Постанова від 08.07.2025 по справі 925/1630/20

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 липня 2025 року

м. Київ

cправа № 925/1630/20

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:

Білоуса В. В. - головуючого, Васьковського О. В., Погребняка В. Я.

за участю секретаря судового засідання - Кондратюк Л.М.;

за участю представників сторін:

скаржника - Сухомудренко Б. В.

АТ "ДАК "Автомобільні дороги України" - Гетьман Т.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів касаційну скаргу Дочірнього підприємства "Черкаський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"

на постанову Північного апеляційного господарського суду

від 03.04.2025

та на ухвалу Господарського суду Черкаської області

від 21.03.2024 (з урахуванням ухвали Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 про виправлення описки)

у справі № 925/1630/20

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "БК "Тандем"

до Дочірнього підприємства "Черкаський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"

про банкрутство,-

ВСТАНОВИВ:

1. У провадженні Господарського суду Черкаської області перебуває справа № 925/1630/20 про банкрутство ДП "Черкаський облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", провадження у якій відкрито 10.10.2023.

Короткий зміст рішення судів першої та апеляційної інстанцій

2. Ухвалою Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 у справі № 925/1630/20 затверджено перелік конкурсних кредиторів, розмір їх вимог за грошовими зобов'язаннями, черговість задоволення кожної вимоги, в тому рахунку ГУ ДПС у Черкаській області: 5 368,00 грн судового збору, які підлягають погашенню у першу чергу; 10 651 052,00 грн заборгованості зі сплати єдиного внеску, які підлягають погашенню у другу чергу; 63 847 951,37 грн заборгованості по податкам, які підлягають погашенню у третю чергу.

3. Іншою ухвалою Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 у цій справі викладено деякі пункти, зокрема щодо вимог ГУ ДПС у Черкаській області у такій редакції: 5 368,00 грн судового збору, які підлягають погашенню у першу чергу; 10 651 052,00 грн заборгованості зі сплати єдиного внеску, які підлягають погашенню у другу чергу; 63 847 951,37 грн заборгованості по податкам, які підлягають погашенню у третю чергу; 48 237 338,78 грн пені, які підлягають погашенню у шосту чергу; відмовлено у визнанні вимог ГУ ДПС у Черкаській області на суму 104 079,54 грн.

4. Не погоджуючись із зазначеною ухвалою місцевого господарського суду, боржник звернувся до апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просив скасувати ухвалу Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024, з урахуванням ухвали від 21.03.2024 про виправлення описки, в частині задоволення заяви ГУ ДПС у Черкаській області.

5. Постановою Північного апеляційного господарського суду від 03.04.2025 апеляційну скаргу залишено без задоволення, а оскаржувану ухвалу Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024, з урахуванням ухвали від 21.03.2024 про виправлення описки, в частині розгляду заяви ГУ ДПС у Черкаській області з грошовими вимогами до боржника - без змін.

Рух касаційної скарги

6. 04.05.2025 Дочірнє підприємство "Черкаський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" звернулось до Верховного Суду із касаційною скаргою від 04.05.2025 на постанову Північного апеляційного господарського суду від 03.04.2025 та на ухвалу Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 (з урахуванням ухвали Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 про виправлення описки) у справі № 925/1630/20 в частині задоволення заяви ГУ ДПС у Черкаській області з грошовими вимогами до боржника, сформована в системі "Електронний суд" 04.05.2025.

7. Автоматизованою системою документообігу суду для розгляду касаційної скарги Дочірнього підприємства "Черкаський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" у справі № 925/1630/20 визначено колегію суддів у складі: головуючого судді - Білоуса В.В., судді - Погребняка В.Я., судді - Васьковського О.В., що підтверджується протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 05.05.2025.

8. Ухвалою Верховного Суду від 26.05.2025 відкрито касаційне провадження у справі № 925/1630/20 за касаційною скаргою Дочірнього підприємства "Черкаський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" від 04.05.2025 на постанову Північного апеляційного господарського суду від 03.04.2025 та на ухвалу Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 (з урахуванням ухвали Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 про виправлення описки) в частині задоволення заяви ГУ ДПС у Черкаській області з грошовими вимогами до боржника та призначено розгляд касаційної скарги на 08.07.2025 року о 10:30 у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 в залі судових засідань № 330.

Короткий зміст вимог касаційної скарги з узагальненими аргументами особи, яка подала касаційну скаргу.

9. Не погоджуючись із вказаними рішеннями судів попередніх інстанцій ДП "Черкаський облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" подало касаційну скаргу в якій останнє просить скасувати Постанову Північного апеляційного господарського суду від 03.04.2025 та ухвалу Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 (з урахуванням ухвали Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 про виправлення описки) в частині задоволення заяви ГУ ДПС у Черкаській області з грошовими вимогами до боржника та направити справу у скасованій частині на новий розгляд до суду першої інстанції.

10. Касаційну скаргу мотивовано наступним.

10.1 Судами попередніх інстанцій не враховано висновки про застосування положень ст. 45 КУзПБ при поданні заяв з грошовими вимогами, які зазначені у постановах Верховного Суду від 16.07.2020 у справі № 910/4475/19 від 10.04.2025 у справі № 908/2289/23. При цьому, заява не містить дати її виготовлення, реєстрації та підписання, однак містить підпис від імені т.в.о. керівника ГУ ДПС у Черкаській області. Заява не має підтвердження її реєстрації як вихідної кореспонденції позивача як контролюючого податкового органу. Виготовлена не на офіційному бланку. Таким чином заява з грошовими вимогами окрім підпису від імені керівника ГУДПС у Черкаській області не містить будь - яких даних, які б могли ідентифікувати її як таку, що подана ГУДПС У Черкаській області та її підписання саме особою, яка зазначена як її підписант. Приймаючи до розгляду заяву ГУ ДПС у Черкаській області, Господарський суд Черкаської області 10.11.2023 в ухвалі не вказав про перевірку у ЄДРПРОУ відомостей щодо наявності повноважень на представництво у особи, яка підписала заяву з грошовими вимогами. При цьому, така заява не відповідає вимогам ч. 3 ст. 45 КУзПБ в частині не надання доказів надсилання копії заяви учасникам справи (зокрема і розпоряднику майна), адже до справи долучено описи вкладення до поштових відправлень без доказів їх відправлення (накладних і фіскальних чеків).

10.2 Ухвала про виправлення арифметичних помилок є фактично новим рішенням, яке, суперечить рішенню, оголошеному за результатами розгляду справи 21.03.2024 та свідчить про переоцінку поданих доказів у спосіб, не передбачений чинним законодавством під час формування повного тексту ухвали після прийняття рішення

по суті вимог кредитора, а тому суперечить вимогам чинного законодавства твердження апеляційного суду про те, що залишення резолютивної частини ухвали суду від 21.03.2024 щодо розміру вимог ГУ ДПС у Черкаській області в первісній редакції могло б призвести до безпідставного зменшення кредиторських вимог ГУ ДПС у Черкаській області.

10.3 Судами попередніх інстанцій не застосовано правові висновки Верховного Суду щодо принципу підвищеного стандарту доказування задля забезпечення перевірки Господарським судом підстав виникнення грошових вимог, їх характеру, встановлення розміру та моменту виникнення цих грошових вимог, надання правового аналізу поданих кредиторських вимог, підстав виникнення грошових вимог кредиторів до боржника, їх характеру, встановлення розміру та моменту виникнення цих грошових вимог покладений на господарський суд, який здійснює розгляд справи про банкрутство, викладених у постановах від 07.08.2019 у справі № 922/1014/18, від 07.10.2020 у справі № 914/2404/19, від 28.01.2021 у справі № 910/4510/20.

10.4 Судами попередніх інстанцій не враховано правові висновки Верховного Суду викладені у постановах від 10.02.2020 у справі № 909/146/19, від 27.02.2020 у справі № 918/99/19, від 29.03.2021 у справі № 913/479/18 щодо того, що розглядаючи кредиторські вимоги суд в силу приписів статей 45 - 47 КУзПБ має належним чином дослідити сукупність поданих заявником доказів (договори, накладні, акти, судові рішення, якими вирішено відповідний спір тощо), перевірити їх, надати оцінку наявним у них невідповідностям (за їх наявності), та аргументам, запереченням щодо цих вимог з урахуванням чого з'ясувати чи є відповідні докази підставою для виникнення у боржника грошового зобов'язання.

10.5 Судами попередніх інстанцій залишено поза увагою те, що ГУ ДПС у Черкаській області не надало суду обґрунтованих розрахунків щодо нарахування боржнику штрафних санкцій.

11. Представник скаржника в судовому засіданні 08.07.2025 підтримав касаційну скаргу з підстав викладених у ній.

Узагальнений виклад позиції інших учасників у справі

12. Учасники справи не скористалися своїм правом на подання відзиву на касаційну скаргу.

13. Представник АТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" в судовому засіданні 08.07.2025 підтримала касаційну скаргу.

Позиція Верховного Суду

14. Колегія суддів, заслухавши доповідь судді - доповідача, пояснення представників сторін, обговоривши доводи касаційної скарги, дослідивши матеріали справи, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, перевіривши правильність застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм права дійшла висновку, що касаційна скарга не підлягає задоволенню.

15. Відповідно до статті 300 Господарського процесуального кодексу України, переглядаючи у касаційному порядку судові рішення, суд касаційної інстанції в межах доводів та вимог касаційної скарги, які стали підставою для відкриття касаційного провадження, та на підставі встановлених фактичних обставин справи перевіряє правильність застосування судом першої чи апеляційної інстанції норм матеріального і процесуального права. Суд касаційної інстанції не має права встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені у рішенні або постанові суду чи відхилені ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими, збирати чи приймати до розгляду нові докази або додатково перевіряти докази. У суді касаційної інстанції не приймаються і не розглядаються вимоги, що не були предметом розгляду в суді першої інстанції. Зміна предмета та підстав позову у суді касаційної інстанції не допускається. Суд не обмежений доводами та вимогами касаційної скарги, якщо під час розгляду справи буде виявлено порушення норм процесуального права, передбачені пунктами 1, 3, 4, 8 частини першої статті 310, частиною другою статті 313 цього Кодексу, а також у разі необхідності врахування висновку щодо застосування норм права, викладеного у постанові Верховного Суду після подання касаційної скарги.

16. Суд касаційної інстанції саме в межах доводів та вимог касаційної скарги та на підставі встановлених фактичних обставин справи перевіряє правильність застосування судом апеляційної інстанції норм матеріального і процесуального права.

17. Згідно статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ) кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.

18. Відповідно до положень частин першої, другої статті 45 КУзПБ, конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Кредитор, за заявою якого відкрито провадження у справі, має право заявити додаткові грошові вимоги до боржника у межах строку, встановленого частиною першою цієї статті. Забезпечені кредитори зобов'язані подати заяву з грошовими вимогами до боржника під час провадження у справі про банкрутство в частині вимог, що є незабезпеченими, або за умови відмови від забезпечення. Забезпечені кредитори можуть повністю або частково відмовитися від забезпечення. Якщо вартості застави недостатньо для покриття всієї вимоги, кредитор повинен розглядатися як забезпечений лише в частині вартості предмета застави. Залишок вимог вважається незабезпеченим. Склад і розмір грошових вимог кредиторів визначаються в національній валюті України. Якщо зобов'язання боржника визначені в іноземній валюті, то склад і розмір грошових вимог кредиторів визначаються в національній валюті за курсом, встановленим Національним банком України на дату подання кредитором заяви з грошовими вимогами до боржника.

19. Згідно частини другої статті 47 КУзПБ у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна. У разі необхідності господарський суд може оголосити перерву в попередньому засіданні. За результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 цього Кодексу. Розпорядник майна за результатами попереднього засідання вносить до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов'язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги. Неустойка (штраф, пеня) враховується в реєстрі вимог кредиторів окремо від основних зобов'язань у шосту чергу. Погашення неустойки (штрафу, пені) у справі про банкрутство можливе лише в ліквідаційній процедурі. Ухвала попереднього засідання є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному конкурсному кредитору під час прийняття рішення на зборах (комітеті) кредиторів.

20. Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судами попередніх інстанцій, у провадженні господарського суду Черкаської області перебуває справа № 925/1630/20 про банкрутство ДП "Черкаський облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", провадження у якій відкрито 10.10.2023 року за заявою "БК "Тандем". Повноваження розпорядника майна боржника виконує арбітражний керуючий Шершень Ю.С.

21. Відповідне оголошення про відкриття відносно боржника провадження у справі про банкрутство оприлюднено на офіційному веб-сайті Верховного Суду 10.10.2023 року.

