Вирок від 23.07.2025 по справі 465/4661/25

465/4661/25

1-кп/465/1051/25

ВИРОК

Іменем України

23.07.2025 року м. Львів

Франківський районний суд м. Львова у складі :

головуючого- судді ОСОБА_1

при секретарі ОСОБА_2

з участю прокурора ОСОБА_3

обвинуваченої ОСОБА_4

представника потерпілого ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження № 12024141370000695 від 04 липня 2024 року відносно:

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Красилів, Хмельницької області, громадянки України, зереєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 та проживаючою за адресою: АДРЕСА_2 ,

яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 190 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Обвинувачена ОСОБА_4 , діючи в порушення нормативних актів, які регулюють питання відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями), маючи умисел на пособництво у підробленні медичної довідки (форми 080-3/о), діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження, достовірно знаючи про те, що 27.09.2023 її дочка - ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не проходила лікарську консультативну комісію в ТзОВ “Медичний центр “Лінія здоров'я» щодо визначення стану її здоров'я та наявних захворювань, у невстановлені досудовим розслідуванням місці та точний час, але не пізніше 30.10.2023, придбала у невстановленої слідством особи, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження, медичну довідку №180 від 27.09.2023 (форми № 080-3/о), видану від імені ТзОВ «Медичний Центр» Лінія Здоров'я», щодо стану здоров'я ОСОБА_6 , надавши необхідні особисті анкетні дані останньої та місця її проживання.

Надалі, у невстановлений розслідуванням точний час, але не пізніше 30.10.2023, ОСОБА_4 , знаходячись у АДРЕСА_2 , з метою подальшого використання, отримала від невстановленої досудовим розслідуванням особи, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження завідомо підроблений документ, а саме: медичну довідку №180 від 27.09.2023 (форми №080-3/о) про захворювання її дочки ОСОБА_6 на тяжке перинатальне захворювання, видану від імені ТзОВ “Медичний центр “Лінія здоров'я» (код ЄДРПОУ: 43433953), при цьому усвідомлюючи та достовірно знаючи, що дочка ОСОБА_6 не проходила обстеження в зазначеному медичному закладі, а відомості, що вказані в такій довідці про тяжке захворювання є недостовірними та неправдивими.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 , з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 30.10.2023, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи в приміщенні Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівскої міської ради на вул.Ген.Чупринки,85 у м.Львові, достовірно знаючи, що її донька, ОСОБА_6 не проходила обстеження в ТзОВ “Медичний центр “Лінія здоров'я» та відомості, що зазначені у довідці №180 від 27.09.2023 (форми №080-3/о), про її тажке перинатальне захворювання є недостовірними та неправдивими, особисто звернулася до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради із заявою №1602 про призначення компенсації послуги «муніципальна няня», додавши до вказаної заяви підроблену довідку №180 від 27.09.2023 (форми 080-3/о), видану від імені ТзОВ «Медичний Центр» Лінія Здоров'я» про захворювання ОСОБА_6 на тяжке перинатальне захворювання, що є підставою для призначення щомісячної адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 , тим самим використала завідомо підроблений офіційний документ з метою незаконного отримання права на вказану грошову компенсацію від держави.

Окрім цього, ОСОБА_4 , усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, маючи умисел на заволодіння чужим майном, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження, шляхом подачі 30.10.2023 до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради заяви про призначення соціальних виплат №1602 з іншими, передбаченими Порядком відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 документами, в тому числі медичною довідкою (форми 080-3/о) лікарської консультативної комісії в ТзОВ “Медичний центр “Лінія здоров'я» №180 від 27.09.2023 про те, що ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 хворіє на тяжке перинатальне захворювання, яка не видавалась такою комісією цього товариства та містить недостовірні відомості про наявність захворювання дитини, в період часу з 30.10.2023 по 07.10.2024, перебуваючи у м. Львові, більш точне місце не встановлено, шляхом обману заволоділа грошовими коштами у вигляді щомісячних адресних компенсаційних виплат за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня», призначених від імені держави за рішенням Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на загальну суму 69 230, 70 гривень, що були перераховані на особистий банківський рахунок ОСОБА_4 в установі АТ «Приватбанк» №UA033052990262016400945910530, чим заподіяно майнову шкоду державі в особі Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Також, обвинувачена ОСОБА_4 , діючи в порушення нормативних актів, які регулюють питання відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019, маючи умисел на пособництво у підробленні медичної довідки (форми 080-3/о), за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження, достовірно знаючи про те, що 03.10.2024 її дочка - ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не проходила лікарську консультативну комісію КНП ЛОР «Клінічний центр дитячої медицини» щодо визначення стану її захворювання, у невстановлені розслідуванням місці та точний час, але не пізніше 03.10.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження, надавши необхідні особисті анкетні дані дочки ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та місця її проживання, медичну довідку №259 від 03.10.2024 (форми № 080-3/о), видану від імені КНП ЛОР «Клінічний центр дитячої медицини», щодо стану здоров'я ОСОБА_6 .

