про прийняття адміністративної справи до провадження
15 липня 2025 року м. Київ № 520/14017/25
Суддя Київського окружного адміністративного суду Жук Р.В., ознайомившись із матеріалами адміністративної справи
за позовом ОСОБА_1
( АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 )
до Головного управління Пенсійого фонду України в м. Києві
(04053, м. Київ, вул. Бкльварно-Кудрявська, 16, ЄДРПОУ 42098368)
про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити певні дії, -
ОСОБА_1 звернулася до Харківського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління Пенсійого фонду України в м. Києві про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити певні дії.
Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 04.06.2025 адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійого фонду України в м. Києві про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити певні дії передано на розгляд Київського окружного адміністративного суду.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями справу передано на розгляд судді Київського окружного адміністративного суду Жуку Р.В.
Згідно з частиною другою статті 35 Кодексу адміністративного судочинства України у разі зміни складу суду розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, визначених цим Кодексом.
На підставі вказаного справа підлягає прийняттю до провадження, а її розгляд починається спочатку.
Приймаючи до уваги предмет позову та суб'єктний склад учасників, суд вважає за необхідне здійснювати розгляд даної справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.
Керуючись статтями 12, 171, 257, 262, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
1. Прийняти адміністративну справу №520/14017/25 до провадження.
2. Розгляд справи здійснити за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
3. Запропонувати учасникам справи протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали подати до суду додаткові пояснення та документи (докази) щодо обставин щодо предмету позову.
4. Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи (їх представникам), зокрема, шляхом направлення тексту ухвали електронною поштою, факсимільним повідомленням (факсом, телефаксом), телефонограмою.
5. Інформацію щодо стану розгляду даної справи сторони можуть отримати в мережі Інтернет за мережевим шляхом: http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/.
Ухвала про відкриття провадження у справі набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Жук Р.В.