Ухвала від 16.07.2025 по справі 420/11973/24

Справа № 420/11973/24

УХВАЛА

16 липня 2025 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючої судді Бойко О.Я.,

розглянувши у порядку письмового провадження заяву представника позивача про встановлення судового контролю та клопотання відповідача про продовження строку для подання звіту у справі за адміністративним позовом Приватного підприємства “Магента» до Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ:

Одеський окружний адміністративний суд рішенням від 08.07.2024 адміністративний позов Приватного підприємства “Магента» до Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області задовольнив, а саме вирішив:

- визнати протиправною бездіяльність Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області щодо неприйняття рішення за клопотанням Приватного підприємства “Магента» про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розташованої за адресою: Одеська обл., Ізмаїльський район, Вилківська міська рада (за межами населеного пункту) кадастровий номер 5122310300:01:001:0112 площею 1,1131 га - для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту в оренду строком на 49 років;

- зобов'язати Вилківську міську раду Ізмаїльського району Одеської області затвердити проєкт землеустрою щодо відведення Приватному підприємству “Магента» земельної ділянки розташованої (за межами населеного пункту) кадастровий номер 5122310300:01:001:0112 площею 1,1131 га - для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту в оренду строком на 49 років;

- стягнути з Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ( ЄДРПОУ 40594334; адреса: 68355, Одеська обл., Ізмаїльський район, м.Вилкове, вул. Моряків-Десантників, 18) за рахунок бюджетних асигнувань на користь Приватного підприємства “Магента» (ЄДРПОУ 31943187; Одеська обл., Ізмаїльський район, м.Вилкове, Пригород “Базарчук») судовий збір у сумі 4239 (чотири тисячі двісті тридцять дев'ять), 20 грн.

Постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 23.09.2024 рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 - залишене без змін.

У зв'язку з відсутністю доказів виконання рішення суду у вказаній справі, ухвалою суду від 21.02.2025 заяву представника Приватного підприємства “Магента» про встановлення судового контролю за виконання рішення суду від 08.07.2024 у справі № 420/11973/24 - задоволено; зобов'язано Вилківську міську раду Ізмаїльського району Одеської області подати до Одеського окружного адміністративного суду звіт про виконання судового рішення від 08.07.2024 у справі № 420/11973/24 у тримісячний строк з моменту отримання відповідної ухвали.

22.05.2025 від відповідача до суду надійшла заява про продовження строку подання звіту про виконання судового рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 у справі № 420/11973/24, в якій представник просив продовжити строк подання звіту про виконання судового рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 на додаткові 3 місяці, для вжиття повторних організаційних заходів щодо повторного винесення питання на розгляд пленарного засідання Вилківської міської ради.

23.05.2025 від представника позивача надійшла заява про встановлення нового строку для подання звіту, в якій він просив:

- встановити новий строк подання звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 липня 2024 року по справі №420/11973/23;

- зобов'язати депутатів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області подати у 30 денний строк до Одеського окружного адміністративного суду звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 липня 2024 року по справі №420/11973/23.

Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 26.05.2025 заяву представника Приватного підприємства «Магента» - задоволено; зобов'язано депутатів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області подати до Одеського окружного адміністративного суду у 30 денний строк, з дати прийняття цієї ухвали, звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 липня 2024 року по справі №420/11973/24; у задоволенні заяви Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області про продовження строку подання звіту про виконання судового рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 у справі № 420/11973/24 - відмовити.

26.06.2025 від Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області надійшла заява про продовження строку подання звіту про виконання судового рішення, в якій представник просив продовжити строк подання звіту про виконання судового рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 на додаткові 3 місяці, для вжиття повторних організаційних заходів щодо повторного винесення питання на розгляд пленарного засідання Вилківської міської ради.

В обґрунтування поданої заяви представник зазначив, що 26 червня 2025 року відповідний проект рішення, передбачений на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 та ухвали Одеського окружного адміністративного суду від 21.02.2025 у справі № 420/11973/24 був оформлений відповідно до Регламенту, пройшов погодження в профільних депутатських комісіях, внесений до порядку денного сесії та винесений на розгляд пленарних засідань Вилківської міської ради. Проте під час голосування за відповідний проект рішення не отримував необхідної кількості голосів депутатів, встановленої законом та регламентом Вилківської міської ради для прийняття рішення. Тому виникає об'єктивна ситуація, коли рішення суду неможливо реалізувати в силу обставин, що не залежать від виконавчих органів ради чи окремих посадових осіб. Крім того, представник звернув увагу, що ані міський голова ради, ані виконавчі органи ради, ані інші посадові особи не мають жодного законного інструменту або механізму впливу, який би дозволив їм забезпечити прийняття будь-якого рішення радою, якщо воно не підтримується достатньою кількістю депутатів. Голосування депутатів не підпадає під адміністративне підпорядкування чи дисциплінарну відповідальність, а є виключно проявом представницької функції в органі місцевого самоврядування. Таким чином, невиконання рішення суду у встановлений строк сталося не внаслідок ухилення від його виконання або недобросовісності Вилківської міської ради, а внаслідок об'єктивної законодавчої межі повноважень та процедур, визначених Конституцією України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

01.07.2025 від представника позивача надійшла заява про встановлення судового контролю за виконанням рішення суду, в якому він просив:

1.Відмовити у задоволені заяви Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 26.06.2025 року про продовження строку подання звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 липня 2024 року по справі №420/11973/24.