Надалі, у невстановлений слідством час, але не пізніше 07.10.2024, ОСОБА_4 , знаходячись у АДРЕСА_2 , з метою подальшого використання отримала від невстановленої слідством особи, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження, завідомо підроблений документ, а саме: медичну довідку № 259 від 03.10.2024 (форми №080-3/о), про захворювання її дочки ОСОБА_6 на тяжке перинатальне захворювання, видану від імені КНП ЛОР «Клінічний центр дитячої медицини» (код ЄДРПОУ: 01996728), усвідомлюючи та достовірно знаючи, що дочка ОСОБА_6 не проходила обстеження у зазначеній медичній установі, а відомості, що вказаній в такій довідці про тяжке захворювання є недостовірними та неправдивими.

Окрім цього, обвинувачена ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019, з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», діючи умисно, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого документа.

Так, 07.10.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи в приміщенні Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на вул. Ген. Чупринки,85 у м.Львові, достовірно знаючи, що її донька ОСОБА_6 не проходила обстеження в КНП ЛОР «Лінійний центр дитячої медицини» (код ЄДРПОУ: 01996728) та відомості, що зазначені у довідці №259 від 03.10.2024 (форми №080-3/о) про її тяжке перинатальне захворювання є недостовірними та неправдивими, особисто звернулася до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради із заявою №1738 про призначення компенсації за послуги «муніципальна няня», з долученням до заяви підробленої довідки №259 від 03.10.2024 (форми 080-3/о), виданої від імені КНП ЛОР «Клінічний центр дитячої медицини» про наявність в ОСОБА_6 тяжкого перинатального захворювання, що є підставою для призначення щомісячної адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня», тим самим використала завідомо підроблений офіційний документ з метою незаконного отримання права на вказану грошову компенсацію від держави.

