Постанова від 14.07.2025 по справі 369/11553/25

Справа № 369/11553/25

Провадження № 3/369/6428/25

ПОСТАНОВА

Іменем України

14.07.2025 року м. Київ

Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Омельченко Мирослава Миколаївна, розглянувши справу, що надійшла з ВП № 5 (с. Чайки) Бучанського РУП ГУНП в Київській області, стосовно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, РНОКПП НОМЕР_1 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

встановила:

18.06.2025 року о 19.30 водійка ОСОБА_2 , керувала автомобілем «Nissan Juke», р/н НОМЕР_2 , по вул. Авіаторів, 38 в с. Петропавлівська Борщагівка Бучанського району Київської області, не дотрималась безпечної швидкості руху, не дотрималася безпечної дистанції та скоїла зіткнення керованою нею автівкою з автомобілем «Volkswagen Caravelle», р/н НОМЕР_3 , під керуванням водія ОСОБА_3 , який зупинився попереду; при зіткненні транспортні засоби отримали пошкодження.

Своїми діями водійка ОСОБА_4 порушила п. 12.1 Правил дорожнього руху.

У судовому засіданні водійка ОСОБА_4 вину у порушенні ПДР визнала, також її вина доводиться пояснення іншого учасника ДТП ОСОБА_5 та схемою місця ДТП.

Отже, роблю висновок, що дії водійки ОСОБА_4 відповідають складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, за вчинене на неї доцільно накласти адміністративне стягнення - штраф.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 40-1, 124, 283, 284 КУпАП,

постановила:

ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (протокол серії ЕПР1 № 365917 від 18.06.2025 року) та накласти на неї адміністративне стягнення - штраф у розмірі 50 (п'ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п'ятдесят) грн.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у сумі 605 (шістсот п'ять) грн 60 коп.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці з дня її винесення.

Штраф сплачується порушниці в установу банку України не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення їй постанови про накладення штрафу, а у разі оскарження постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

Документ, що підтверджує сплату, або його копія не пізніше трьох робочих днів після закінчення строку, вказаного вище, надсилається порушницею до Києво-Святошинського районного суду Київської області.

У разі примусового виконання постанови з правопорушниці стягується подвійний розмір штрафу у сумі 1700 (одна тисяча сімсот) грн.

Суддя Мирослава ОМЕЛЬЧЕНКО

Попередній документ
129084251
Наступний документ
129084253
Інформація про рішення:
№ рішення: 129084252
№ справи: 369/11553/25
Дата рішення: 14.07.2025
Дата публікації: 28.07.2025
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (14.07.2025)
Дата надходження: 30.06.2025
Предмет позову: ст. 124 КУпАП
Розклад засідань:
14.07.2025 10:30 Києво-Святошинський районний суд Київської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ОМЕЛЬЧЕНКО МИРОСЛАВА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
ОМЕЛЬЧЕНКО МИРОСЛАВА МИКОЛАЇВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Лагутенко Дар'я Тарасівна