2.Накласти штраф в розмірі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб на депутатів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області: - ОСОБА_1 ; - ОСОБА_2 ; - ОСОБА_3 ; - ОСОБА_4 ; - ОСОБА_5 ; - ОСОБА_6 ; - ОСОБА_7 ; - ОСОБА_8 ; - ОСОБА_9 ; - ОСОБА_10 ; - ОСОБА_11 - ОСОБА_12 .

3.Зобов'язати Вилківську міську раду Ізмаїльського району Одеської області довести до відома вказаних депутатів ухвалу суду.

4.Встановити новий строк для подання звіту, а саме зобов'язати депутатів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області у 30 денний строк подати до Одеського окружного адміністративного суду звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 липня 2024 року по справі №420/11973/24.

Подану заяву представник позивача обґрунтовує тим, що Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області в особі голови міської ради - Іванова М.К. та депутатів Вилківської міської ради: Арансон Л.І., ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 та ОСОБА_11 систематично ухиляються від виконання рішення суду без зазначення будь-яких причин. Разом з тим, норми Земельного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування» не передбачають випадків неприйняття жодного з рішень (позитивного/негативного) за результатами розгляду клопотань осіб щодо надання у користування земельних ділянок. При цьому, дії, які вчинені керівником відповідача, не привели до реального та повного виконання рішення суду, при тому, що голова Вилкіської міської ради як посадова особа, яка зобов'язана вчинити дії на виконання рішення суду, також, утримався від голосування. Таким чином, матеріали справи не містять належного обґрунтування того, що рішення суду не виконано протягом тривалого строку з незалежних від головної посадової особи територіальної громади підстав, як і пояснень щодо виконання головою та депутатами Вилківської міської ради усіх необхідних та можливих дій у межах його повноважень з метою належного виконання рішення суду, що є підставою для застосування штрафу згідно ч. 3 ст. 382-2 КАС України.

07.07.2025 від Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області надійшли заперечення на заяву про встановлення судового контролю за виконанням рішення суду, в яких представник наголосив, що заява про встановлення судового контролю за виконанням рішення суду та накладення штрафів є необґрунтованою, необ'єктивно трактує положення законодавства та фактичні обставини, а її задоволення може призвести до неправомірного тиску на представників Вилківської міської ради та створити прецедент для втручання в депутатську діяльність.

Розглянувши подані заяви, суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до частини першої статті 382 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

Відповідно до ст. 382-2 КАС України, суд розглядає звіт суб'єкта владних повноважень про виконання судового рішення протягом десяти днів з дня його надходження в порядку письмового провадження, а за ініціативою суду чи клопотанням сторін - у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду питання, не перешкоджає судовому розгляду.

Згідно з ч. ч. 1-4 ст. 382-3 КАС України за наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень суд постановляє ухвалу про прийняття або відмову у прийнятті звіту, яку може бути оскаржено в апеляційному порядку за правилами частини п'ятої статті 382-1 цього Кодексу. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.

Суд відмовляє у прийнятті звіту, якщо суб'єктом владних повноважень не наведено обґрунтовані обставини, які ускладнюють виконання судового рішення, або заходи, які вживаються ним для виконання судового рішення, на переконання суду, є недостатніми для своєчасного та повного виконання судового рішення.

Суд також відмовляє у прийнятті звіту, якщо звіт подано без додержання вимог частин другої та/або третьої статті 382-2 цього Кодексу.

У разі постановлення ухвали про відмову у прийнятті звіту суд накладає на керівника суб'єкта владних повноважень штраф у сумі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також додатково може встановити новий строк подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу або за власною ініціативою розглянути питання про зміну способу і порядку виконання судового рішення.

Половина суми штрафу стягується на користь заявника, інша половина - до Державного бюджету України.

Відповідно до ч. 8 статті 382-3 КАС України якщо суб'єктом владних повноважень є колегіальний орган і суд зобов'язав подати звіт про виконання судового рішення його членів, за наслідками розгляду звіту про виконання судового рішення суд, враховуючи індивідуальні дії або бездіяльність кожного з членів такого колегіального органу, своєю ухвалою може накласти штраф на членів, які в межах своїх повноважень, завдань чи функцій не забезпечили виконання судового рішення.