Окрім цього,обвинувачена ОСОБА_4 , усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, з метою особистого незаконного збагачення, маючи умисел на заволодіння чужим майном, діючи за попередньою змовою з невстановленою слідством особою, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження, шляхом подачі 07.10.2024 до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради заяви про призначення соціальних виплат №1602 з іншими ,передбаченими Порядком відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 документами, в тому числі медичною довідкою (форми 080-3/о) лікарської консультативної комісії в КНП ЛОР «Клінічний центр дитячої медицини» №259 від 03.10.2024 про те, що ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 хворіє на тяжке перинатальне захворювання, яка не видавалась такою комісією цього підприємства та містить недостовірні відомості про наявність захворювання дитини, в період часу з 07 жовтня 2024 по 07 лютого 2025, перебуваючи у м. Львові, більш точне місце не встановлено,повторно заволоділа грошовими коштами у вигляді щомісячних адресних компенсаційних виплат за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня», призначених від імені держави за рішенням Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на загальну суму 36 927, 00 гривень, що були перераховані на особистий банківський рахунок ОСОБА_4 в установі АТ «Приватбанк» №UA033052990262016400945910530, чим заподіяно майнову шкоду державі в особі Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Окрім цього, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів відповідно до ст.18-5, 18-6 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» (далі-Закон), діючи шляхом обману та розуміючи при цьому суспільну небезпеку своїх дій, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, достовірно знаючи, що її донька ОСОБА_6 , 27.09.2023 не проходила обстеження у ТзОВ “Медичний центр “Лінія здоров'я» і дані, зазначені у довідці №180 від 27.09.2023 (форми №080-3/о), про її тяжке перинатальне захворювання є недостовірними та неправдивими, шляхом подачі 30.10.2023 до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради заяви про призначення соціальних виплат №1602 з іншими передбаченими Законом документами, в тому числі медичною довідкою (форми 080-3/о) лікарської консультативної комісії в ТзОВ “Медичний центр “Лінія здоров'я» №180 від 27.09.2023 про те, що ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 хворіє на тяжке перинатальне захворювання, які відповідно до ст. 18-6 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» надають право на призначення допомоги одному з батьків, який постійно проживає та здійснює догляд за дітьми, щомісячно в розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для дітей відповідного віку на підставі поданих заявником документів, зокрема, що підтверджують захворювання дітей, в період часу з 30.10.2023 по 07.10.2024, перебуваючи у м. Львові, більш точне місце не встановлено, шляхом обману повторно заволоділа грошовими коштами у вигляді допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною, призначених від імені держави за рішенням Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на загальну суму 55 515, 16 гривень, що були перераховані на особистий банківський рахунок ОСОБА_4 в установі АТ «Приватбанк» №UA033052990262016400945910530, чим заподіяно майнову шкоду державі в особі Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Також, обвинувачена ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів відповідно до ст.18-5, 18-6 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» (далі-Закон), діючи шляхом обману , керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, достовірно знаючи, що її донька ОСОБА_6 , не проходила обстеження в КНП ЛОР «Клінічний центр дитячої медицини» і дані, зазначені у довідці №259 від 03.10.2024 (форми №080-3/о), про її тяжке перинатальне захворювання є недостовірними та неправдивими, шляхом подачі 07.10.2024 до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради заяви про призначення соціальних виплат №1738 з іншими передбаченими Законом документами, в тому числі медичною довідкою (форми 080-3/о) лікарської консультативної комісії в КНП ЛОР «Клінічний центр дитячої медицини» №259 від 03.10.2024 про те, що ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 хворіє на тяжке перинатальне захворювання, які відповідно до ст. 18-6 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» надають право на призначення допомоги одному з батьків, який постійно проживає та здійснює догляд за дітьми, щомісячно в розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для дітей відповідного віку на підставі поданих заявником документів, зокрема, що підтверджують захворювання дітей, в період часу з 07.10.2024 по 04.04.2025, перебуваючи у м. Львові, більш точне місце не встановлено, шляхом обману повторно заволоділа грошовими коштами у вигляді допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною, призначених від імені держави за рішенням Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на загальну суму 31 781,20 гривень, що були перераховані на особистий банківський рахунок ОСОБА_4 в установі АТ «Приватбанк» №UA033052990262016400945910530, чим заподіяно майнову шкоду державі в особі Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Крім того, обвинувачена ОСОБА_4 , знаючи та розуміючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», про те, що право на отримання компенсації послуги “муніципальна няня» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами дитини, яка потребує додаткового догляду, або дитини до трьох років і є особами з інвалідністю I чи II групи і на законних підставах проживають на території України та уклали договір з муніципальною нянею, усвідомлюючи, що вказані наведеним вище Порядком послуги з догляду за її дитиною надаватись не будуть, але бажаючи неправомірно отримати грошову компенсацію, маючи умисел на пособництво у підробленні договору нібито укладеного з муніципальною нянею, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження, достовірно знаючи, що жодних таких угод з нею не укладалось та послуги муніципальної няні надаватись її дитині сторонніми особами не будуть, знаходячись у невстановлений точний час але не пізніше та місці, але у м. Львові,повторно надала невстановленій розслідуванням особі необхідні особисті анкетні дані та анкетні дані її дочки ОСОБА_6 для виготовлення договору №4/10 про надання послуг муніципальної няні з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_1 ) від 01 жовтня 2023 року.

Надалі, у невстановлений розслідуванням точний час, але не пізніше 30.10.2023, ОСОБА_4 , знаходячись у АДРЕСА_2 , з метою подальшого використання, отримала від невстановленої розслідуванням особи завідомо підроблений документ, а саме: договір №4/10 від 01.10.2023 про надання послуги по здійсненні догляду за дитиною до трьох років згідно державної програми «Муніципальна няня» при цьому усвідомлюючи та достовірно знаючи, що такої угоди з нею не укладалось та послуги муніципальної няні надаватись її дитині сторонніми особами, в тому числі ФОП ОСОБА_7 не будуть, а відомості, що вказаній в такому договорі є недостовірними та неправдивими.