22. Судами встановлено, що після публікації вказаного оголошення 09.11.2023, тобто у встановлений КУзПБ строк, до суду надійшла, в тому числі, заява ГУ ДПС у Черкаській області з грошовими вимогами до боржника на суму 123 845 789,69 грн, яку мотивовано наявністю у боржника заборгованості: з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 92 400 557,95 грн, в тому числі залишок несплаченої пені відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України 93 647,64 грн; з податку на прибуток приватних підприємств і організацій, що перебувають у державній власності у розмірі 20 525 038,22 грн; із земельного податку з юридичних осіб у розмірі 2 189,44 грн., в т.ч. залишок несплаченої пені, відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України складає 679,03 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Смілянський сектор, Шполянська ДПІ) у розмірі 10 603,53 грн, в т.ч залишок несплаченої пені, відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України складає 1,08 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Шполянська ДПІ) у сумі 11 047,23 грн, в т.ч. залишок несплаченої пені, відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України складає 40,90 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Смілянська ДПІ (м. Сміла) у сумі 1 018,00 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Корсунь-Шевченківська ДПІ) у сумі 1 148,59 грн, в т.ч залишок несплаченої пені, відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України складає 5,58 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Смілянська ДПІ (м. Сміла) у сумі 1 019,99 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Кам'янська ДПІ) у сумі 1 014,08 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Смілянська ДПІ (Смілянський р-н) у сумі 1 020,00 грн; з адміністративних штрафів (Смілянський сектор, Кам'янська ДПІ) у сумі 1 020,00 грн; з екологічного податку (Уманський сектор, Жашківська ОТГ) у сумі 2 035,89 грн; з екологічного податку (Уманський сектор, Христинівська ОТГ) у сумі 2 031,11 грн, в т.ч. залишок несплаченої пені, відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України складає 0,04 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Уманський сектор, Христинівська ОТГ) у розмірі 2 650,14 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Уманський сектор, Маньківська ОТГ) у сумі 1 124,71 грн, в т.ч. залишок несплаченої пені, відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України складає 0,33 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Уманський сектор, Монастирищенська ОТГ) у розмірі 1 020,00 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Уманський сектор, Монастирищенська ОТГ) у сумі 1 014,07 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Уманський сектор, Уманська ОТГ) у розмірі 1 020,00 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Уманський сектор, Уманська ОТГ) у сумі 2 060,44 грн; по надходженнях від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах (Звенигородський сектор, Звенигородська ОТГ) у сумі 363,72 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Ватутінська ОТГ) у сумі 9 964,95 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Єрківська ОТГ) у сумі 7,87 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Звенигородська ОТГ) у сумі 314,49 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Катеринопільська ОТГ) у сумі 1 030,12 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Лисянська ОТГ) у сумі 1 019,99 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Тальнівська ОТГ) у сумі 1 402,00 грн; з орендної плати з юридичних осіб (Звенигородський сектор, Звенигородська ОТГ) у розмірі 1 450,90 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Золотоніський сектор, Золотоніська ТГ) у сумі 962,57 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Золотоніський сектор, Драбівська ТГ) у сумі 1 019,43 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Золотоніський сектор, Новодмитрівська ТГ) у сумі 1 625,95 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Золотоніський сектор, Чорнобаївська ТГ) у сумі 2 039,99 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Золотоніський сектор, Драбівська ТГ) у сумі 117,68 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Золотоніський сектор, Золотоніська ТГ) у сумі 1 020,00 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Степанківська ТГ) у сумі 1 497,91 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Червонослобідська ТГ) у сумі 24,31 грн; з орендної плати з юридичних осіб (Канівський сектор, Червонослобідська ТГ) у розмірі 9 935,90 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Чигиринська ТГ) у сумі 2 036,31 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Канівська ТГ) у сумі 1 019,06 грн; по надходженням від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах (Канівський сектор, Канівська ТГ) у сумі 15,88 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Канівський сектор, Мошнівська ТГ) у сумі 35,67 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Мошнівська ТГ) у сумі 1 020,00 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Єрківський Спецкар'єр", код ЄДРПОУ 26156550) у розмірі 1 159 488,53 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Шполянський райавтодор") у розмірі 1 289 794,42 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Тальнівський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156432) у розмірі 221 195,62 грн; по рентній платі за спецвикористання води (Філія "Звенигородська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156515) у розмірі 342,07 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Звенигородська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156515) у розмірі 332 863,13 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Золотоніський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156343) у розмірі 356 902,09 грн, в т.ч. залишок несплаченої пені відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України складає 9 704,94 грн; з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді з/п (Філія "Золотоніський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156343) у розмірі 510,00 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Монастирищенський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156415) у розмірі 882 006,98 грн; з рентної плати за спеціальне використання води (крім рентної плати за спецвиористання води водних об'єктів місцевого значення) ФІЛІЯ УМАНСЬКА ДЕД, код ЄДРПОУ 26156521, у розмірі 15 119,16 грн; з рентної плати за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення у розмірі ФІЛІЯ УМАНСЬКА ДЕД, код ЄДРПОУ 26156521, у розмірі 15 152,97 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати ФІЛІЯ УМАНСЬКА ДЕД, код ЄДРПОУ 26156521, у розмірі 1 963 987,76 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Манькіський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156403) на суму 431 398,20 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Драбівський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156314) на суму 534 194,84 грн; з податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами (Філія "Драбівський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156314) на суму 1 020,00 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Золотоніська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156538) на суму 1 282 695,46 грн; з рентної плати за користування надрами (Філія "Золотоніська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156538) на суму 305,13 грн; з рентної плати за спецвикористання води (Філія "Золотоніська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156538) на суму 684,35 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Черкаська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156509) на суму 2 012 749,65 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Канівський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156366) на суму 333 453,24 грн.

23. Судами попередніх інстанцій встановлено, що на підтвердження заявлених вимог до заяви додано, в тому числі, розрахунки заборгованості, інтегровані картки платника податків, податкові декларації, акти, звіти про нарахування єдиного внеску, судові рішення, податкові повідомлення-рішення та рішення начальника ГУ ДФС у Черкаській області, зокрема, про застосування штрафних санкцій.

24. Судами встановлено, що розпорядник майна боржника у відповідному повідомленні від 21.11.2023 № 1630/20-13-пр заявлені вимоги визнав повністю: 5 368,00 грн - судовий збір, який підлягає погашенню у першу чергу; 10 651 052,00 грн у другу чергу; 63 847 951,37 грн - у третю чергу та 49 341 418,32 грн у шосту чергу. В свою чергу, боржник заявлені кредитором вимоги не визнав.

25. За наслідками розгляду поданих суду заяв ухвалою Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 у справі № 925/1630/20, з урахуванням ухвали від 21.03.2024 про виправлення описки, затверджено перелік конкурсних кредиторів, розмір їх вимог за грошовими зобов'язаннями, черговість задоволення кожної вимоги, в тому числі і ГУ ДПС у Черкаській області у сумах: 5 368,00 грн судового збору, які підлягають погашенню у першу чергу; 10 651 052,00 грн заборгованості зі сплати єдиного внеску, які підлягають погашенню у другу чергу; 63 847 951,37 грн заборгованості по податкам, які підлягають погашенню у третю чергу; 48 237 338,78 грн пені, які підлягають погашенню у шосту чергу; відмовлено у визнанні вимог ГУ ДПС у Черкаській області на суму 104 079,54 грн.