У разі неподання звіту у строк, встановлений судом, суд своєю ухвалою встановлює новий строк для подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу, а також накладає штраф на кожного з членів колегіального органу, які не подали зазначений звіт.

Так, як вже встановлено судом, рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024, яке залишене без змін Постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 23.09.2024, в тому числі, зобов'язано Вилківську міську раду Ізмаїльського району Одеської області затвердити проєкт землеустрою щодо відведення Приватному підприємству “Магента» земельної ділянки розташованої (за межами населеного пункту) кадастровий номер 5122310300:01:001:0112 площею 1,1131 га - для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту в оренду строком на 49 років.

Згідно з статтею 370 КАС України судове рішення, яке набрало законної сили, є обов'язковим для учасників справи, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності, - за її межами. Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Відповідно до даних, які розміщені на офіційному сайті Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області суд встановив, що рішенням від 30.01.2025 № 2604 «Про затвердження проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «МАГЕНТА» за рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 року № 420/11973/24» за результатом голосування рішення не прийнято.

Відповідно до відомості № 54 від 30.01.2025 голосування депутатів міської ради суд встановив, що Вилківський міський голова Іванов М.К., а також 12 депутатів Вилківської міської ради утримались від голосування.

Рішенням Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 30.04.2025 року № 2709 «Про затвердження проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «МАГЕНТА» за рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 року № 420/11973/24» за результатом голосування рішення не прийнято.

Відповідно до відомості № 16 від 30.04.2025 голосування депутатів міської ради суд встановив, що Вилківський міський голова Іванов М.К., а також 9 депутатів Вилківської міської ради утримались від голосування.

На сесії Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області 26.06.2025 рішення «Про затвердження проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «МАГЕНТА» за рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 року № 420/11973/24» черговий раз не прийнято.

Відповідно до відомості № 8 від 26.06.2025 голосування депутатів міської ради суд встановив, що Вилківський міський голова Іванов М.К., а також 10 депутатів Вилківської міської ради утримались від голосування, 1 депутат не голосував.

Так, суд звертає увагу, що очевидним є те, що Вилківська міська рада Ізмаїльського району Одеської області, як колегіальний орган в особі депутатів цієї ради є відповідальною в даному випадку за виконання рішення суду, яке набрало законної сили.

Відповідно до частини 1 статті 4 КАС України законодавцем наведено визначення суб'єкта владних повноважень, а саме це - орган державної влади (у тому числі без статусу юридичної особи), орган місцевого самоврядування, їх посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними публічно-владних управлінських функцій на підставі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, або наданні адміністративних послуг.

В Україні правовий статус депутатів місцевих рад регулюється профільним Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та спеціальним Законом України "Про статус депутатів місцевих рад". Проаналізувавши чинне законодавство, можна зробити висновок, що депутат у системі місцевого самоврядування - це виборна особа, яка має подвійний статус: по-перше, представника територіальної громади, виборців свого виборчого округу, а по-друге, члена відповідної місцевої ради - представницького органу місцевого самоврядування (ради).

Водночас, перелік прав і обов'язків депутатів місцевих рад свідчить про те, що у цих виборних осіб відсутні будь-які адміністративно-розпорядчі функції. Проте, аналіз закріплених за депутатами місцевих рад повноважень, на думку суду свідчить про те, що депутати місцевих рад наділені правами та обов'язками, які дають їм можливість здійснювати саме свою представницьку діяльність.

Відтак, такий депутат за змістом наведених вище норм, в адміністративному судочинстві підпадає під поняття - інший суб'єкт при здійсненні ним публічно-владних управлінських функцій на підставі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Враховуючи наведене вище, в контексті встановлених обставин суд дійшов висновку про умисність та протиправність дій депутатів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, в частині невиконання рішення Одеського окружного адміністративного від 08.07.2024 року у справі № 420/11973/24, яке набрало законної сили 23.09.2024.

Разом з тим, судом не встановлено обставин, що свідчили б про наявність поважних причин, які перешкоджали виконанню рішення суду.

При цьому, накладення штрафу на суб'єкта владних повноважень, в даному випадку на депутатів міської ради, які діють як суб'єкти при здійсненні ними публічно-владних управлінських функцій на підставі законодавства - є одним із способів реагування суду на рішення, дії або бездіяльність останніх щодо виконання судового рішення.