Окрім цього, ОСОБА_4 , знаючи та розуміючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», про те, що право на отримання компенсації послуги “муніципальна няня» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами дитини, яка потребує додаткового догляду, або дитини до трьох років і є особами з інвалідністю I чи II групи і на законних підставах проживають на території України та уклали договір з муніципальною нянею, усвідомлюючи, що вказані наведеним вище Порядком послуги з догляду за її дитиною надаватись не будуть, але бажаючи неправомірно отримати грошову компенсацію, маючи умисел на використання підробленого офіційного документу договору, нібито укладеного з муніципальною нянею, 30.10.2023, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи в приміщенні Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на вул. Ген. Чупринки,85 у м. Львові, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради заяву №1602 про призначення компенсації послуги «муніципальна няня», додавши завідомо підроблений офіційний документ - договір №4/10 від 04.10.2023, укладений між нею та ФОП ОСОБА_7 , тим самим повторно використала завідомо підроблений офіційний документ з метою незаконного отримання права на вказану грошову компенсацію від держави.

Крім того, обвинувачена ОСОБА_4 , знаючи та розуміючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня про те, що право на отримання компенсації послуги “муніципальна няня» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами дитини, яка потребує додаткового догляду, або дитини до трьох років і є особами з інвалідністю I чи II групи і на законних підставах проживають на території України та уклали договір з муніципальною нянею, усвідомлюючи, що вказані наведеним вище Порядком послуги з догляду за її дитиною надаватись не будуть, але бажаючи неправомірно отримати грошову компенсацію, маючи умисел на пособництво у підробленні договору нібито укладеного з муніципальною нянею, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме кримінальне провадження, достовірно знаючи, що жодних таких угод з нею не укладалось та послуги муніципальної няні надаватись її дитині сторонніми особами не будуть, знаходячись у невстановлений точний час але не пізніше 01.08.2024 та місці, але у м. Львові, надала невстановленій розслідуванням особі необхідні особисті анкетні дані та анкетні дані її дочки ОСОБА_6 для виготовлення договору №6/08 про надання послуг муніципальної няні Товариством з обмеженою відповідальністю «Весела Палітра» (ЄДРПОУ 45439716) від 01.08. 2024 року.

Надалі, у невстановлений розслідуванням точний час, але не пізніше 26.08.2024, обвинувачена ОСОБА_4 , знаходячись у м. Львові, на вул. Сахарова,60/12, з метою подальшого використання, отримала від невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, завідомо підроблений документ, а саме: договір №6/08 про надання послуг муніципальної няні Товариством з обмеженою відповідальністю «Весела Палітра» (ЄДРПОУ 45439716) від 01.08. 2024 року, при цьому усвідомлюючи та достовірно знаючи, що такої угоди з вказаним товариством не укладалось та послуги муніципальної няні надаватись її дитині сторонніми особами, в тому числі ТОВ «Весела Палітра» не будуть, а відомості, що вказаній в такому договорі є недостовірними та неправдивими.

Окрім цього, обвинувачена ОСОБА_4 , знаючи та розуміючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» про те, що право на отримання компенсації послуги “муніципальна няня» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами дитини, яка потребує додаткового догляду, або дитини до трьох років і є особами з інвалідністю I чи II групи і на законних підставах проживають на території України та уклали договір з муніципальною нянею, усвідомлюючи, що вказані наведеним вище Порядком послуги з догляду за її дитиною надаватись не будуть, але бажаючи неправомірно отримати грошову компенсацію, маючи умисел на використання підробленого офіційного документу договору, нібито укладеного з муніципальною нянею, 30.10.2023, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи в приміщенні Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на вул. Ген. Чупринки,85 у м. Львові, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради заяву №1602 про призначення компенсації послуги «муніципальна няня», додавши завідомо підроблений офіційний документ - договір №4/10 від 04.10.2023, укладений між нею та « ОСОБА_8 », тим самим повторно використала завідомо підроблений офіційний документ з метою незаконного отримання права на вказану грошову компенсацію від держави.

Також ОСОБА_4 , в порушення Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою групою осіб, достовірно знаючи про те, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 29.10.2023, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за жовтень 2023 року від 23.10.2023 від імені ФОП ОСОБА_7 , засвідчила такий документ власним підписом з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за жовтень 2023 року.

Окрім цього,обвинувачена ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями), з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 30.10.2023, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи в приміщенні Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на вул. Ген. Чупринки,85 у м. Львові, достовірно знаючи, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у м. Львові на вул. Генерала Чупринки, 85 особисто звернулася до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради із заявою №1602 про призначення компенсації послуги «муніципальна няня», додавши до вказаної заяви акт про надання послуг «муніципальна няня» від 23.10.2023 з власним підписом та підписом і печаткою від імені ФОП ОСОБА_7 , що є підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за жовтень 2023 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями) Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження достовірно знаючи про те, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.12.2023, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за листопад 2023 року від 01.12.2023 від імені ФОП ОСОБА_7 з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу догляду за дитиною від держави за листопад 2023 року.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 04.12.2023, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, обвинувачена ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.12.2023 підписом і печаткою від імені ФОП ОСОБА_7 , який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за листопад 2023 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою із невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.01.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за грудень 2023 року від 01.01.2024 від імені ФОП ОСОБА_7 з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за грудень 2023 року.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 04.01.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, обвинувачена ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.01.2024 підписом і печаткою від імені ФОП ОСОБА_7 , який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за грудень 2023 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Окрім того, обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями) Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження достовірно знаючи про те, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.02.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження акт про надання послуг «муніципальної няні» за січень 2024 року від 01.02.2024 від імені ФОП ОСОБА_7 з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за січень 2024 року.

Окрім цього, обвинувачена ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями), з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 05.02.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.02.2024 підписом і печаткою від імені ФОП ОСОБА_7 , який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за січень 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення з Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження достовірно знаючи про те, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.03.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження акт про надання послуг «муніципальної няні» за лютий 2024 року від 01.03.2024 від імені ФОП ОСОБА_7 з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за лютий 2024 року.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями), з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 05.03.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, обвинувачена ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.03.2024 підписом і печаткою від імені ФОП ОСОБА_7 , який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за лютий 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями) Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.04.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за березень 2024 року від 01.04.2024 від імені ФОП ОСОБА_7 з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за березень 2024 року.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», , з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 05.04.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, розуміючи суспільну небезпеку своїх дій, діючи умисно, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.04.2024 підписом і печаткою від імені ФОП ОСОБА_7 , який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за березень 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями) Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають прав або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.05.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за квітень 2024 року від 01.05.2024 від імені ФОП ОСОБА_7 з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за квітень 2024 року.

Окрім цього,обвинувачена ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, керуючись корисливим мотивом, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 02.05.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.05.2024 підписом і печаткою від імені ФОП ОСОБА_7 , який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за квітень 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також ОСОБА_4 , в порушення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями) Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.06.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження акт про надання послуг «муніципальної няні» за травень 2024 року від 01.06.2024 від імені ФОП ОСОБА_7 з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за травень 2024 року.

Окрім цього, обвинувачена ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 04.06.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ФОП ОСОБА_7 (ІПН НОМЕР_2 ) від 01.10.2023 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.06.2024 підписом і печаткою від імені ФОП ОСОБА_7 , який не відповідає дійсності та підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за травень 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також ОСОБА_4 , в порушення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями) Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження достовірно знаючи про те, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 26.08.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за серпень 2024 року від 23.08.2024 від імені ТОВ «Весела Палітра», засвідчила такий документ власним підписом з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за серпень 2024 року.

Окрім цього,обвинувачена ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 26.08.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, розуміючи суспільну небезпеку своїх дій, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, перебуваючи в приміщенні Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на вул. Ген. Чупринки,85 у м. Львові, достовірно знаючи, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у м. Львові на вул. Генерала Чупринки,85 особисто звернулася до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради із заявою №1372 про призначення компенсації послуги «муніципальна няня», додавши до вказаної заяви акт про надання послуг «муніципальна няня» від 23.08.2024 з власним підписом та підписом і печаткою від імені ТОВ «Весела Палітра», що є підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за серпень 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»), маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.10.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за вересень 2024 року від 01.10.2024 від імені ТОВ «Весела Палітра» з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за вересень 2024 року.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 02.10.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, обвинувачена ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.10.2024 підписом і печаткою від імені ТОВ «Весела Палітра», який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за вересень 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою із невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.11.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за жовтень 2024 року від 01.11.2024 від імені ТОВ «Весела Палітра» з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за жовтень 2024 року.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями), з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня»,з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 04.11.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, обвинувачена ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, розуміючи суспільну небезпеку своїх дій, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.11.2024 підписом і печаткою від імені ТОВ «Весела Палітра», який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за жовтень 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.12.2024, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за листопад 2024 року від 01.12.2024 від імені ТОВ «Весела Палітра» з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за листопад 2024 року.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 02.12.2024, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, обвинувачена ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.12.2024 підписом і печаткою від імені ТОВ «Весела Палітра», який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за листопад 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також ОСОБА_4 , в порушення Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою із невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.01.2025, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за грудень 2024 року від 01.01.2025 від імені ТОВ «Весела Палітра» з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за грудень 2024 року.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями), з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня»,з метою особистого незаконного збагачення, вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 01.01.2025, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, обвинувачена ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.01.2025 підписом і печаткою від імені ТОВ «Весела Палітра», який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за грудень 2024 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями) Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою із невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.02.2025, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, акт про надання послуг «муніципальної няні» за січень 2025 року від 01.02.2025 від імені ТОВ «Весела Палітра» з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за січень 2025 року.

Окрім цього, ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №68 від 30.01.2019 (зі змінами та доповненнями), з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 04.02.2025, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено,обвинувачена ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, з метою особистого незаконного збагачення, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.02.2025 підписом і печаткою від імені ТОВ «Весела Палітра», який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за січень 2025 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Також обвинувачена ОСОБА_4 , в порушення Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» , маючи умисел на пособництво у підробленні офіційних документів, що надають права або звільняють від обов'язків, діючи за попередньою змовою з невстановленою особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, достовірно знаючи про те, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, а тому послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку не надавались її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а тому не підлягають компенсуванню державою, перебуваючи у невстановлений день та час у АДРЕСА_2 , але не пізніше 01.03.2025, придбала у невстановленої особи, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження акт про надання послуг «муніципальної няні» за лютий 2025 року від 01.03.2025 від імені ТОВ «Весела Палітра» з метою подальшого використання шляхом подачі до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради для отримання компенсації за послугу огляду за дитиною від держави за лютий 2025 року.

Окрім цього,обвинувачена ОСОБА_4 , достовірно знаючи вимоги Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», з метою незаконного заволодіння чужим майном у вигляді отримання грошової компенсації за послугу «муніципальна няня», вчинила використання завідомо підробленого офіційного документа.

Так, 06.03.2025, більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_4 , з метою отримання грошових коштів у вигляді компенсації за послугу «муніципальна няня», а саме заволодіння вказаними коштами шляхом обману, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, перебуваючи у невстановленому досудовим розслідуванням місці та час, достовірно знаючи, що договір з ТОВ «Весела палітра» (ІПН 45439716) від 01.08.2024 нею не укладався, послуги з догляду за дитиною до трьохрічного віку відповідно до Порядку її дочці ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не надавались, а тому не підлягають компенсуванню державою, подала до Франківського відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради акт про надання послуг «муніципальна няня» від 01.03.2025 підписом і печаткою від імені ТОВ «Весела Палітра», який не відповідає дійсності та є підробленим, але являється підставою для виплати адресної компенсаційної виплати за здійснення догляду за дітьми до трьох років «муніципальна няня» за березень 2025 року, використавши повторно тим самим завідомо підроблений офіційний документ.

Допитана в судовому засіданні обвинувачена ОСОБА_4 свою вину у вчиненні інкримінованих їй кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 190 КК України, при вищезазначених обставинах визнала в повному обсязі та ствердила, що дійсно протягом жовтня 2023 р.- березня 2025р. купляла завідомо підроблені довідки та використовувала їх для отримання компенсації за послугу «муніципальна няня».Заподіяну шкоду відшкодувала у повному обсязі. У вчиненому щиро розкаюється та просить суворо не карати.

Крім повного визнання вини обвинуваченої, її винуватість стверджується доказами, зібраними в ході досудового розслідування.

Представник потерпілого ОСОБА_5 в судовому засіданніпояснила, що заподіяна шкода обвинуваченою відшкодована повністю.

На підставі ч. 3ст. 349 КПК України за згодою учасників судового провадження судом визнано недоцільним дослідження доказів у справі щодо тих обставин, які ніким з учасників процесу не оспорюються. При цьому судом з'ясовано, що сторони правильно розуміють зміст цих обставин, сумнівів у добровільності їх позиції немає; останнім судом було роз'яснено, що у такому випадку, вони будуть позбавлені права оскаржити ці обставини в апеляційному порядку.

За викладених вище обставин суд, допитавши обвинувачену та дослідивши матеріали кримінального провадження, що характеризують особу обвинуваченої, приходить до висновку про доведеність винуватості обвинуваченої у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 190 КК України, за обставин, встановлених судом.

