Ухвала від 21.07.2025 по справі 682/1766/25

Справа № 682/1766/25

Провадження № 2/682/1076/2025

УХВАЛА

21 липня 2025 року

Славутський міськрайонний суд

Хмельницької області у складі:

головуючого судді Мотонок Т.Я.,

за участю секретаря Мелашенко О.В.,

розглядаючи у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Славута цивільну справу № 682/1766/25 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, про стягнення недоотриманих сум пенсії,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Славутського міськрайонного суду Хмельницької області перебуває цивільна справа № 682/1766/25 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, про стягнення недоотриманих сум пенсії.

Підготовче судове засідання у справі було призначено на 21.07.2025 о 12 год. 00 хв., про що належним чином повідомлено учасників справи.

Від представника позивачів, адвоката Жилюка О.В., надійшла заява про проведення підготовчого судового засідання за їх відсутності. Позовні вимоги підтримують. Окрім того, представником позивачів заявлено клопотання про витребування в приватного нотаріуса Шкапій В.Я. копії спадкової справи № 46/2023, заведеної після смерті ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Від Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області надійшов відзив на позов.

На підставі ст. 247 ЦПК України, фіксування судового розгляду не здійснюється.

Розглядаючи подане представником позивачів клопотання судом враховується, що, відповідно до ст. 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Відповідно до ст. 85 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню, з огляду на те, що витребувана спадкова справа матиме важливе значення для встановлення об'єктивних обставин справи.

Вирішуючи питання про можливість призначення справи до судового розгляду по суті судом враховується, що відсутні підстави для відкладення або оголошення перерви у підготовчому судовому засіданні, що передбачені ч.ч. 2, 5 ст. 198 ЦПК України.

Підстав для залишення позовної заяви без розгляду, зупинення провадження у справі чи закриття провадження у справі немає.

Судом виконано вимоги ч. 2 ст. 197 ЦПК України.

Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

За таких обставин суд вважає за доцільне завершити підготовче провадження у справі та призначити справу до судового розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст.ст. 189-200, 260-261 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче судове засідання у справі № 682/1766/25 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, про стягнення недоотриманих сум пенсії, та призначити справу до судового розгляду по суті на 22.09.2025 о 15 год. 00 хв. у приміщенні Славутського міськрайонного суду Хмельницької області (30000, Хмельницька область, м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 48-А).

Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.

Задовольнити клопотання представника позивачів та витребувати:

від приватного нотаріуса Шепетівського районного нотаріального округу Хмельницької області Шкапій Л.Я. (Хмельницька обл., Шепетівський р., м. Славута, 30000, вул. Соборності, 24) копію спадкової справи № 46/2023, заведену після смерті ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та оскарженню не підлягає. Заперечення на неї може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Мотонок Т. Я.

Попередній документ
128971635
Наступний документ
128971637
Інформація про рішення:
№ рішення: 128971636
№ справи: 682/1766/25
Дата рішення: 21.07.2025
Дата публікації: 23.07.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Інші справи позовного провадження
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (11.12.2025)
Дата надходження: 22.10.2025
Предмет позову: за позовом Довгалюк Н.П., Довгалюка І.В., Казакової Л.В. до ГУ Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, про стягнення недоотриманих сум пенсії
Розклад засідань:
21.07.2025 12:00 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
22.09.2025 15:00 Славутський міськрайонний суд Хмельницької області
11.12.2025 10:30 Хмельницький апеляційний суд