Верховний Суд у постанові від 23.04.2020 у справі № 560/523/19 виклав правовий висновок щодо застосування частини 2 статті 382 КАС України, який полягає у тому, що посилення судового контролю за виконанням судових рішень та наділення суду з цією метою правом накладати штрафні санкції визнається заходом для забезпечення конституційного права громадян на судовий захист. Специфіка застосування штрафної санкції полягає в тому, що вона накладається на керівника суб'єкта владних повноважень, яким не забезпечено виконання судового рішення та який є відповідальним за діяльність державного органу, який він очолює. Можливість накладення штрафу розглядається не самостійно, а за наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень про виконання рішення суду або у разі неподання такого звіту. Накладення на керівника суб'єкта владних повноважень, відповідального за виконання постанови, штрафу є мірою покарання, а тому можливість суду накласти такий штраф може бути реалізована лише за умови встановлення судом обставин, які свідчать про умисне невиконання рішення суду, недобросовісність у діях суб'єкта владних повноважень, які свідчать про ухилення останнього від виконання рішення суду.

Таким чином, суд дійшов висновку про недобросовісність дій депутатів міської ради, які діють як суб'єкти при здійсненні ними публічно-владних управлінських функцій на підставі законодавства, які свідчать про ухилення останніх від виконання рішення суду, тому наявні правові підстави про накладення штрафу.

На думку суду, неприпустимим є те, що депутати органу місцевого самоврядування на вмотивоване і законне зобов'язання суду виконати рішення суду, яке набрало законної сили, протягом року самоусуваються від виконання своїх обов'язків, допускаючи по своїй суті протиправну бездіяльність, що є в першу чергу порушенням принципу верховенства права у відношенні позивача.

Виходячи з поіменного голосування відомості № 8 голосування депутатів Вилківської міської ради від 26.06.2025 року утримались від голосування наступні депутати міської ради: 1. ОСОБА_1 ; 2. ОСОБА_2 ; 3. ОСОБА_3 ; 4. ОСОБА_4 ; 5. ОСОБА_5 ; 6. ОСОБА_6 ; 7. ОСОБА_7 ; 8. ОСОБА_8 ; 9. ОСОБА_9 ; 10. ОСОБА_10 ; 11. ОСОБА_13 . Також, не голосував, але був присутнім на сесії міської ради депутат Вилківської міської ради - Московський Андрій Леонідович.

З огляду на викладене, з метою забезпечення виконання судового рішення, а також поновлення прав та законних інтересів сторони у судовому процесі, суд вважає доцільним накладення штрафу на депутатів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області та встановлення нового строку для подання звіту, щодо виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду у справі № 420/11973/24 від 08.07.2024 і зобов'язання депутатів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області у 30 денний строк подати до Одеського окружного адміністративного суду звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 липня 2024 року по справі № 420/11973/24.

Керуючись ст. ст. 243, 256, 382, 382-2 КАС України, суд,-

УХВАЛИВ:

1.Заяву представника Приватного підприємства «Магента» - задовольнити.

2.Накласти штраф на депутатів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області:

- ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України;

- ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України;

- ОСОБА_3 ( АДРЕСА_3 , РНОКПП НОМЕР_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України;

- ОСОБА_4 ( АДРЕСА_4 , РНОКПП НОМЕР_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України;

- ОСОБА_5 ( АДРЕСА_5 , РНОКПП НОМЕР_5 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України ;

- ОСОБА_6 ( АДРЕСА_6 , РНОКПП НОМЕР_6 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України;

- ОСОБА_7 ( АДРЕСА_7 , РНОКПП НОМЕР_7 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України;

- ОСОБА_8 ( АДРЕСА_8 , РНОКПП НОМЕР_8 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України;

- ОСОБА_9 ( АДРЕСА_9 , РНОКПП НОМЕР_9 , ІНФОРМАЦІЯ_9 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України;

- ОСОБА_10 ( АДРЕСА_10 , РНОКПП НОМЕР_10 , ІНФОРМАЦІЯ_10 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України;

- ОСОБА_11 ( АДРЕСА_11 , РНОКПП НОМЕР_11 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України.

- ОСОБА_12 ( АДРЕСА_12 , РНОКПП НОМЕР_12 , ІНФОРМАЦІЯ_12 ) штраф, у зв'язку із невиконанням судового рішення від 08.07.2024 в справі № 420/11973/24, у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 60560,00 грн, з яких половину штрафу (в сумі 30280,00 грн) стягнути на користь Приватного підприємства «Магента» (68356, Одеська обл., Ізмаїльський р-н., м. Вилкове, пригород Базарчук, будинок б/н), іншу половину (в сумі 30280,00 грн) стягнути до Державного бюджету України.

2. Встановити новий строк для подання звіту, а саме зобов'язати депутатів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області у 30 денний строк подати до Одеського окружного адміністративного суду звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 липня 2024 року по справі №420/11973/24.

3. У задоволенні заяви Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області про продовження строку подання звіту про виконання судового рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.07.2024 у справі № 420/11973/24 - відмовити.

Ухвала набирає законної сили у порядку ст.256 КАС України.

Ухвала може бути оскаржена в порядку та строки встановлені ст. ст. 293-295 КАС України.

Суддя Оксана БОЙКО