Єдиний унікальний номер: 704/563/25
(про виправлення описки)
18 липня 2025 року м. Тальне
Тальнівський районний суд Черкаської області в складі: головуючої судді - Москаленко І.В., за участю секретаря - Рябошапки Н.В., розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Тальному з власної ініціативи по справі №704/563/25 за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину,
щодо виправлення описки в рішенні суду
Рішенням Тальнівського районного суду Черкаської області від 15.07.2025р. вирішено позовні вимоги по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на дитину.
Однак при написанні рішення суду допущено описки у його тексті (в резолютивній частині) у зазначенні інформації, щодо року народження дитини, а саме: замість ІНФОРМАЦІЯ_1 помилково вказано - ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Відповідно до ч.1 ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки.
Згідно до ч.2 ст.269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи.
Вирішуючи питання про необхідність внесення виправлень в частині описки в рішенні суду №704/563/25 від 15.07.2025 р. суд виходить із наступного.
Як вбачається з матеріалів справи, дата народження дитини є ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с 5).
Однак при написанні рішення суду допущено описки у його тексті (в резолютивній частині) у зазначенні інформації, щодо року народження дитини, а саме: замість ІНФОРМАЦІЯ_1 помилково вказано - ІНФОРМАЦІЯ_1 .
За таких обставин по справі, суд вважає, що дану описку слід виправити, не змінюючи рішення суду.
Керуючись ст.ст.269,353 ЦПК України, суд
Виправити в рішенні Тальнівського районного суду Черкаської області від 15.07.2025 р. у справі № 704/563/25 описку.
В тексті рішення суду (в резолютивній частині) слід правильно читати дату народження сина ОСОБА_3 - « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (замість помилково вказаного - « ІНФОРМАЦІЯ_1 »).
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Суддя: І. В. Москаленко