.
Строк пред'явлення судового наказу до виконання до "_______"_____________ 20__________ року.
Дата видачі судового наказу стягувачу "_______"_________________________ 20__________ року.
Суддя ________________ С.В.Щербина
Секретар_______________ ______________