26. Досліджуючи заяву ГУ ДПС у Черкаській області та додані до неї докази, судами попередніх інстанцій встановлено, що вимоги заявника є обґрунтованими і підтверджуються наступними доказами: з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у розмірі 92 400 557,95 грн, що виник згідно наступних документів: (податкової декларації з податку на додану вартість № 9140884265 від 20.07.2017 по строку сплати 30.07.2017, відповідно до якої платником самостійно нараховано зобов'язання у розмірі 567 876,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9166551778 від 18.08.2017 по строку сплати 30.08.2017, відповідно до якої платником самостійно нараховано зобов'язання у розмірі 1 576 153,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9191863405 від 20.09.2017 по строку сплати 30.09.2017, відповідно до якої платником самостійно нараховано зобов'язання у розмірі 2 437 041,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9217998526 по строку сплати 30.10.2017, відповідно до якої платником самостійно нараховано зобов'язання у розмірі 1 741 369,00 грн. Залишок несплаченої пені відповідно до ст.129 Податкового кодексу України складає 112 673,98 грн. Безспірність вимог до боржника підтверджується рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 18.01.2018 у справі № 823/1890/17 про стягнення коштів з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника на суму податкового боргу 6 435 112,98 грн, рішення суду набрало законної сили 27.02.2018; акту про результати камеральної перевірки порушень граничних термінів реєстрації податкових накладних від 07.05.2018 № 3316/23-00-12-0506/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0043801205 від 22.05.2018 на суму 1 802 759,47 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9106007392 від 31.05.2018 на суму 3,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9105941121 від 31.05.2018 на суму 470,00 грн; акту про результати камеральної перевірки податкової звітності від 08.06.2018 № 3956/23-00-12-0506/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0047501205 від 11.06.2018 на суму 1 020,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9122625871 від 19.06.2018 терміном сплати 30.06.2018 на суму 264 798,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9134969009 від 04.07.2018 терміном сплати 05.07.2018 на суму 2 305 101,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9148978191 від 19.07.2018 терміном сплати 30.07.2018 на суму 785 093,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9176001746 від 20.08.2018 за 01.05.2018 на загальну суму 15 899,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9179581039 за 01.09.2017 на суму 49,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9181477159 від 28.08.2018 терміном сплати 30.08.2018 на суму 2 138 832,00 грн; акту про результати камеральної перевірки своєчасності сплати узгоджених податкових зобов'язань до бюджету від 01.08.2018 № 5944/23-00-12- 0506/31 141625 та податкового повідомлення-рішення від 22.08.2018 № 0071581205 на суму 662 003,85 грн; акту про результати камеральної перевірки своєчасності сплати узгоджених податкових зобов'язань до бюджету від 01.08.2018 № 5944/23-00-12- 0506/31141625 та податкового повідомлення-рішення від 22.08.2018 № 0071711205 на суму 140 709,62 грн; акту про результати камеральної перевірки порушення граничних строків реєстрації податкових накладних від 22.08.2018 № 6614/23-00-12- 0506/31141625 та податкового повідомлення-рішення від 06.09.2018 № 0074841205 на суму 580 505,31 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9204573220 від 24.09.2018 на суму 2,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9202784863 від 20.09.2018 терміном сплати 30.09.2018 на суму 1 216 775,00 грн. Залишок несплаченої пені, відповідно ст. 129 Податкового кодексу України складає 123 204,62 грн. Безспірність вимог до боржника підтверджена рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 13.12.2018 у справі № 2340/4286/18 про стягнення коштів з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника на суму податкового боргу 9 214 391,77 грн, рішення суду набрало законної сили 15.01.2019; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9223149201 за 01.08.2018 від 12.10.2018 на суму 1 030,00 грн; акту про результати камеральної перевірки податкової звітності від 13.09.2018 № 7131/23-00-12-0506/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0081141205 від 01.10.2018 на суму 1 020,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9233205692 за 01.11.2017 від 25.10.2018 на суму 711,00 грн; Податкової декларації з податку на додану вартість № 9261661163 від 26.11.2018 терміном сплати 27.11.2018 на суму 1 308 811,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9256904826 від 20.11.2018 терміном сплати 30.11.2018 на суму 294 726,00 грн; акту перевірки від 02.11.2018 № 9063/23-00-12-0506/31141625 про результати камеральної перевірки своєчасності сплати узгоджених податкових зобов'язань до бюджету та податкового повідомлення-рішення № 0098591205 від 20.11.2018 на суму 401 748,41 грн; акту перевірки від 02.11.2018 № 9062/23-00-12-0506/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0098651205 від 20.11.2018 на суму 84 030,69 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9279964098 за 01.08.2018 від 14.12.2018 на суму 764,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9279964186 за 01.04.2018 від 14.12.2018 на суму 218,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9279964252 за 01.09.2018 від 14.12.2018 на суму 715,00 грн; акту перевірки від 21.11.2018 № 9653/23-00-12-0506/31141625 про результати камеральної перевірки податкової звітності та податкового повідомлення-рішення № 0059895012 від 10.12.2018 на суму 1 020,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9285250159 від 20.12.2018 терміном сплати 30.12.2018 на суму 459,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок №9011857401 за 01.03.2017 від 05.02.2019 на суму 1 083,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9045895356 за 01.07.2017 від 14.03.2019 на суму 3 399,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9311428259 від 28.03.2019 терміном сплати 29.03.2019 на суму 4 041 231,00 грн.; податкової декларації з податку на додану вартість № 9311428230 від 28.03.2019 терміном сплати 29.03.2019 на суму 2 439 417,10 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9058175067 від 28.03.2019 терміном сплати 29.03.2019 на суму 972 937,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9050311999 від 19.03.2019 терміном сплати 30.03.2019 на суму 594 252,00 грн; акту від 20.02.2019 № 1014/23-00-50-12-007/31141625 про результати камеральної перевірки податкової звітності та податкового повідомлення-рішення № 0045625012 від 20.03.2019 на суму 1 020,00 грн; акту від 22.03.2019 № 1709/23-00-50-12-007/31141625 про результати камеральної перевірки податкової звітності та податкового повідомлення-рішення № 0064305012 від 17.04.2019 на суму 1 020,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9078505364 від 19.04.2019 терміном сплати 30.04.2019 на суму 1 523 783,00 грн; акту від 17.04.2019 № 2274/23-00-50-12-007/31141625 про результати камеральної перевірки податкової звітності та податкового повідомлення-рішення № 0080295012 від 15.05.2019 на суму 1 020,00 грн; акту від 17.04.2019 № 2271/23-00-50-12-007/31141625 про результати камеральної перевірки порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та податкового повідомлення-рішення № 0080165012 від 15.05.2019 на суму 97 571,09 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9103740302 від 20.05.2019 терміном сплати 30.05.2019 на суму 931 108,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9129026964 за 01.04.2019 на суму 2 332,00 грн; уточнюючого розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9129035443 від 18.06.2019 на суму 69,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9130425094 від 19.06.2019 терміном сплати 30.06.2019 на суму 1 437 157,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9143529155 за 01.12.2017 від 04.07.2019 на суму 1 406,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9143531806 за 01.07.2017 від 04.07.2019 на суму 4 209,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9143528165 за 01.10.2016 від 04.07.2019 на суму 4 711,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9145697416 за 01.05.2019 від 08.07.2019 на суму 67 275,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9145709592 за 01.03.2017 від 08.07.2019 на суму 328,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9145993069 за 01.11.2018 від 08.07.2019 на суму 196,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146011577 за 01.10.2018 від 08.07.2019 на суму 385,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146046854 за 01.09.2018 від 08.07.2019 на суму 482,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146066097 за 01.04.2018 від 08.07.2019 на суму 137,00 грн.; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146078021 за 01.11.2017 від 08.07.2019 на суму 369,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146088200 за 01.09.2017 від 08.07.2019 на суму 373,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146090943 за 01.07.2018 від 08.07.2019 на суму 417,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146095206 за 01.05.2018 від 08.07.2019 на суму 365,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146098446 за 01.06.2018 від 08.07.2019 на суму 404,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146101364 за 01.10.2017 від 08.07.2019 на суму 593,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146104411 за 01.02.2018 від 08.07.2019 на суму 301,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146108682 за 01.04.2017 від 08.07.2019 на суму 253,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146115687 за 01.03.2018 від 08.07.2019 на суму 552,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146121532 за 01.08.2018 від 08.07.2019 на суму 391,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146125222 за 01.12.2018 від 08.07.2019 на суму 569,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146128220 за 01.03.2017 від 08.07.2019 на суму 328,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146897187 за 01.08.2017 від 09.07.2019 на суму 345,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146898621 за 01.05.2017 від 09.07.2019 на суму 340,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок №9146900156 за 01.06.2017 від 09.07.2019 на суму 136,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146901962 за 01.11.2016 від 09.07.2019 на суму 109,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146903995 за 01.09.2016 від 09.07.2019 на суму 176,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146914947 за 01.12.2016 від 09.07.2019 на суму 430,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146923838 за 01.08.2016 від 09.07.2019 на суму 406,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146926203 за 01.02.2017 на суму 426,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146928866 за 01.07.2016 від 09.07.2019 на суму 295,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9146932584 за 01.01.2019 від 09.07.2019 на суму 382,00 грн; акту від 20.02.2019 № 1022/23-00-50-12-007/31141625 про результати камеральної перевірки порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та податкового повідомлення-рішення № 0049165012 від 27.03.2019 на суму 1 500 201,82 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9156458511 від 18.07.2019 терміном сплати 30.07.2019 на суму 469 405,00 грн; акту від 28.02.2017 № 377/28-10-14-01/31141625 про результати документальної планової виїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2013 по 30.06.2016 та податкового повідомлення-рішення № 0002021401 від 23.03.2017 на суму 9 186 306,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9186566285 від 20.08.2019 терміном сплати 30.08.2019 на суму 1 745 796,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9211501461 за 01.07.2019 від 16.09.2019 на суму 394,00 грн; акту від 21.08.2019 № 4387/23-00-50-12-007/31141625 про результати камеральної перевірки своєчасності сплати узгоджених податкових зобов'язань до бюджету та податкового повідомлення-рішення № 0140465004 від 16.09.2019 на суму 359 491,15 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9243515759 від 18.10.2019 терміном сплати 30.10.2019 на суму 756 511,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9272494193 за 01.09.2019 від 15.11.2019 на суму 687,00 грн; акту від 29.12.2018 № 741/23-00-50-12-007/31141625 про результати камеральної перевірки порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та податкового повідомлення-рішення № 0018015012 від 05.02.2019 на суму 13 577 719,06 грн; акту від 21.11.2018 № 9652/23-00-12-0506/31141625 про результати камеральної перевірки порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та податкового повідомлення-рішення № 0062745012 від 17.12.2018 на суму 8 491 450,21 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9275182034 від 19.11.2019 терміном сплати 30.11.2019 на суму 1 086 619,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9308444474 від 25.12.2019 терміном сплати 30.12.2019 на суму 332 973,00 грн; акту камеральної перевірки від 20.12.2019 № 2127/23-00-50-04-007/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0005765004 від 16.01.2020 на суму 396,25 грн; акту від 15.01.2020 № 165/23-00-50-04-007/31141625 про результати камеральної перевірки податкової звітності та податкового повідомлення-рішення № 0017465004 від 06.02.2020 на суму 1 020,00 грн; акту від 19.02.2020 № 45/23-00-05-0805/31141625 про результати документальної позапланової виїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства по податку на додану вартість за вересень, жовтень 2018 року та податку на прибуток за 2018 рік та податкового повідомлення-рішення № 0002260508 від 11.03.2020 на суму 211 271,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9058563503 від 20.03.2020 терміном сплати 30.03.2020 на суму 490 046,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9096600568 за 01.02.2020 від 05.05.2020 на суму 12 444 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9096045981 від 05.05.2020 терміном сплати 06.05.2020 на суму 467 351,00 грн; акту від 22.04.2020 № 2258/23-00-50-04-007/31141625 про результати камеральної перевірки порушення граничних строків податкових накладних та податкового повідомлення-рішення від 18.08.2020 № 0090415004 на суму 15 723,17 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 91412074004 від 20.05.2020 терміном сплати 01.06.2020 на суму 428 538,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9142947006 від 22.06.2020 терміном сплати 30.06.2020 на суму 400 316,00 грн; акту про результати камеральної перевірки податкової звітності від 01.06.2020 № 2965/23-00-50-04-007/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0102655004 від 24.06.2020 на суму 1 020,00 грн. Залишок несплаченої пені, відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України складає 8 968 771,12 грн. Безспірність вимог до боржника підтверджена рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 16.12.2020 у справі № 580/3481/20 про стягнення коштів з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника на суму податкового боргу 83 259 241,8 грн, рішення суду набрало законної сили 17.01.2021; акту камеральної перевірки від 18.06.2020 № 3216/23-00-50-04-007/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0106585004 від 10.07.2020 у сумі 925,01 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9172718406 від 20.07.2020 на суму 387 053,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9207601616 від 20.08.2020 на суму 667 425,00 грн; акту камеральної перевірки від 22.07.2020 № 3828/23-00-50-04- 007/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0114825004 від 14.08.2020 у сумі 9 137,50 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9238983711 від 21.09.2020 на суму 840 681,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9307749268 від 20.11.2020 на суму 404 435,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9340766990 від 21.12.2020 на суму 520 422,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9370219796 від 20.01.2021 на суму 843 240,00 грн; акту камеральної перевірки від 17.12.2020 № 2332/23-00-04- 0507/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0001651805 від 14.01.2021 у сумі 336,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9371368428 від 03.02.2021 на суму 132 508,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9371431136 від 04.02.2021 на суму 572 729,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9030297356 за 01.12.2020 на суму 52 481,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9032235507 від 22.02.2021 на суму 134 531,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9058632794 від 22.03.2021 на суму 112 083,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9068026909 за 01.02.2021 на суму 108 570,00 грн; акту камеральної перевірки від 10.03.2021 № 1674/23-00-18-0507/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0025811805 від 05.04.2021 у сумі 1 020,00 грн; акту камеральної перевірки від 05.03.2021 № 1610/23-00-18-0507/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0025921805 від 05.04.2021 у сумі 1 020,00 грн; акту камеральної перевірки від 05.03.2021 № 1610/23-00-18-0507/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0025961805 від 05.04.2021 у сумі 9 045,01 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9107105881 від 30.04.2021 на суму 213 432,00 грн; акту камеральної перевірки від 13.05.2021 № 3546/23-00-18-0507/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0047071805 від 07.06.2021 у сумі 1 020,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9166113162 від 22.06.2021 на суму 67 201,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9241764212 від 20.08.2021 на суму 342 794,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9273884700 від 20.09.2021 на суму 200 778,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9304919213 за 01.08.2021 на суму 1 314,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9307667290 від 18.10.2021 на суму 38,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9311880200 від 20.10.2021 на суму 521 013,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9346087326 за 01.05.2021 на суму 125 765,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9348093866 за 01.03.2021 на суму 186 817,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9346086043 від 15.11.2021 на суму 347 014,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9346684819 від 15.11.2021 на суму 274 381,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9349093168 за 01.07.2021 на суму 69 352,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9349094037 за 01.08.2021 на суму 17 710,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9349094454 за 01.09.2021 на суму 2 123,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9352385039 за 01.11.2019 на суму 2 244 034,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9352391181 за 01.05.2021 на суму 10 702,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9352460545 за 01.11.2020 на суму 3 307,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9352469003 за 01.12.2020 на суму 39 115,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9352474721 за 01.10.2020 на суму 75 557,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9352477676 за 01.09.2020 на суму 9 930,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9354174257 за 01.10.2021 на суму 63 189,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9354902784 за 01.08.2020 на суму 1 472,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9356186567 за 01.06.2020 на суму 103 552,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9362424961 за 01.03.2020 на суму 33 092,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9362642984 за 01.04.2020 на суму 2 329,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9362645158 від 29.11.2021 на суму 581,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9362679946 за 01.01.2020 на суму 1 009,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9353919781 від 22.11.2021 на суму 297 470,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9336994436 від 29.11.2021 на суму 464 270,00 грн; акту камеральної перевірки від 28.10.2021 № 7841/23-00-18- 0507/31141625 та податкового повідомлення-рішення № 0093021805 від 19.11.2021 року у сумі 330,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9375349071 за 01.07.2020 на суму 28 226,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9378097272 за 01.07.2020 на суму 32 147,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9382069278 від 14.12.2021 на суму 61,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9383284949 від 15.12.2021 на суму 5 535,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9388615925 від 20.12.2021 по строку сплати 30.12.2021 на суму 283 122,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9001948845 від 14.01.2022 за 01.01.2021 на суму 24,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9422939677 від 20.01.2022 по строку сплати 31.01.2022 на суму 744 045,00 грн; податкового повідомлення-рішення № 0007991805 від 28.01.2022 у сумі 3 060,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9036944627 від 21.02.2022 по строку сплати 02.03.2022 на суму 174 904,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9092589382 за 01.06.2020 від 23.06.2022 на суму 0,75 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9134474570 від 20.07.2022 по строку сплати 21.07.2022 на суму 62 165,00 грн; уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок № 9138276640 за 01.02.2022 від 25.07.2022 на суму 91 809 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9136826806 від 25.07.2022 по строку сплати 26.07.2022 на суму 74 889,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9136826773 від 25.07.2022 по строку сплати 26.07.2022 на суму 147 748,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9136827030 від 25.07.2022 по строку сплати 26.07.2022 на суму 101 918,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9134503767 від 20.07.2022 по строку сплати 01.08.2022 на суму 204 872,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9181124122 від 13.09.2022 по строку сплати 14.09.2022 на суму 114 720,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9188482659 від 20.09.2022 по строку сплати 30.09.2022 на суму 214 294,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9216824997 від 20.10.2021 по строку сплати 31.10.2022 на суму 182 137,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9247447992 від 21.11.2022 по строку сплати 30.11.2022 на суму 207 398,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9274633613 від 20.12.2021 по строку сплати 30.12.2022 на суму 322 070,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9300731439 від 20.01.2023 по строку сплати 30.01.2023 на суму 233 841,00 грн; податкового повідомлення-рішення № 0073040403 від 15.12.2022 у сумі 1 020,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9029237394 від 20.02.2023 по строку сплати 02.03.2023 на суму 164 014,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9086211179 від 20.04.2023 по строку сплати 01.05.2023 на суму 257 856,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9117556413 від 22.05.2023 по строку сплати 30.05.2023 на суму 182 475,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9146354891 від 20.06.2023 по строку сплати 30.06.2023 на суму 208 825,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9179062323 від 20.07.2023 по строку сплати 31.07.2023 на суму 281 030,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9188053237 від 28.07.2023 по строку сплати 31.07.2023 на суму 88 828,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9211032531 від 18.08.2023 по строку сплати 30.08.2023 на суму 366 694,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9243758054 від 20.09.2023 по строку сплати 02.10.2023 на суму 376 001,00 грн; податкового повідомлення-рішення № 0086060403 від 14.09.2023 у сумі 1 020,00 грн; податкової декларації з податку на додану вартість № 9277234043 від 19.10.2023 19.10.2023 по строку сплати 30.10.2023 на суму 387 065,00 грн; податкового повідомлення-рішення № 0073130403 від 07.08.2023 у сумі 3 060,00 грн; з податку на прибуток приватних підприємств і організацій, що перебувають у державній власності у розмірі 20 525 038,22 грн, який виник на підставі акту від 28.02.2017 № 377/28-10-14-01/31141625 про результати документальної планової виїзної перевірки та податкового повідомлення-рішення № 0002031401 від 23.03.2017 на суму 11 304 546,00 грн, з урахуванням сплати у сумі 271,54 грн Залишок несплаченої пені, відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України складає 9 220 763,76 грн. Безспірність вимог до боржника підтверджена рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 16.12.2020 у справі № 580/3481/20 про стягнення коштів з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника на суму податкового боргу 83 259 241,8 грн, рішення суду набрало законної сили 17.01.2021; із земельного податку з юридичних осіб у розмірі 2189,44 грн, що виник згідно з податкового розрахунку земельного податку № 9028775936 від 20.02.2023 по строку сплати 30.08.2023, 02.10.2023, 30.10.2023 на загальну суму 1 510,41 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Смілянський сектор, Шполянська ДПІ) у розмірі 10 603,53 грн, що виник на підставі: податкового розрахунку земельного податку № 9028202496 від 18.02.2020 по строку сплати 01.02.2021 у сумі 207,99 грн, з урахуванням сплати в сумі 163,91 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9541650 від 10.02.2021 по строку сплати 02.03.2021-31.01.2022 на загальну суму 2 496,32 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9019652207 від 10.02.2023 по строку сплати 02.03.2023-02.10.2023 на загальну суму 2 105,2 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9262506416 від 09.10.2023 по строку сплати 09.10.2023 на загальну суму 5 368,53 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9262672580 від 09.10.2023 по строку сплати 09.10.2023 на у суму 588,32 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Шполянська ДПІ) у сумі 11 047,23 грн, що виник на підставі: податкової декларації екологічного податку № 9263235670 від 08.11.2019 по строку сплати 19.11.2019 у сумі 750,07 грн; податкової декларації екологічного податку № 9332217809 від 20.01.2020 по строку сплати 19.02.2020 у сумі 236,42 грн; податкової декларації екологічного податку № 9087571598 від 23.04.2020 по строку сплати 20.05.2020 у сумі 45,94 грн; податкової декларації екологічного податку № 9192859127 від 10.08.2020 по строку сплати 19.08.2020 у сумі 1 144,95 грн; податкового повідомлення-рішення № 0121895004 від 17.09.2020 у сумі 1 020,00 грн; податкової декларації екологічного податку № 9276286080 від 26.10.2020 по строку сплати 19.11.2020 у сумі 1 169,34 грн; податкової декларації екологічного податку № 9371768005 від 08.02.2021 по строку сплати 19.02.2021 у сумі 0,52 грн; податкової декларації екологічного податку № 9371767966 від 08.02.2021 по строку сплати 19.02.2021 у сумі 776,3 грн; податкової декларації екологічного податку № 9097734115 від 25.04.2021 по строку сплати 20.05.2021 у сумі 2,05 грн; податкової декларації екологічного податку № 9097734114 від 25.04.2021 по строку сплати 20.05.2021 у сумі 0,85 грн; податкової декларації екологічного податку № 9221815305 від 06.08.2021 по строку сплати 19.08.2021 у сумі 0,28 грн; податкової декларації екологічного податку № 9221815221 від 06.08.2021 по строку сплати 19.08.2021 у сумі 709,04 грн; податкової декларації екологічного податку № 9334649047 від 08.11.2021 по строку сплати 19.11.2021 у сумі 0,33 грн; податкової декларації екологічного податку № 9334649037 від 08.11.2021 по строку сплати 19.11.2021 у сумі 1 874,38 грн; податкової декларації екологічного податку № 9426350104 від 31.01.2022 по строку сплати 21.02.2022 у сумі 531,25 грн; податкового повідомлення-рішення № 0026251805 від 06.06.2022 у сумі 60,69 грн; податкової декларації екологічного податку № 9235391638 від 09.11.2022 по строку сплати 21.11.2022 у сумі 564,12 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049010401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн; податкової декларації екологічного податку № 9199586565 від 09.08.2023 по строку сплати 21.08.2023 у сумі 1 099,8 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Смілянська ДПІ (м. Сміла) у сумі 1 018,00 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0049000401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 2,00 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Корсунь-Шевченківська ДПІ) у сумі 1 148,59 грн, що виник на підставі: податкового повідомлення-рішення № 0049030401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 45,84 грн; податкової декларації екологічного податку № 9199401396 від 09.08.2023 по строку сплати 21.08.2023 у сумі 168,85 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Смілянська ДПІ (м. Сміла) у сумі 1 019,99 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0048990401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 0,01 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Кам'янська ДПІ) у сумі 1 014,08 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0049040401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 5,92 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Смілянська ДПІ (Смілянський р-н) у сумі 1 020,00 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0049020401 від 01.06.2023; з адміністративних штрафів (Смілянський сектор, Кам'янська ДПІ) у сумі 1 020,00 грн, що виник з податкового повідомлення-рішення № 0032945004 від 10.03.2020; з екологічного податку (Уманський сектор, Жашківська ОТГ) у сумі 2 035,89 грн, що виник на підставі: податкового повідомлення-рішення № 0122085004 від 18.09.2020 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням переплати в сумі 4,11 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049330401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн;

