Рішення від 11.07.2025 по справі 204/1946/25

Справа № 204/1946/25

Провадження № 2/204/1876/25

ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ДНІПРА

49006, м. Дніпро, проспект Лесі Українки 77-б тел. (056) 371 27 02, inbox@kg.dp.court.gov.ua

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

11 липня 2025 року Чечелівський районний суд міста Дніпра в складі:

головуючої судді Чудопалової С.В.

за участю секретаря судового засідання Корягіної Р.Р.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Дніпрі цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 (адреса місця проживання: АДРЕСА_1 ), в інтересах якої діє представник адвокат Герасимчук Олег Олександрович (адреса місця знаходження: 21021, вул. Хмельницьке шосе, буд. 77/28, м. Вінниця) до ОСОБА_2 (адреса місця реєстрації: АДРЕСА_1 ; адреса місця проживання: АДРЕСА_2 ) про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання,-

УХВАЛИВ :

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання - задовольнити частково.

Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 , аліменти на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання, в розмірі 1/6 частини від усіх видів його заробітку (доходів) щомісячно, але не менше 50% прожиткового мінімумупочинаючи з 19.02.2025 і до закінчення навчання, але не більше ніж до досягнення донькою двадцяти трьох років.

Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , на користь держави судовий збір у сумі 1211,20 грн.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Позивач має право оскаржити заочне рішення шляхом подачі апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складення судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 265 ЦПК України, суд вважає необхідним зазначити у резолютивній частині рішення наступні дані:

Позивач - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 , (адреса місця проживання: АДРЕСА_1 );

Представник позивача - адвокат Герасимчук Олег Олександрович (адреса місця знаходження: 21021, вул. Хмельницьке шосе, буд. 77/28, м. Вінниця);

Відповідач - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , (адреса місця реєстрації: АДРЕСА_1 ; адреса місця проживання: АДРЕСА_2 ).

Суддя: С.В.Чудопалова

Попередній документ
128896431
Наступний документ
128896433
Інформація про рішення:
№ рішення: 128896432
№ справи: 204/1946/25
Дата рішення: 11.07.2025
Дата публікації: 18.07.2025
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Чечелівський районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про стягнення аліментів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (11.07.2025)
Результат розгляду: заяву задоволено частково
Дата надходження: 19.02.2025
Предмет позову: про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання
Розклад засідань:
16.04.2025 09:15 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
10.06.2025 09:30 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
11.07.2025 11:00 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська