Справа № 0827/2-3386/11
05 грудня 2011 року м. Запоріжжя
Суддя Шевченківського районного суду м. Запоріжжя Щаслива О.В., розглянувши матеріали позову ОСОБА_1 до Запорізької міської ради в особі Шевченківської райадміністрації Запорізької міської ради про визнання права власності на нерухоме майно, -
Позивач звернувся до суду із зазначеним позовом.
Оскільки позов не відповідає вимогам цивільно-процесуального законодавства, судовий збір сплачений не в повному обсязі, позивачу ухвалою від 13.10.2011 року для усунення перелічених недоліків надано строк, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали. Ухвалу позивач отримав 25.11.2011 року.
В передбачений строк вимоги цивільно-процесуального закону позивачем не виконано, тому позов згідно ст. 121 ЦПК України слід вважати неподаним та повернути позивачу.
Керуючись ст.ст. 119, 120, 121, 293, 294 ЦПК України, суддя
Вважати неподаним позов ОСОБА_1 до Запорізької міської ради в особі Шевченківської райадміністрації Запорізької міської ради про визнання права власності на нерухоме майно.
Повернути позов ОСОБА_1 .
Роз'яснити позивачу, що повернення позову не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області шляхом подачі через суд першої інстанції апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.В. Щаслива