з екологічного податку (Уманський сектор, Христинівська ОТГ) у сумі 2 031,11 грн, що виник на підставі: податкового повідомлення-рішення № 0122095004 від 18.09.2020 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням переплати в сумі 9,18 грн; податкового повідомлення-рішення № 0025851805 від 03.06.2022 у сумі 0,25 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049670401 від 02.06.2023 у сумі 1 020,00 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Уманський сектор, Христинівська ОТГ) у розмірі 2 650,14 грн, що виник на підставі: податкового повідомлення-рішення № 0122235004 від 18.09.2020 у сумі 1 020 грн; податкового повідомлення-рішення № 0122245004 від 18.09.2020 у сумі 1 020 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9079503358 від 14.06.2022 по строку сплати 14.06.2022 - 30.12.2022 (за 11 місяців) із щомісячним основним платежем в розмірі 50,85 грн та по строку сплати 30.01.2023 із платежем 50,79 грн на суму 610,14 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Уманський сектор, Маньківська ОТГ) у сумі 1 124,71 грн, що виник на підставі: податкової декларації екологічного податку № 9265491501 від 11.11.2019 по строку сплати 19.11.2019 у сумі 67,39 грн; податкового повідомлення-рішення № 0025871805 від 03.06.2022 у сумі 36,99 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049680401 від 02.06.2023 у сумі 1 020,00 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Уманський сектор, Монастирищенська ОТГ) у розмірі 1 020,00 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0122145004 від 18.09.2020; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Уманський сектор, Монастирищенська ОТГ) у сумі 1 014,07 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0049700401 від 02.06.2023 у сумі 1 020 грн, з урахуванням сплати в сумі 5,93 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Уманський сектор, Уманська ОТГ) у розмірі 1 020,00 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0122125004 від 18.09.2020; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Уманський сектор, Уманська ОТГ) у сумі 2 060,44 грн, що виник на підставі: податкової декларації екологічного податку № 9265434486 від 11.11.2019 по строку сплати 19.11.2019 у сумі 5,07 грн; податкової декларації екологічного податку № 9334183985 від 10.02.2020 по строку сплати 19.02.2020 у сумі 11,96 грн; податкового повідомлення-рішення № 0121935004 від 17.09.2020 у сумі 1 020 грн; податкового повідомлення-рішення № 0026271805 від 06.06.2022 у сумі 3,41 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049310401 від 01.06.2023 у сумі 1 020 грн; по надходженнях від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах (Звенигородський сектор, Звенигородська ОТГ) у сумі 363,72 грн, що виник на підставі: податкової декларації екологічного податку № 9087571659 від 23.04.2020 по строку сплати 20.05.2020 у сумі 456,28 грн, з урахуванням сплати в сумі 116,72 грн; податкового повідомлення-рішення № 0026211805 від 06.06.2022 у сумі 24,16 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Ватутінська ОТГ) у сумі 9 964,95 грн, що виник на підставі: податкової декларації екологічного податку № 9264247621 від 11.11.2019 по строку сплати 19.11.2019 у сумі 2 425,24 грн, з урахуванням сплати 418,23 грн; податкової декларації екологічного податку № 9334175246 від 10.02.2020 по строку сплати 19.02.2020 у сумі 995,75 грн; податкової декларації екологічного податку № 9087571689 від 23.04.2020 по строку сплати 20.05.2020 у сумі 242,77 грн; податкової декларації екологічного податку № 9192757433 від 10.08.2020 по строку сплати 19.08.2020 у сумі 1 817,21 грн; податкової декларації екологічного податку № 9276295460 від 26.10.2020 по строку сплати 19.11.2020 у сумі 2 120,94 грн; податкової декларації екологічного податку № 9371768774 від 08.02.2021 по строку сплати 19.02.2021 у сумі 591,41 грн; податкової декларації екологічного податку № 9097734130 від 25.04.2021 по строку сплати 20.05.2021 у сумі 356,65 грн; податкової декларації екологічного податку № 9221835936 від 06.08.2021 по строку сплати 19.08.2021 у сумі 19,09 грн; податкової декларації екологічного податку № 9334650306 від 08.11.2021 по строку сплати 19.11.2021 у сумі 1 397,87 грн; податкової декларації екологічного податку № 9430725717 від 09.02.2022 по строку сплати 21.02.2022 у сумі 349,66 грн; податкового повідомлення-рішення № 0026241805 від 06.06.2022 у сумі 66,59 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Єрківська ОТГ) у сумі 7,87 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0026201805 від 06.06.2022 у сумі 8,90 грн, з урахуванням сплати в сумі 1,03 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Звенигородська ОТГ) у сумі 314,49 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0049800401 від 02.06.2023 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 705,51 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Катеринопільська ОТГ) у сумі 1 030,12 грн, що виник на підставі: податкового повідомлення-рішення № 0025891805 від 03.06.2022 у сумі 10,14 грн, з урахуванням сплати в сумі 0,02 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049730401 від 02.06.2023 у сумі 1 020,00 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Лисянська ОТГ) у сумі 1 019,99 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0049760401 від 02.06.2023 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 0,01 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Звенигородський сектор, Тальнівська ОТГ) у сумі 1 402,00 грн, що виник на підставі: податкової декларації екологічного податку № 9276276024 від 26.10.2020 по строку сплати 19.11.2020 у сумі 321,95 грн, з урахуванням сплати у розмірі 55,88 грн; податкової декларації екологічного податку № 9276276079 від 26.10.2020 по строку сплати 19.11.2020 у сумі 2,45 грн; податкової декларації екологічного податку № 9371762444 від 08.02.2021 по строку сплати 19.02.2021 у сумі 3,21 грн; податкової декларації екологічного податку № 9371762455 від 08.02.2021 по строку сплати 19.02.2021 у сумі 33,51 грн; податкового повідомлення-рішення № 0025861805 від 03.06.2022 у сумі 76,76 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049770401 від 02.06.2022 у сумі 1 020,00 грн; з орендної плати з юридичних осіб (Звенигородський сектор, Звенигородська ОТГ) у розмірі 1 450,90 грн, що виник на підставі: податкового розрахунку земельного податку № 9025449016 від 19.02.2019 по строку сплати 02.03.2019 - 30.01.2020 на загальну суму 725,45 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9029603236 від 19.02.2020 по строку сплати 01.03.2020 - 30.01.2021 року на загальну суму 725,45 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Золотоніський сектор, Золотоніська ТГ) у сумі 962,57 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0049060401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 57,43 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Золотоніський сектор, Драбівська ТГ) у сумі 1 019,43 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 0049280401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 0,57 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Золотоніський сектор, Новодмитрівська ТГ) у сумі 1 625,95 грн, що виник на підставі: податкового розрахунку земельного податку № 9334160001 від 10.02.2020 по строку сплати 19.02.2020 на суму 442,25 грн, з урахуванням сплати в розмірі 135,84 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9276161753 від 26.10.2020 по строку сплати 19.11.2020 на суму 299,54 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049290401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Золотоніський сектор, Чорнобаївська ТГ) у сумі 2 039,99 грн, що виник на підставі: податкового повідомлення-рішення № 0122105004 на суму 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 0,01 грн; податкового повідомлення-рішення податкового повідомлення-рішення № 0049300401 від 18.09.2020 у сумі 1 020,00 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Золотоніський сектор, Драбівська ТГ) у сумі 117,68 грн, що виник з податкового розрахунку земельного податку № 9257093816 від 03.10.2023 по строку сплати 03.10.2023; із земельного податку з юридичних осіб (Золотоніський сектор, Золотоніська ТГ) у сумі 1 020,00 грн, що виник з податкового повідомлення-рішення № 0122215004 від 18.09.2020; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Степанківська ТГ) у сумі 1 497,91 грн, що виник на підставі: податкової декларації екологічного податку № 9262953886 від 08.11.2019 по строку сплати 19.11.2019 у сумі 439,71 грн з урахуванням сплати в сумі 51,78 грн; податкової декларації екологічного податку № 9334180672 від 10.02.2020 по строку сплати 19.02.2020 у сумі 68,05 грн; податкового повідомлення-рішення № 0121855004 від 17.09.2020 у сумі 1 020,00 грн; податкового повідомлення-рішення № 0025831805 від 03.06.2022 у сумі 21,93 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Червонослобідська ТГ) у сумі 24,31 грн, що виник на підставі: податкової декларації екологічного податку № 9262954093 від 08.11.2019 по строку сплати 19.11.2019 у сумі 1,24 грн, з урахуванням сплати в сумі 0,02 грн; податкової декларації екологічного податку № 9334180678 від 10.02.2020 по строку сплати 19.02.2020 у сумі 23,09 грн; з орендної плати з юридичних осіб (Канівський сектор, Червонослобідська ТГ) у розмірі 9935,90 грн, що виник на підставі: податкового розрахунку земельного податку № 9024826218 від 18.02.2019 по строку сплати 30.10.2019 - 30.01.2020 на загальну суму 961,48 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9019197060 від 11.02.2020 по строку сплати 01.03.2020 - 01.02.2021 на загальну суму 2 884,44 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9031654926 від 22.02.2021 по строку сплати 02.03.2021 - 30.01.2022 року на-загальну суму 2 884,44 грн; податкового розрахунку земельного податку № 9036851487 від 21.02.2022 по строку сплати 02.03.2022 - 30.01.2023 на загальну суму 3 173,24 грн; податкового повідомлення-рішення № 0018400402 від 03.03.2023 у сумі 32,3 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Чигиринська ТГ) у сумі 2 036,31 грн, що виник на підставі: податкового повідомлення-рішення № 0122115004 від 18.09.2020 у сумі 1 020 грн, з урахуванням сплати в сумі 3,69 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049650401 від 02.06.2023 у сумі 1 020 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Канівська ТГ) у сумі 1 019,06 грн, що виник з податкового повідомлення - рішення № 0049320401 від 01.06.2023 у сумі 1 020,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 0,94 грн; по надходженням від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах (Канівський сектор, Канівська ТГ) у сумі 15,88 грн, що виник з податкового повідомлення - рішення № 0026231805 від 06.06.2022; із земельного податку з юридичних осіб (Канівський сектор, Мошнівська ТГ) у сумі 35,67 грн, що виник з податкового розрахунку земельного податку № 9108382577 від 11.05.2023 по строку сплати 11.05.2023 - 02.10.2023; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Канівський сектор, Мошнівська ТГ) у сумі 1 020,00 грн, що виник з податкового повідомлення-рішення № 0049660401 від 02.06.2023; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Єрківський Спецкар'єр", код ЄДРПОУ 26156550) у розмірі 1 159 488,53 грн, що виник на підставі: звіту про нарахування єдиного внеску № 9241449593 від 16.10.2019 по строку сплати 21.10.2019 у сумі 41 397,67 грн, з урахуванням сплати в сумі 1 418,32 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску № 0027065333 від 17.10.2019 у сумі 16 298,04 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9266516201 від 12.11.2019 по строку сплати 20.11.2019 у сумі 35 717,88 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9303608650 від 17.12.2019 по строку сплати 20.12.2019 у сумі 32 047,47 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску № 0044005333 від 28.11.2019 у сумі 628,00 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9325113400 від 13.01.2020 по строку сплати 20.01.2020 у сумі 36 752,48 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9028069361 від 18.02.2020 по строку сплати 20.02.2020 у сумі 31 329,99 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску № 0004535333 від 03.02.2020 у сумі 2 910,70 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9053922885 від 16.03.2020 по строку сплати 20.03.2020 у сумі 46 944,67 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9076996450 від 13.04.2020 по строку сплати 21.04.2020 у сумі 33 630,52 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9107967528 від 15.05.2020 по строку сплати 20.05.2020 у сумі 35 499,99 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9138851108 від 17.06.2020 по строку сплати 22.06.2020 у сумі 30 075 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9163018379 від 13.07.2020 по строку сплати 20.07.2020 у сумі 36 634,31 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9202978019 від 17.08.2020 по строку сплати 20.08.2020 у сумі 30 682,57 грн звіту про нарахування єдиного внеску № 9236632808 від 18.09.2020 по строку сплати 21.09.2020 у сумі 32 928,82 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9260023336 від 12.10.2020 по строку сплати 21.10.2020 у сумі 34 786,91 грн.; звіту про нарахування єдиного внеску № 9296900150 від 12.11.2020 по строку сплати 20.11.2020 у сумі 29 461,25 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9317718623 від 01.12.2020 по строку сплати 21.12.2020 у сумі 33 951,14 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9361992633 від 13.01.2021 по строку сплати 20.01.2021 у сумі 23 513,07 грн; податкового розрахунку № 9091757052 від 20.04.2021 по строку сплати 11.05.2021 у сумі 38705,22 грн; податкового розрахунку № 9223797000 від 08.08.2021 по строку сплати 09.08.2021 у сумі 44 844,06 грн; податкового розрахунку № 9334435458 від 08.11.2021 по строку сплати 09.11.2021 у сумі 67 624,10 грн; податкового розрахунку № 9429260083 від 07.02.2022 по строку сплати 09.02.2022 у сумі 88 605,36 грн; податкового розрахунку № 9048316499 від 25.04.2022 по строку сплати 10.05.2022 у сумі 85 747,14 грн; податкового розрахунку № 9133541744 від 20.07.2022 по строку сплати 09.08.2022 у сумі 73 894,25 грн; податкового розрахунку № 9227325393 від 01.11.2022 по строку сплати 09.11.2022 у сумі 55 555,61 грн; податкового розрахунку № 9303011682 від 01.02.2023 по строку сплати 09.02.2023 у сумі 43 826,70 грн; податкового розрахунку № 9099629722 від 03.05.2023 по строку сплати 10.05.2023 у сумі 