Дії обвинуваченої ОСОБА_4 вірно кваліфіковано за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358 КК України, оскільки вона повторно за попередньою змовою групою осіб вчинила пособництво в підробленні офіційного документа, який видається та посвідчується установою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов"язків, з метою використання його підроблювачем або іншою особою; за ч.4 ст.358 КК України дії обвинуваченої кваліфіковано правильно, так як вона використала завідомо підроблений документ; за ч.2 ст.190 КК України дії обвинуваченої ОСОБА_4 кваліфіковано правильно,так як вона заволоділа чужим майном шляхом обману (шахрайства), вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб.

При призначенні обвинуваченій виду та міри покарання суд враховує загальні засади призначення покарання, враховуючи ступінь тяжкості вчиненого злочину та особу винної.

При визначенні виду та міри покарання суд враховує ступінь тяжкості кримінальних правопорушень, особу обвинуваченої, яка раніше не судима, має на утриманні двох дітей, на обліках в наркологічному та психоневрологічному диспансерах не перебуває, повністю відшкодувала заподіяну шкоду ,а також обставини, що пом'якшують і обтяжують покарання.

Обставинами, що пом'якшують покарання обвинуваченої, відповідно дост. 66 КК України, суд визнає її щире каяття, добровільне відшкодування завданої шкоди.

Обставин, що обтяжують покарання, відповідно дост. 67 КК України, судом не встановлено.

Враховуючи особу обвинуваченої ОСОБА_4 , характер та ступінь тяжкості скоєних кримінальних правопорушень, обставини, що пом'якшують покарання, відсутність обставин, що обтяжують покарання, критичне ставлення обвинуваченої до вчинених нею діянь, суд вважає, що покаранням, необхідним і достатнім для виправлення ОСОБА_4 і попередження вчинення нею нових кримінальних правопорушень буде покарання у межах санкції статей, за якими кваліфіковавно її дії із застосуванням при призначенні покарання за сукупністю злочинів принципу поглинення менш суворого покарання більш суворим.

Разом з тим, враховуючи конкретні обставини справи, викладені дані про особу винної, яка вперше притягається до кримінальної відповідальності, має на утриманні малолітніх дітей, наявність обставин, що пом'якшують покарання, а саме щире каяття, добровільне відшкодування завданої шкоди, відсутність обставин, що обтяжують покарання, критичне ставлення обвинуваченої до вчинених нею діянь та позицію прокурора і представника потерпілого щодо призначення покарання, не пов'язаного з позбавленням волі, суд приходить до висновку, що виправлення обвинуваченої можливе без ізоляції від суспільства та вважає за необхідне застосувати до неї ст.75 КК України і звільнити її від відбування покарання з випробуванням, однак в умовах здійснення контролю за її поведінкою в період строку звільнення від покарання з покладенням обов'язків, передбаченихст. 76 КК України, що на переконання суду буде справедливим та співмірним із тяжкістю вчинених кримінальних правопорушень та особою винної.

Цивільний позов у кримінальному проваджені не заявлено.

Процесуальні витрати у кримінальному провадженні відсутні.

Запобіжний захід відносно ОСОБА_4 не застосовувався.

Керуючись ст.ст. 369- 371, 373, 374, 376, 615 КПК України,-

УХВАЛИВ:

ОСОБА_4 визнати винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 ,ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358, КК України та призначити їй покарання:

за ч. 2 ст.190 КК України у виді 1 року 1 місяця позбавлення волі

за ч.5 ст. 27 ч.3 ст.358 КК України у виді 1 року позбавлення волі

за ч. 4 ст. 358 КК України у виді 1 року пробаційного нагляду.

На підставі ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити ОСОБА_4 остаточне покарання у виді 1 (одного) року 1 місяця позбавлення волі.

На підставі ст.75 КК України, звільнити ОСОБА_4 від відбування призначеного покарання з випробуванням протягом іспитового строку ,тривалістю 1(один) рік.

На підставі ст. 76 КК України покласти на ОСОБА_4 обов'язки: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Вирок може бути оскаржений до Львівського апеляційного суду через Франківський районний суд протягом 30 днів з дня його проголошення з підстав, передбачених ст. 394 КПК України.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку на подачу апеляційної скарги за відсутності такої скарги, а при оскарженні вироку - після постановлення ухвали апеляційним судом.

Суддя ОСОБА_1