Справа № 558/420/25
номер провадження 2/558/187/25
про відкриття провадження по справі
"22" липня 2025 р. селище Демидівка Рівненської області
Суддя Демидівського районного суду Рівненської області Мельника Д.В., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "КОЛЛЕКТ ЦЕНТР" (ЄДРПОУ 44276926, поштовий індекс 01133, місто Київ вулиця Мечнікова будинок № 3 офіс 306) до ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за договором, -
Позивач звернувся до суду із позовною заявою про стягнення заборгованості за договором.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 27, 175-177 ЦПК України.
Дана справа є малозначною та підлягає розгляду відповідно до положень ст. 274 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 187, 274, 277, 259, 260 ЦПК України, -
Прийняти до розгляду позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "КОЛЛЕКТ ЦЕНТР" (ЄДРПОУ 44276926, поштовий індекс 01133, місто Київ вулиця Мечнікова будинок № 3 офіс 306) до ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за договором.
Відкрити провадження у цивільній справі № 558/420/25 за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "КОЛЛЕКТ ЦЕНТР" (ЄДРПОУ 44276926, поштовий індекс 01133, місто Київ вулиця Мечнікова будинок № 3 офіс 306) до ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за договором.
Цивільну справу № 558/420/25 розглянути у відкритому судовому засіданні за правилами спрощеного позовного провадження, з повідомленням (викликом) сторін, 18.08.2025 року об 11:00 годині, в залі судових засідань Демидівського районного суду Рівненської області (адреса: Рівненська обл., Дубенський р-н, селище Демидівка, вул. Миру, буд. 9А).
Запропонувати позивачеві для дослідження у судовому засіданні подати оригінали, або у встановленому порядку засвідчені копії документів, не посвідчені копії яких додано до позовної заяви.
Відповідач у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення йому ухвали про відкриття провадження у справі має право подати до суду відзив на позовну заяву та докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Позивач у триденний строк з дня вручення відзиву на позовну заяву вправі подати до суду відповідь на відзив та докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення проти відзиву, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відповіді на відзив і доданих до неї доказів іншим учасникам справи.
Відповідач у триденний строк з дня вручення відповіді на відзив вправі подати до суду заперечення проти відповіді на відзив та докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення проти відповіді на відзив, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) заперечення проти відповіді на відзив і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо цієї справи на офіційному веб-порталі Судової влади України у мережі Інтернет за посиланням https://dm.rv.court.gov.ua.
Надіслати учасникам справи, копії ухвали про відкриття провадження у справі, а відповідачеві - і копію позовної заяви позивача з копіями доданих до неї документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду у справі.
Суддя Дмитро МЕЛЬНИК