45 899,35 грн; податкового розрахунку № 9179975570 від 21.07.2023 по строку сплати 09.08.2023 у сумі 51 014,58 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Шполянський райавтодор") у розмірі 1 289 794,42 грн, який виник на підставі: звіту про нарахування єдиного внеску № 9362007875 від 13.01.2021 по строку сплати 20.01.2021 у сумі 86 422,04 грн; податкового розрахунку № 9094265395 11.05.2021 у загальній сумі 303 761,42 грн; податкового розрахунку № 9221500318 09.08.2021 у загальній сумі 234 582,67 грн; податкового розрахунку № 9320527772 09.11.2021 у загальній сумі 249 394,37 грн; податкового розрахунку № 9427133580 09.02.2022 у загальній сумі 153 713,17 грн; податкового розрахунку № 9047569922 10.05.2022 у загальній сумі 70 442,86 грн; податкового розрахунку № 9238454418 від 11.11.2022 по строку сплати 11.11.2022 у загальній сумі 49 467,29 грн; податкового розрахунку № 9245746704 від 18.11.2022 по строку сплати 18.11.2022 у загальній сумі 44 604,14 грн; податкового розрахунку № 9306883554 від 09.02.2023 по строку сплати 09.02.2023 у загальній сумі 40 747,21 грн; податкового розрахунку № 9077054542 від 12.04.2023 по строку сплати 10.05.2023 у загальній сумі 26 757,64 грн; податкового розрахунку № 9180034957 від 21.07.2023 по строку сплати 09.08.2023 у загальній сумі 29 901,61 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Тальнівський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156432) у розмірі 221 195,62 грн, що виник на підставі: податкового розрахунку № 9358985169 від 12.01.2021 по строку сплати 20.01.2021 у загальній сумі 42 667,89 грн, з урахуванням сплати в сумі 5 658,95 грн; податкового розрахунку № 9102540012 від 28.04.2021 по строку сплати 11.05.2021 у загальній сумі 76 857,79 грн; податкового розрахунку № 9197101968 від 19.07.2021 по строку сплати 09.08.2021 у загальній сумі 107 328,89 грн; по рентній платі за спецвикористання води (Філія "Звенигородська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156515) у розмірі 342,07 грн, що виникла на підставі: податкового повідомлення-рішення № 0121271805 від 23.12.2021 у сумі 340,00 грн, з урахуванням сплати в сумі 0,55 грн; розрахунку з рентної плати № 9424784952 від 26.01.2022 по строку сплати 21.02.2022 у сумі 2,52 грн; податкового повідомлення-рішення № 0032040401 від 11.04.2023 у сумі 0,10 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Звенигородська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156515) у розмірі 332 863,13 грн, що виник з податкового розрахунку № 431841914 від 15.02.2022 по строку сплати 15.02.2022 у сумі 270 506,32 грн, з урахуванням сплати в сумі 124 096,21 грн; податкового розрахунку № 9053765930 від 24.05.2022 по строку сплати 24.05.2022 у загальній сумі 186 453,02 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Золотоніський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156343) у розмірі 356 902,09 грн, що виник на підставі: звіту про нарахування єдиного внеску № 9261291959 від 07.11.2019 по строку сплати 20.11.2019 у сумі 31 502,76 грн, з урахуванням сплати в сумі 22 638,21 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9293371733 від 09.12.2019 по строку сплати 20.12.2019 у сумі 29 938,81 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9330959574 від 16.01.2020 по строку сплати 20.01.2020 у сумі 28 146,62 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску № 0000115433 від 13.01.2020 у загальній сумі 20 700,82 грн.; звіту про нарахування єдиного внеску № 9028001547 від 18.02.2020 по строку сплати 20.02.2020 у сумі 27 967,08 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9053938749 від 16.03.2020 по строку сплати 20.03.2020 у сумі 43 172,57 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9069214700 від 03.04.2020 по строку сплати 21.04.2020 у сумі 36 065,13 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 4745 від 20.05.2020 по строку сплати 20.05.2020 у сумі 35 692,45 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 5372 від 19.06.2020 по строку сплати 22.06.2020 у сумі 35 735,73 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 6443 від 22.07.2020 по строку сплати 22.07.2020 у сумі 84 570,33 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску № 0000115433 від 13.01.2020 у загальній сумі 6 048 грн; з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді з/п (Філія "Золотоніський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156343) у розмірі 510,00 грн, що виник з податкового повідомлення-рішення № 770/23-00-04-0724 від 02.02.2021; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Монастирищенський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156415) у розмірі 882 006,98 грн, що виник на підставі: звіту про нарахування єдиного внеску № 9359002525 від 12.01.2021 по строку сплати 20.01.2021 у сумі 8 284,96 грн; податкового розрахунку № 9091747316 від 20.04.2021 по строку сплати 11.05.2021 у загальній сумі 106 412,33 грн; податкового розрахунку № 9195941723 від 16.07.2021 по строку сплати 09.08.2021 у загальній сумі 108 254,83 грн; податкового розрахунку № 9299837639 від 12.10.2021 по строку сплати 09.11.2021 у загальній сумі 960 090,94 грн; податкового розрахунку № 9423710142 від 24.01.2022 по строку сплати 09.02.2022 у загальній сумі 97 745,12 грн; податкового розрахунку № 9046858839 від 18.04.2022 по строку сплати 10.05.2022 у загальній сумі 88 420,97 грн; податкового розрахунку № 9135574415 від 22.07.2022 по строку сплати 09.08.2022 у загальній сумі 76 241,93 грн; податкового розрахунку № 9227324372 від 01.11.2022 по строку сплати 09.11.2022 у загальній сумі 75 343,26 грн; податкового розрахунку № 9301926079 від 27.01.2023 по строку сплати 09.02.2023 у загальній сумі 80 570,65 грн; податкового розрахунку № 9082464684 від 17.04.2023 по строку сплати 10.05.2023 у загальній сумі 70 310,03 грн; податкового розрахунку № 9187524100 від 28.07.2023 по строку сплати 09.08.2023 у загальній сумі 74 331,88 грн; з рентної плати за спеціальне використання води (крім рентної плати за спецвиористання води водних об'єктів місцевого значення) ФІЛІЯ УМАНСЬКА ДЕД, код ЄДРПОУ 26156521, у розмірі 15 119,16 грн, що виникла на підставі: розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9332698270 від 24.01.2020 по строку сплати 19.02.2020 на суму 697,87 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9084941237 від 21.04.2020 по строку сплати 20.05.2020 на суму 958,60 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9172746523 від 21.07.2020 по строку сплати 19.08.2020 на суму 605,09 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води №9260918795 від 12.10.2020 по строку сплати 19.11.2020 на суму 1 079,37 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9362011851 від 13.01.2021 по строку сплати 19.02.2021 на суму 937,84 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9075842252 від 08.04.2021 по строку сплати 20.05.2021 на суму 958,60 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9200210237 від 21.07.2021 по строку сплати 19.08.2021 на суму 975,58 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9321853250 від 28.10.2021 по строку сплати 19.11.2021 на суму 901,98 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9385066276 від 16.12.2021 по строку сплати 16.12.2021 на суму 901,98 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9422443930 від 20.01.2022 по строку сплати 21.02.2022 на суму 691,90 грн; податкового повідомлення рішення № 0049070401 від 17.10.2022 по строку сплати 15.11.2022 на суму 46,33 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9227383028 від 01.11.2022 по строку сплати 21.11.2022 на суму 1 001,36 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9264829751 від 12.12.2022 по строку сплати 12.12.2022 на суму 1 001,36 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9264829751 від 12.12.2022 по строку сплати 12.12.2022 на суму 8,94 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9272999945 від 19.12.2022 по строку сплати 19.12.2022 на суму 525,22 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9301890333 від 27.01.2023 по строку сплати 20.02.2023 на суму 944,18 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9097340718 від 01.05.2023 по строку сплати 22.05.2023 на суму 824,63 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9142080442 від 15.06.2023 по строку сплати 15.06.2023 на суму 824,63 грн; розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води № 9191074710 від 01.08.2023 по строку сплати 21.08.2023 на суму 1 233,70 грн; з рентної плати за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення у розмірі ФІЛІЯ УМАНСЬКА ДЕД, код ЄДРПОУ 26156521, у розмірі 15 152,97 грн, що виникла на підставі: розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9084940980 від 21.04.2020 по строку сплати 20.05.2020 на суму 87,92 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9172746497 від 21.07.2020 по строку сплати 19.08.2020 на суму 586,34 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9260918794 від 12.10.2020 по строку сплати 19.11.2020 на суму 1 045,90 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9362011872 від 13.01.2021 по строку сплати 19.02.2021 на суму 908,76 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9075842261 від 08.04.2021 по строку сплати 20.05.2021 на суму 1 026,41 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9200210262 від 21.07.2021 по строку сплати 19.08.2021 на суму 1 044,59 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9321853272 від 28.10.2021 по строку сплати 19.11.2021 на суму 965,80 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9385066315 від 16.12.2021 по строку сплати 16.12.2021 на суму 965,80 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9422443919 від 20.01.2022 по строку сплати 21.02.2022 на суму 740,85 грн; податкового повідомлення-рішення № 0049100401 від 17.10.2022 по строку сплати 15.11.2022 га суму 46,12 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9227383000 від 01.11.2022 по строку сплати 21.11.2022 на суму 1 072,21 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9264829719 від 12.12.2022 по строку сплати 12.12.2022 на суму 1 072,21 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9272999907 від 19.12.2022 по строку сплати 19.12.2022 на суму 1 128,11 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9301890334 від 27.01.2023 по строку сплати 20.02.2023 на суму 882,96 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9309843598 від 20.03.2023 по строку сплати 20.03.2023 на суму 882,96 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9097340717 від 01.05.2023 по строку сплати 22.05.2023 на суму 771,16 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9142080433 від 15.06.2023 по строку сплати 15.06.2023 на суму 771,16 грн; розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин № 9191074660 від 01.08.2023 по строку сплати 21.08.2023 на суму 1 153,71 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати ФІЛІЯ УМАНСЬКА ДЕД, код ЄДРПОУ 26156521, у розмірі 1 963 987,76 грн, що виникла згідно наступних документів: звіту про нарахування єдиного внеску № 9365307966 від 14.01.2021 по строку сплати 20.01.2021 на суму 4 764,19 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 100163099 від 27.04.2021 по строку сплати 11.05.2021 на суму 38 896,35 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9100163099 від 27.04.2021 по строку сплати 11.05.2021 на суму 33 055,34 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9100163099 від 27.04.2021 по строку сплати 11.05.2021 на суму 37 919,17 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9192141847 від 14.07.2021 по строку сплати 09.08.2021 на суму 36 086,75 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9192141847 від 14.07.2021 по строку сплати 09.08.2021 на суму 951 364,13 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9192141847 від 14.07.2021 по строку сплати 09.08.2021 на суму 35 918,88 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9300079778 від 12.10.2021 по строку сплати 09.11.2021 на суму 43 991,37 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9300079778 від 12.10.2021 по строку сплати 09.11.2021 на суму 33 346,30 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9300079778 від 12.10.2021 по строку сплати 09.11.2021 на суму 34 257,91 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9428189189 від 04.02.2022 по строку сплати 09.02.2022 на суму 43 076,78 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9428189189 від 04.02.2022 по строку сплати 09.02.2022 на суму 41 820,00 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9428189189 від 04.02.2022 по строку сплати 09.02.2022 на суму 36 278,06 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9053308657 від 19.05.2022 по строку сплати 19.05.2022 на суму 40 910,19 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9053308657 від 19.05.2022 терм.