Ухвала від 17.07.2025 по справі 420/23121/24

Справа № 420/23121/24

УХВАЛА

17 липня 2025 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Попова В.Ф., розглянувши у письмовому провадженні заяву про виправлення описки у рішенні суду в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-торгівельна компанія “Гемопласт» до Комісії Головного управління ДПС в Одеській області з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунку коригування в єдиному реєстрі податкових накладних, Держаної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 23.10.2024 року

Визнано протиправним та скасувати рішення комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних у складі Головного управління ДПС в Одеській області №10930096/40068132 від 18.04.2024 про відмову у реєстрації податкової накладної № 182 від 24.11.2022 в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Зобов'язано Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, буд.8, код ЄДРПОУ 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-торгівельна компанія “Гемопласт» (67701, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Захисників Миколаєва, буд. 57, офіс 1, код ЄДРПОУ 43331493) № 182 від 24.11.2022 року датою її фактичного надходження - 15.12.2022 року.

Стягнуто з Головного управління ДПС в Одеській області (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5, код ЄДРПОУ 44069166 ) за рахунок бюджетних асигнувань на користь товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-торгівельна компанія “Гемопласт» (67701, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Захисників Миколаєва, буд. 57, офіс 1, код ЄДРПОУ 43331493) судовий збір в сумі 2422,40 грн.

07.07.2025 року відповідач звернувся до суду із заявою про виправлення описки у рішенні суду у ЄДРПОУ позивача.

Відповідно до ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Дослідивши матеріали справи суд вважає, що заява підлягає задоволенню, оскільки у резолютивній частині рішення зазначено неправильний номер ЄДРПОУ позивача, а саме НОМЕР_1 , замість правильного 40068132.

На підставі викладеного, суд вважає за необхідне виправити допущену у рішенні суду описку.

Керуючись ст. 253 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву про виправлення описки задовольнити.

Виправити описку у резолютивній частині рішення Одеського окружного адміністративного суду від 23.10.2024 року по справі № 420/23121/24, а саме, у третьому та четвертому абзаці замінити неправильний ЄДРПОУ Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-торгівельна компанія “Гемопласт» з 43331493, правильним 40068132.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до П'ятого апеляційного адміністративного суду в 15-денний строк з дня її проголошення.

Якщо ухвалу було постановлено поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, строк на апеляційне оскарження обчислюється з дня складання повного судового рішення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя В.Ф. Попов

Попередній документ
128920274
Наступний документ
128920276
Інформація про рішення:
№ рішення: 128920275
№ справи: 420/23121/24
Дата рішення: 17.07.2025
Дата публікації: 21.07.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про виправлення помилки у судовому рішенні
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (23.06.2025)
Дата надходження: 23.07.2024
Предмет позову: про визнання протиправним та скасуваання рішення
Розклад засідань:
23.06.2025 00:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДИМЕРЛІЙ О О
ШИШОВ О О
суддя-доповідач:
ДИМЕРЛІЙ О О
ПОПОВ В Ф
ШИШОВ О О
відповідач (боржник):
Головне управління Державної податкової служби в Одеській області
Головне управління ДПС в Одеській області
Державна податкова служба України
Комісія Головного управління ДПС в Одеській області з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних
Комісія Головного управління ДПС в Одеській області з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних
за участю:
помічник судді - Щербан В.О.
заявник:
Державна податкова служба України
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління ДПС в Одеській області
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби в Одеській області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління ДПС в Одеській області
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-торгівельна компанія "Гемопласт"
представник відповідача:
Гриценко Олександр Олександрович
представник заявника:
Гребенюк Альона Сергіївна
представник позивача:
Кобба Дмитро Вікторович
представник скаржника:
Кольцов Сергій Сергійович
секретар судового засідання:
Мунтян Світлана Ігорівна
суддя-учасник колегії:
ДАШУТІН І В
ОСІПОВ Ю В
ШЛЯХТИЦЬКИЙ О І
ЯКОВЕНКО М М