Справа № 463/5709/25
Провадження № 2/463/1789/25
судового засідання
21 липня 2025 року Личаківський районний суд м.Львова в складі:
головуючого-судді - Грицка Р.Р.,
з участю секретаря судового засідання - Романської І.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Львові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
учасники процесу в судове засідання не з'явилися, належним чином були повідомлені про час та місце розгляду справи.
Представником позивача - адвокатом Манукян М.А. 17.07.2025 року подано заяву про розгляд справи за відсутності сторони позивача.
Крім того, від представника відповідача - адвоката Заремби О.О. 21.07.2025 року на адресу суду надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку із зайнятістю в іншому судовому засіданні.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що розгляд справи слід відкласти, попередивши відповідача про наслідки неявки в наступне судове засідання.
Відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснювалося.
Керуючись ст.ст.223, 247 ЦПК України, суд, -
відкласти розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, - на 10 год. 00 хв. 03 вересня 2025 року.
В судове засідання викликати учасників процесу, попередити відповідача про наслідки неявки в наступне судове засідання.
Ухвала суду є остаточною та оскарженню не підлягає.
Суддя Грицко Р.Р.