спл. 19.05.2022 на суму 39 798,61 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9053308657 від 19.05.2022 по строку сплати 19.05.2022 на суму 43 801,15 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9145852519 від 02.08.2022 по строку сплати 09.08.2022 на суму 40 022,00 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9145852519 від 02.08.2022 по строку сплати 09.08.2022 на суму 32 987,65 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9145852519 від 02.08.2022 по строку сплати 09.08.2022 на суму 40 592,78 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9229248815 від 03.11.2022 по строку сплати 09.11.2022 на суму 32 133,85 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9229248815 від 03.11.2022 по строку сплати 09.11.2022 на суму 32 115,85 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9305212491 від 06.02.2023 по строку сплати 09.02.2023 на суму 31 813,74 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9305212491 від 06.02.2023 по строку сплати 09.02.2023 на суму 37 206,57 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9305212491 від 06.02.2023 по строку сплати 09.02.2023 на суму 36 843,98 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9087596583 від 21.04.2023 по строку сплати 10.05.2023 на суму 36 572,98 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9087596583 від 21.04.2023 по строку сплати 10.05.2023 на суму 29 130,34 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9087596583 від 21.04.2023 по строку сплати 10.05.2023 на суму 27 921,08 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9194248955 від 04.08.2023 по строку сплати 09.08.2023 на суму 28 831,44 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9194248955 від 04.08.2023 по строку сплати 09.08.2023 на суму 31 241,80 грн; податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску № 9194248955 від 04.08.2023 по строку сплати 09.08.2023 на суму 31 288,52 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Манькіський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156403) на суму 431 398,20 грн, що виник на підставі: звіту про нарахування єдиного внеску № 9214774979 від 19.09,2019 зі строком сплати 20.09.2019 у сумі 16 838,56 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9243784284 від 18.10.2019 зі строком сплати 21.10.2019 у сумі 23 555,83 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9275340649 від 19.11.2019 зі строком сплати 20.11.2019 у сумі 20 460,73 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені № 0019885233 від 29.10.2019 зі строком сплати 20.11.2019 на загальну суму 22 639,36 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 5316 від 19.12.2019 зі строком сплати 20.12.2019 у сумі 21 010,88 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9330118167 від 15.01.2020 зі строком сплати 20.01.2020 у сумі 18 411,97 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9026012455 від 14.02.2020 зі строком сплати 20.02.2020 у сумі 15 998,30 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені № 0032695233 від 17.12.2019 зі строком сплати 20.03.2020 на загальну суму 101,70 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9063212997 від 26.03.2020 зі строком сплати 26.03.2020 у сумі 18 140,44 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9081781443 від 15.04.2020 зі строком сплати 21.04.2020 у сумі 12 497,18 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9110589055 від 19.05.2020 зі строком сплати 20.05.2020 у сумі 17 499,19 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9142360284 від 22.06.2020 зі строком сплати 22.06.2020 у сумі 17 214,79 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9170309677 від 17.07.2020 зі строком сплати 20.07.2020 у сумі 14 584,95 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9205078416 від 19.08.2020 зі строком сплати 20.08.2020 у сумі 10 022,62 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9235828657 від 17.09.2020 зі строком сплати 21.09.2020 у сумі 11 027,66 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9270656549 від 20.10.2020 зі строком сплати 20.10.2020 у сумі 11 456,30 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9303478608 від 17.11.2020 зі строком сплати 20,11.2020 у сумі 12 439,77 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9338743977 від 18.12.2020 зі строком сплати 21.12.2020 у сумі 11 198,33 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9368944935 від 18.01.2021 зі строком сплати 20.01.2021 у сумі 12 096,98 грн; податкового розрахунку № 9119650908 від 12.05.2021 зі строком сплати 12.05.2021 на загальну суму 42 958,41 грн; податкового розрахунку № 9307229297 від 16.10.2021 зі строком сплати 16.10.2021 на загальну суму 42 476,91 грн; податкового розрахунку № 9338685922 від 10.11.2021 зі строком сплати 10.11.2021 на загальну суму 28 520,68 грн; податкового розрахунку № 9430002671 09.02.2022 зі строком сплати 09.02.2022 на загальну суму 30 246,66 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Драбівський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156314) на суму 534 194,84 грн, що виник на підставі: звіту про нарахування єдиного внеску № 9331034735 від 16.01.2020 зі строком сплати 20.01.2020 у сумі 23 534,28 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені № 0000145433 від 13.01.2020 зі строком сплати 31.01.2020 на загальну суму 9 208,72 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9025189428 від 14.02.2020 зі строком сплати 20.02.2020 у сумі 21 216,39 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9050437217 від 12.03.2020 зі строком сплати 20.03.2020 у сумі 26 080,13 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9077854296 від 13.04.2020 зі строком сплати 21.04.2020 у сумі 18 597,01 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9110356367 від 19.05.2020 зі строком сплати 20.05.2020 у сумі 23 785,79 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9135368204 від 15.06.2020 зі строком сплати 22.06.2020 у сумі 24 545,37 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9166355136 від 14.07.2020 зі строком сплати 20.07.2020 у сумі 26 356,08 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9190364845 від 06.08.2020 зі строком сплати 20.08.2020 у сумі 24 607,40 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 3255 від 21.10.2020 зі строком сплати 21.10.2020 у сумі 15 181,25 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 3259 від 21.10.2020 зі строком сплати 21.10.2020 у сумі 15 763,46 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 3754 від 18.12.2020 зі строком сплати 18.12.2020 у сумі 13 356,83 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 3757 від 18.12.2020 зі строком сплати 21.12.2020 у сумі 13 974,61 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 172 від 13.01.2021 зі строком сплати 20.01.2021 у сумі 14 235,84 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені № 0003740421 від 29.09.2020 зі строком сплати 24.02.2021 на загальну суму 6 606,00 грн; податкового розрахунку № 9125602057 від 14.05.2021 зі строком сплати 14.05.2021 на загальну суму 60 220,75 грн; податкового розрахунку № 9224337188 від 09.08.2021 зі строком сплати 09.08.2021 на загальну суму 28 766,69 грн; податкового розрахунку № 9308910656 09.11.2021 на загальну суму 23 771,43 грн; податкового розрахунку № 9429872056 09.02.2022 на загальну суму 23 771,43 грн; податкового розрахунку № 9144773932 31.07.2022 на загальну суму 23 771,43 грн; податкового розрахунку № 9144753004 09.08.2022 на загальну суму 23 771,43 грн; податкового розрахунку № 9230194454 09.11.2022 на загальну суму 20 705,52 грн; податкового розрахунку № 9304266330 09.02.2023 на загальну суму 20 705,52 грн; податкового розрахунку № 9106754302 10.05.2023 на загальну суму 20 705,52 грн; податкового розрахунку № 9199913996 09.08.2023 на загальну суму 22 543,21 грн; з податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами (Філія "Драбівський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156314) на суму 1 020,00 грн, що виник на підставі податкового повідомлення-рішення № 4106/23-00-24-11-22 від 09.05.2023 зі строком сплати 14.06.2023; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Золотоніська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156538) на суму 1 282 695,46 грн, що виник на підставі: звіту про нарахування єдиного внеску № 9156325104 від 07.07.2020 зі строком сплати 20.07.2020 у сумі 52 656,10 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9190642499 від 07.08.2020 зі строком сплати 20.08.2020 у сумі 58 140,00 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9223063344 від 08.09.2020 зі строком сплати 21.09.2020 у сумі 63 596,53 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 925793565 від 09.10.2020 зі строком сплати 20.10.2020 у сумі 52 338,15 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені № 0016620421 від 12.10.2020 зі строком сплати 17.11.2020 на загальну суму 4 028,83 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені № 0016620421 від 12.10.2020 зі строком сплати 17.11.2020 на загальну суму 2 448,00 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9292628796 від 10.11.2020 зі строком сплати 20.11.2020 у сумі 78 267,83 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9325067091 від 09.12.2020 зі строком сплати 21.12.2020 у сумі 45 873,26 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9356497929 від 11.01.2021 зі строком сплати 20.01.2021 у сумі 44 561,79 грн; податкового розрахунку № 9356497929 20.01.2021 на загальну суму 44 561,79 грн; податкового розрахунку № 9105055313 11.05.2021 на загальну суму 152 010,93 грн; податкового розрахунку № 9194389360 09.08.2021 на загальну суму 142 880,47 грн; податкового розрахунку № 9330086638 09.11.2021 на загальну суму 163 660,00 грн; податкового розрахунку № 9423600909 09.02.2022 на загальну суму 117 131,04 грн; податкового розрахунку № 9054035633 27.05.2022 на загальну суму 95 379,22 грн; податкового розрахунку № 9156920237 12.08.2022 на загальну суму 72 180,82 грн; податкового розрахунку № 9251476630 від 25.11.2022 зі строком сплати 25.11.2022 на загальну суму 49 170,72 грн; податкового розрахунку № 9302582283 від 31.01.2023 зі строком сплати 09.02.2023 на загальну суму 39 264,24 грн; податкового розрахунку № 9091801472 від 26.04.2023 зі строком сплати 10.05.2023 на загальну суму 42 051,14 грн; податкового розрахунку № 9197136036 від 08.08.2023 зі строком сплати 09.08.2023 на загальну суму 33 995,45 грн; з рентної плати за користування надрами (Філія "Золотоніська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156538) на суму 305,13 грн, що виник на підставі: розрахунку з рентної плати № 9285405318 від 03.11.2020 зі строком сплати 19.11.2020 на суму 48,00 грн; розрахунку з рентної плати № 9371296245 від 03.02.2021 зі строком сплати 19.02.2021 на суму 50,28 грн; розрахунку з рентної плати № 9102554039 від 28.04.2021 зі строком сплати 20.05.2021 на суму 50,76 грн; розрахунок з рентної плати № 9192060549 від 14.07.2021 зі строком сплати 19.08.2021 на суму 50,75 грн; розрахунок з рентної плати № 9327327341 від 02.11.2021 зі строком сплати 19.11.2020 на суму 52,40 грн; розрахунку з рентної плати № 9427135580 від 02.02.2022 зі строком сплати 21.02.2022 на суму 52,94 грн; з рентної плати за спецвикористання води (Філія "Золотоніська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156538) на суму 684,35 грн, що виник на підставі: розрахунку з рентної плати № 9285405330 від 03.11.2020 зі строком сплати 19.11.2020 на суму 314,50 грн; розрахунку з рентної плати № 9371296252 від 03.02.2021 зі строком сплати 19.02.2021 на суму 286,19 грн; розрахунок з рентної плати № 9102553912 від 28.04.2021 зі строком сплати 20.05.2021 на суму 56,61 грн; розрахунок з рентної плати № 9192060552 від 14.07.2021 зі строком сплати 19.08.2021 на суму 18,87 грн; розрахунок з рентної плати № 9327327335 від 02.11.2021 зі строком сплати 19.11.2021 на суму 6,29 грн; розрахунок з рентної плати № 9427135549 від 02.02.2022 зі строком сплати 21.02.2022 на суму 1,89 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Черкаська дорожньо-експлуатаційна дільниця", код ЄДРПОУ 26156509) на суму 2 012 749,65 грн, що виник на підставі: звіту про нарахування єдиного внеску № 9294974202 від 10.12.2019 зі строком сплати 20.12.2019 у сумі 88 316,24 грн. З урахуванням сплати у сумі 4 951,65 грн залишок непогашеної заборгованості становить 83 364,59 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9327889911 від 14.01.2020 зі строком сплати 20.01.2020 у сумі 76 014,91 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9015474193 від 07.02.2020 зі строком сплати 20.02.2020 у сумі 82 031,57 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9045210433 від 10.03.2020 зі строком сплати 20.03.2020 у сумі 87 274,32 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9085050222 від 21.04.2020 зі строком сплати 21.04.2020 у сумі 82 681,01 грн.; звіту про нарахування єдиного внеску № 9111557309 від 20.05,2020 зі строком сплати 20.05.2020 у сумі 89 324,00 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9129781583 від 10.06.2020 зі строком сплати 22.06.2020 у сумі 70 490,71 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9165783666 від 14.07.2020 зі строком сплати 20.07.2020 у сумі 67 692,92 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9187763080 від 05.08.2020 зі строком сплати 20.08.2020 у сумі 58 343,66 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 8944 від 21.09.2020 зі строком сплати 21.09.2020 у сумі 72 755,90 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9323 від 08.10.2020 зі строком сплати 20.10.2020 у сумі 67 866,42 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 10671 від 30.11.2020 зі строком сплати 30.11.2020 у сумі 52 882,96 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 11403 від 28.12.2020 зі строком сплати 28.12.2020 у сумі 48 686,21 грн; податковий розрахунок № 9134146232 від 24.05.2021 зі строком сплати 24.05.2021 на загальну суму 152 951,51 грн; податковий розрахунок № 9230949701 від 12.08.2021 зі строком сплати 12.08.2021 на загальну суму 155 733,73 грн; податковий розрахунок № 9326341647 від 01.11.2021 зі строком сплати 09.11.2021 на загальну суму 154 440,46 грн; податкового розрахунку № 9415121414 09.02.2022 на загальну суму 100 059,55 грн; податкового розрахунку № 9099920601 28.06.2022 на загальну суму 71 974,54 грн; податкового розрахунку № 9118407832 09.08.2022 на загальну суму 69 178,50 грн; податкового розрахунку № 9223351806 09.11.2022 на загальну суму 65 377,98 грн; податкового розрахунку № 9302907880 09.02.2023 на загальну суму 64 031,04 грн; податкового розрахунку № 9374184872 17.03.2023 на загальну суму 43 686,96 грн; податкового розрахунку № 9077510505 10.05.2023 на загальну суму 89 539,36 грн; податкового розрахунку № 9161295338 09.08.2023 на загальну суму 106 366,84 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати (Філія "Канівський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156366) на суму 333 453,24 грн, що виник на підставі: рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені № 0013805513 від 02.07.2019 зі строком сплати 25.07.2019 на загальну суму 37 579,77 грн. З урахуванням сплати у сумі 27 849,48 грн залишок непогашеної заборгованості становить 9 730,29 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені № 0013805513 від 02.07.2019 зі строком сплати 25.07.2019 на загальну суму 5 465,32 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9178597548 від 13.08.2019 зі строком сплати 20.08.2019 у сумі 74 046,23 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9205643992 від 11.09.2019 зі строком сплати 20.09.2019 у сумі 45 482,12 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9240119827 від 15.10.2019 зі строком сплати 21.10.2019 у сумі 47 158,05 грн; рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені № 0020655533 від 17.10.2019 зі строком сплати 19.11.2019 на загальну суму 46 464,14 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9261269532 від 07.11.2019 зі строком сплати 20.11.2019 у сумі 54 221,11 грн; звіту про нарахування єдиного внеску № 9287550456 від 02.12.2019 зі строком сплати 20.12.2019 у сумі 50 885,98 грн.

27. Разом з тим, суди попередніх інстанцій дійшли висновку про те, що вимоги в частині нарахованої пені на суму 104 079,54 грн задоволенню не підлягають.

28. Судами встановлено, що вказана пеня нарахована як залишок несплаченої пені відповідно до ст.129 Податкового кодексу України з наступних податків та на такі суми: з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) - 93 647,64 грн; із земельного податку з юридичних осіб - 679,03 грн; із земельного податку з юридичних осіб (Смілянський сектор, Шполянська ДПІ) - 1,08 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Шполянська ДПІ) - 40,90 грн; з екологічного податку (Смілянський сектор, Корсунь-Шевченківська ДПІ) - 5,58 грн; з екологічного податку (Уманський сектор, Христинівська ОТГ) - 0,04 грн; з екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (Уманський сектор, Маньківська ОТГ) - 0,33 грн; з єдиного внеску, нарахованого роботодавцем на суми заробітної плати, винагороди за договорами ЦПХ, допомоги по тимчасовій непрацездатності (Філія "Золотоніський райавтодор", код ЄДРПОУ 26156343 ) - 9 704,94 грн.

29. Судами встановлено, що заявником не вказано і не надано доказу, який підтверджує суми вимог, на які здійснено нарахування цієї пені у наданих таблицях, отже вимоги на суму 104 079,54 грн (93 647,64 + 679,03 + 1,08 + 40,90 + 5,58 + 0,04 + 0,33 + 9 704,94) пені не доведені, що є підставою для відмови у задоволенні цих вимог.

30. При цьому, судами попередніх інстанцій зазначено, що надані суду таблиці із зазначеними у них сумами пені з написом "як залишок несплаченої пені відповідно до ст.129 Податкового кодексу України" самі по собі не є доказами, оскільки суду мали б бути надані повні обґрунтовані розрахунки із зазначенням: суми, на яку нараховано пеню; доказів, які підтверджують вказані у розрахунках суми; дати початку і закінчення прострочення (періоду нарахування); використаної формули розрахунку. Саме з цих даних судом може бути перевірено правильність нарахування пені.

31. Щодо решти вимог з пені на суму 48 237 338,78 грн суди попередніх інстанцій дійшли висновку про те, що підлягають визнанню і включенню до реєстру вимог кредиторів, як такі, що підтверджені належними та допустимими доказами у справі.

32. Порядок звернення кредиторів із вимогами до боржника у справі про банкрутство (після відкриття провадження) та порядок розгляду судом відповідних заяв визначені, зокрема статтями 45, 46, 47 Кодексу України з процедур банкрутства.

33. У справі про банкрутство господарський суд не розглядає по суті спори стосовно заявлених до боржника грошових вимог, а лише встановлює наявність або відсутність відповідного грошового зобов'язання боржника шляхом дослідження первинних документів (договорів, накладних, актів тощо) та (або) рішення юрисдикційного органу, до компетенції якого віднесено вирішення відповідного спору (постанови Верховного Суду від 26.02.2019 у справі

№ 908/710/18, від 15.10.2019 у справі № 908/2189/17).

34. Наведені висновки не втратили своєї актуальності з введенням в дію з Кодексу України з процедур банкрутства (відповідно до пункту 4 Розділу "Прикінцеві та перехідні положення" якого з дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство), оскільки Кодекс (статті 45 - 47) містить аналогічне правове регулювання порядку звернення кредиторів із заявами із вимогами до боржника у справі про банкрутство та порядку розгляду цих заяв судом.

35. Як зазначив Верховний Суд у постанові від 22.12.2022 у справі № 910/14923/20, для запобігання необґрунтованих вимог до боржника та порушень цим прав його кредиторів до доведення обставин, пов'язаних із виникненням заборгованості боржника-банкрута, пред'являються підвищені вимоги.

36. Сутність підвищеного стандарту доказування у справах про банкрутство полягає, зокрема, в такому: - перевірка обґрунтованості та розміру вимог кредиторів здійснюється судом незалежно від наявності розбіжностей щодо цих вимог між боржником та особами, які мають право заявляти відповідні заперечення, з одного боку, та кредитором, що заявив грошові вимоги до боржника, з іншого боку; - при визнанні вимог кредиторів у справі про банкрутство слід виходити з того, що визнаними можуть бути лише вимоги, щодо яких подано достатні докази наявності та розміру заборгованості; - під час розгляду заяви кредитора з грошовими вимогами до боржника у справі про банкрутство визнання боржником або арбітражним керуючим обставин, якими кредитор обґрунтовує свої вимоги (частина перша статті 75 Господарського процесуального кодексу України), саме по собі не звільняє іншу сторону від необхідності доведення таких обставин в загальному порядку.

37. Запроваджений законодавцем підвищений стандарт доказування у справах про банкрутство для кредиторів приводить у випадку ненадання заявником-кредитором сукупності необхідних документів на обґрунтування своїх вимог до прийняття рішення судом про відмову у визнанні таких вимог та включенні їх до реєстру вимог кредиторів.

38. Велика Палата Верховного Суду у постанові від 20.06.2021 у справі № 814/803/17 зазначила, що визначальним принципом господарського судочинства є змагальність сторін.

39. Відповідно до частин першої - четвертої статті 13 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов'язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов'язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

40. Згідно статті 14 Господарського процесуального кодексу України до принципів господарського судочинства також належить диспозитивність господарського судочинства, суть якого полягає у тому, що суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Збирання доказів у господарських справах не є обов'язком суду, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

41. Необхідність доводити обставини, на які учасник справи посилається як на підставу своїх вимог і заперечень в господарському процесі, є складовою обов'язку сприяти всебічному, повному та об'єктивному встановленню усіх обставин справи, що передбачає, зокрема, подання належних доказів, тобто таких, що підтверджують обставини, які входять у предмет доказування у справі, з відповідним посиланням на те, які обставини цей доказ підтверджує (правова позиція Верховного Суду викладена у постановах Верховного Суду від 05.02.2019 у справі № 914/1131/18, від 26.02.2019 у справі № 914/385/18, від 10.04.2019 у справі № 904/6455/17, від 05.11.2019 у справі № 915/641/18).

42. З огляду на правові висновки Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, викладені в постановах від 29.03.2018 у справі № 916/4644/15 та від 27.08.2020 у справі № 911/2498/18 обов'язок доведення кредиторських вимог одночасно з поданням відповідних документів, що їх підтверджують, покладено на кредитора.

43. У постановах Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 23.04.2019 у справі № 910/21939/15 та від 11.07.2019 у справі № 904/2394/18, наведено правові висновки про те, що на стадії звернення кредитора з вимогами до боржника та розгляду зазначених вимог судом принципи змагальності та диспозитивності у справі про банкрутство проявляються у наданні заявником відповідних документів на підтвердження своїх кредиторських вимог та заперечень боржника та інших кредиторів проти них.

44. Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду у постанові від 26.07.2022 у справі № 904/4608/21 зауважив, що заяви з кредиторськими вимогами судам слід розглядати із застосуванням засад змагальності сторін у справі про банкрутство у поєднанні з детальною перевіркою підстав виникнення грошових вимог кредиторів до боржника, їх характеру, розміру та моменту виникнення.

45. У разі виникнення мотивованих сумнівів сторін у справі про банкрутство щодо обґрунтованості кредиторських вимог на заявника таких кредиторських вимог покладається обов'язок підвищеного стандарту доказування задля забезпечення перевірки господарським судом підстав виникнення таких грошових вимог, їх характеру, встановлення розміру та моменту виникнення цих грошових вимог.

46. Зазначена правова позиція викладена Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду також у постановах від 07.10.2020 у справі № 914/2404/19, від 11.02.2020 у справі № 904/8484/16, від 07.08.2019 у справі № 922/1014/18.

47. Обов'язковою умовою підтвердження реальності здійснення господарських операцій є фактична наявність у сторін договору первинних документів, фізичних, технічних та технологічних можливостей для здійснення відповідних операцій та зв'язок між фактом придбання послуги і подальшою господарською діяльністю (аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду від 05.07.2019 у справі № 910/4994/18).

48. Грошові вимоги у справі про банкрутство можуть підтверджуватися або первинними документами (угодами, накладними, рахунками, актами виконаних робіт тощо), що свідчать про цивільно-правові відносини сторін та підтверджують заборгованість боржника перед кредитором, або рішенням юрисдикційного органу, до компетенції якого віднесено вирішення такого спору (правові висновки, зроблені в постановах Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 20.06.2019 у справі № 915/535/17, від 25.06.2019 у справі № 922/116/18, від 15.10.2019 у справі № 908/2189/17, від 10.02.2020 у справі № 909/146/19, від 27.02.2020 у справі № 918/99/19, від 13.10.2021 у справі № 904/2104/19).

49. Надаючи оцінку наведеним вище доказам, наданим кредитором на підтвердження вказаних кредиторських вимог, суди попередніх інстанцій дійшли обґрунтованого висновку про наявність підстав для визнання податкового органу кредитором боржника у розмірі: 5 368,00 грн - судового збору, які підлягають погашенню у першу чергу; 10 651 052,00 грн - заборгованості зі сплати єдиного внеску, які підлягають погашенню у другу чергу; 63 847 951,37 грн заборгованості по податкам, які підлягають погашенню у третю чергу; 48 237 338,78 грн - пені, які підлягають погашенню у шосту чергу, з огляду на доведеність таких вимог належними та допустимими доказами.

50. Разом з тим, згідно статті 74 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

51. Відповідно до частини першої статті 77 Господарського процесуального кодексу України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

52. Згідно статті 79 Господарського процесуального кодексу України наявність обставини, на яку сторона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, вважається доведеною, якщо докази, надані на підтвердження такої обставини, є більш вірогідними, ніж докази, надані на її спростування. Питання про вірогідність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.

53. Відповідно до статті 86 Господарського процесуального кодексу України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

54. Згідно статті 300 Господарського процесуального кодексу України, переглядаючи у касаційному порядку судові рішення, суд касаційної інстанції в межах доводів та вимог касаційної скарги, які стали підставою для відкриття касаційного провадження, та на підставі встановлених фактичних обставин справи перевіряє правильність застосування судом першої чи апеляційної інстанції норм матеріального і процесуального права. Суд касаційної інстанції не має права встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені у рішенні або постанові суду чи відхилені ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими, збирати чи приймати до розгляду нові докази або додатково перевіряти докази.

55. При цьому, аргументи скаржника (пункти 10.3, 10.4, 10.5 постанови) фактично зводяться до намагання встановити нові обставини, здійснити переоцінку доказів та прохання надати нову оцінку доказам у справі, що в силу вимог статті 300 Господарського процесуального кодексу України виходить за межі повноважень Верховного Суду.

56. З огляду на викладене, аргументи скаржника (пункти 10.3, 10.4, 10.5 постанови) визнаються колегією суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду безпідставними та необґрунтованими, а тому відхиляються Судом.

57. Щодо аргументів скаржника (пункт 10.1 постанови) які стосуються форми та змісту заяви ГУ ДПС у Черкаській області з кредиторськими вимогами до боржника, то такі аргументи стосуються ухвали Господарського суду Черкаської області від 10.11.2023 у цій справі, яка в свою чергу не є предметом касаційного оскарження у цьому касаційному провадженні, оскільки скаржником у прохальній частині касаційної скарги не зазначено вимог про скасування вказаної ухвали, при цьому вказана ухвала не переглядалася по суті оскаржуваною постановою суду апеляційної інстанції.

58. Аргументи скаржника (пункт 10.2 постанови) визнаються колегією суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду безпідставними та необґрунтованими, а тому відхиляються Судом з огляду на таке.

59. Як правомірно зазначено судом апеляційної інстанції, згідно мотивувальної частини оскаржуваної ухвали попереднього засідання від 21.03.2024 суд першої інстанції дійшов висновку про визнання вимог податкового органу з пені на суму 48 237 338,78 грн, які підтверджені належними та допустимими доказами у справі, в той час як у задоволенні вимог на суму 104 079,54 грн відмовлено через їх недоведеність.

60. Однак, у резолютивній частині вказаної ухвали суд першої інстанції зазначив про визнання ГУ ДПС у Черкаській області кредитором боржника на суму: 5 368,00 грн судового збору, які підлягають погашенню у першу чергу; 10 651 052,00 грн заборгованості зі сплати єдиного внеску, які підлягають погашенню у другу чергу; 63 847 951,37 грн заборгованості по податкам, які підлягають погашенню у третю чергу, а також відмовлено ГУ ДПС у Черкаській області у визнанні кредитором боржника на суму 49 341 418,32 грн.

61. Отже, як встановлено судом першої інстанції, під час виготовлення ухвали від 21.03.2024 у справі № 925/1630/20 судом було допущено описки та арифметичні помилки у резолютивній частині вказаного процесуального документу в частині розміру визнаних грошових вимог податкового органу до боржника та їх черговості.

62. З наведеного убачається, що відповідну ухвалу від 21.03.2024 про виправлення описки було прийнято виключно з метою приведення пунктів 1.9 та 2 резолютивної частини ухвали попереднього засідання Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 у справі № 925/1630/20 у відповідність до її мотивувальної частини шляхом зазначення правильного розміру визнаних грошових вимог ГУ ДПС у Черкаській області до боржника.

63. Тобто, обґрунтованим є висновок суду апеляційної інстанції про те, що судом першої інстанції в цьому випадку правомірно виправлено зазначені вище описки та помилки шляхом постановлення відповідної ухвали в порядку передбаченому статтею 243 Господарського процесуального кодексу України.

64. З наведеного убачається, що обґрунтовуючи оскаржувану ухвалу суд першої інстанції дійшов висновку про визнання вимог у вказаній частині, тому помилковими є аргументи скаржника про те, що при прийнятті ухвали про виправлення описки судом фактично повністю змінено своє рішення від 21.03.2024 в частині розміру визнаних грошових вимог кредитора ГУ ДПС у Черкаській області.

65. Відтак, в цьому випадку судом було усунуто невідповідність резолютивної частини ухвали її мотивувальній частині та зазначено правильний розмір визнаних грошових вимог ГУ ДПС у Черкаській області до боржника.

66. При цьому, як обґрунтовано зазначено судом апеляційної інстанції, залишення резолютивної частини ухвали суду від 21.03.2024 щодо розміру вимог ГУ ДПС у Черкаській області в первісній редакції могло б призвести до безпідставного зменшення кредиторських вимог ГУ ДПС у Черкаській області, що не відповідало б фактичним обставинами справи, та, як насідок, до порушення прав та законних інтересів податкового органу.

67. Щодо посилань представника скаржника в судовому засіданні 08.07.2025 на безпідставне включення до кредиторських вимог пені та штрафних санкцій, з огляду на їх нарахування протягом періоду встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) із зазначенням про те, що платникам податків пеня за вказаний період не нараховується, а нарахована пеня підлягає списанню, колегія суддів вважає за необхідне зазначити наступне.

68. Відповідно до п.п. 14.1.162 п. 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахована на суми податкових зобов'язань та/ або на суми штрафних (фінансових) санкцій, не сплачених у встановлені законодавством строки, а також нарахована в інших випадках та порядку, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи

69. Згідно з п.п. 129.1.1 п. 129.1 статті 129 вказаного Кодексу, при нарахуванні контролюючим органом податкового зобов'язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов'язаних з проведенням перевірки, або при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов'язання, визначеного за результатами перевірки, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов'язання, визначеного в податковому повідомленні - рішенні розпочинається нарахування пені.

70. Відповідно до п.п. 129.3.3 п. 129.3 статті 129 Кодексу, нарахування пені закінчується у день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України).

71. 18.03.2020 набрав чинності Закон України від 17.03.2020 №533-ХІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".

72. У зв'язку з набранням чинності вказаного Закону (з урахуванням змін, внесених Законом України від 30.03.2020 № 540-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" та Законом України від 13.05.2020 № 591-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)") підрозділ 10 розділу ХХ Кодексу був доповнений пунктом 52-1 такого змісту: "Протягом періоду з 01.03.2020 по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) платникам податків не нараховується пеня, а нарахована пеня підлягає списанню".

73. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 651 від 27.06.2023 "Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARSCoV-2" 01.07.2023 було відмінено карантин на всій території України.

74. Ухвалою Господарського суду Черкаської області від 10.10.2023 відкрито провадження у цій справі про банкрутство боржника та введено мораторій на задоволення вимог його кредиторів.

75. Як встановлено судами попередніх інстанцій, пеня була нарахована за період 05.05.2018, що вважається датою виникнення боргу, по 01.03.2020 у зв'язку з накладенням поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

76. Таким чином, судами попередніх інстанцій обґрунтовано встановлено, що відповідно до розрахунку пені, який надано до матеріалів справи, нарахування пені здійснювалося на борг минулих років з урахуванням вимог Закону України щодо періоду поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

77. З огляду на викладене, аргументи скаржника не спростовують обґрунтованих та правомірних висновків судів попередніх інстанцій.

78. При цьому, на висновки у наведених постановах Верховного Суду від 07.08.2019 у справі № 922/1014/18, від 07.10.2020 у справі № 914/2404/19, від 28.01.2021 у справі № 910/4510/20 постановах від 10.02.2020 у справі № 909/146/19, від 27.02.2020 у справі № 918/99/19, від 29.03.2021 у справі № 913/479/18 скаржник послався, виокремивши їх із контексту судових рішень, не урахувавши викладених в рішеннях правових позицій Верховного Суду стосовно спірних правовідносин та предмету спору, в контексті досліджуваних судами у справі № 925/1630/20 доказів та встановлених фактичних обставин.

79. Згідно зі статтею 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" суди застосовують при розгляді справ практику Європейського суду з прав людини як джерело права.

80. Аналізуючи питання обсягу дослідження доводів скаржника та їх відображення у судових рішеннях, питання вичерпності висновків суду, позиція суду касаційної інстанції ґрунтується на висновках, що їх зробив Європейський суд з прав людини у справі "Проніна проти України" (рішення Європейського суду з прав людини від 18.07.2006). Зокрема, Європейський суд з прав людини у своєму рішенні зазначив, що пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди давати обґрунтування своїх рішень, але це не може сприйматись як вимога надавати детальну відповідь на кожен аргумент. Межі цього обов'язку можуть бути різними в залежності від характеру рішення. Крім того, необхідно брати до уваги різноманітність аргументів, які сторона може представити в суд, та відмінності, які існують у державах-учасницях, з огляду на положення законодавства, традиції, юридичні висновки, викладення та формулювання рішень. Таким чином, питання, чи виконав суд свій обов'язок щодо подання обґрунтування, що випливає зі статті 6 Конвенції, може бути визначено тільки у світлі конкретних обставин справи.

81. У справі, що розглядається, колегія суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду дійшла висновку, що скаржнику було надано вичерпну відповідь на всі істотні питання, що виникають при кваліфікації спірних відносин, як у матеріально-правовому, так і у процесуальному сенсах, а доводи, викладені в касаційній скарзі не спростовують обґрунтованих та правомірних висновків судів першої та апеляційної інстанцій.

82. Відповідно до статті 309 Господарського процесуального кодексу України суд касаційної інстанції залишає касаційну скаргу без задоволення, а судові рішення - без змін, якщо судове рішення, переглянуте в передбачених статтею 300 цього Кодексу межах, ухвалено з додержанням норм матеріального і процесуального права. Не може бути скасоване правильне по суті і законне рішення з одних лише формальних міркувань.

83. Відповідно до діючого законодавства обґрунтованим визнається рішення, в якому повно відображені обставини, які мають значення для даної справи, висновки суду про встановлені обставини є вичерпними, відповідають дійсності і підтверджуються достовірними доказами, дослідженими у судовому засіданні.

84. Оскаржувана постанова суду апеляційної інстанції та ухвала суду першої інстанції таким вимогам закону відповідають.

85. Рішення суду має прийматися у цілковитій відповідності з нормами матеріального та процесуального права та фактичними обставинами справи, з достовірністю встановленими судом, тобто з'ясованими шляхом дослідження та оцінки судом належних та допустимих доказів у конкретній справі.

86. Вказані вимоги судами першої та апеляційної інстанцій при прийнятті оскаржуваних ухвали та постанови були дотримані.

87. Оскільки підстав для скасування постанови суду апеляційної інстанції та ухвали суду першої інстанції (з урахуванням ухвали про виправлення описки) немає, то судовий збір за подачу касаційної скарги покладається на скаржника.

Керуючись статтями 240, 300, 301, 304, 308, 314, 315, 317 Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України від 15.01.2020 № 460-IX, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду,

ПОСТАНОВИВ:

1. Касаційну скаргу Дочірнього підприємства "Черкаський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" від 04.05.2025 на постанову Північного апеляційного господарського суду від 03.04.2025 та на ухвалу Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 (з урахуванням ухвали Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 про виправлення описки) в частині задоволення заяви ГУ ДПС у Черкаській області з грошовими вимогами до боржника у справі № 925/1630/20 залишити без задоволення.

2. Постанову Північного апеляційного господарського суду від 03.04.2025 та ухвалу Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 (з урахуванням ухвали Господарського суду Черкаської області від 21.03.2024 про виправлення описки) в частині задоволення заяви ГУ ДПС у Черкаській області з грошовими вимогами до боржника у справі № 925/1630/20 залишити без змін.

3. Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий В. В. Білоус

Судді О. В. Васьковський

В. Я. Погребняк