Ухвала від 10.07.2025 по справі 820/6228/17

Харківський окружний адміністративний суд

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

УХВАЛА

10 липня 2025 року № 820/6228/17

Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Бабаєва А.І. розглянувши заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про видачу дублікату виконавчого листа по справі за адміністративним позовом Слобожанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова до Дочірнього підприємства публічного акціонерного товариства “Харківстальконструкція» Харківського спеціалізованого управління № 3 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ :

До Харківського окружного адміністративного суду подано заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документа до виконання, в якій просить суд визнати поважними причини пропуску строку пред'явлення виконавчого документа до виконання та поновити строк пред'явлення до виконання виконавчого листа по адміністративній справі №820/6228/17.

Відповідно до п. 18.4 Розділу VII Перехідні положення КАС України у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред'явлення виконавчого документа до виконання. Про видачу дубліката виконавчого документа постановляється ухвала у десятиденний строк із дня надходження заяви. За видачу стягувачу дубліката виконавчого документа справляється судовий збір у розмірі 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Ухвала про видачу чи відмову у видачі дубліката виконавчого документа може бути оскаржена в апеляційному та касаційному порядку.

Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 05.02.2018 року по справі № 820/6228/17 стягнуто з Дочірнього підприємства публічного акціонерного товариства “Харківстальконструкція» Харківського спеціалізованого управління № 3 на користь Слобожанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова суму боргу по відшкодуванню пільгових пенсій за списком № 2 в розмірі 32967 (тридцять дві тисячі дев'ятсот шістдесят сім) грн. 51 коп. на р/р НОМЕР_1 в філії ХОУ АТ “Ощадбанк" МФО 351823.

Харківським окружним адміністративним судом складено виконавчий лист № 820/6228/17 про стягнення з Дочірнього підприємства публічного акціонерного товариства “Харківстальконструкція» Харківського спеціалізованого управління № 3 на користь Слобожанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова суму боргу по відшкодуванню пільгових пенсій за списком № 2 в розмірі 32967 (тридцять дві тисячі дев'ятсот шістдесят сім) грн. 51 коп. на р/р НОМЕР_1 в філії ХОУ АТ “Ощадбанк" МФО 351823.

Згідно довідки Основ'янсько-Слобідського відділу державної виконавчої служби у місті Харкові №55442 від 09.04.2025 станом на теперішній час встановлено, що оригінал виконавчого листа №2 820/6228/17, виданого 19.03.2018 Харківським окружним адміністративним судом про стягнення з Дочірнього підприємства публічного акціонерного товариства "Харківстальконструкція" на користь ПФУ борну розмірі 32967,51 грн. - втрачено.

У постанові від 28.06.2024 по справі № 808/1838/16 Верховний Суд зазначив, що обов'язковою умовою для видачі дубліката виконавчого листа є звернення до суду з такою заявою в межах встановленого законом строку для пред'явлення його до виконання або його поновлення за рішенням суду.

Відповідно до ч.5 ст.242 КАС України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про наявність підстав для видачі дубліката виконавчого листа по даній справі.

На підставі вищевикладеного та керуючись п. 18.4 Розділу VII Перехідні положення КАС України, суд, -

УХВАЛИВ :

Заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про видачу дублікату виконавчого листа по справі за адміністративним позовом Слобожанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова до Дочірнього підприємства публічного акціонерного товариства “Харківстальконструкція» Харківського спеціалізованого управління № 3 про стягнення заборгованості - задовольнити.

Видати дублікат виконавчого листа №820/6228/17 виданого Харківським окружним адміністративним судом про стягнення з Дочірнього підприємства публічного акціонерного товариства “Харківстальконструкція» Харківського спеціалізованого управління № 3 на користь Слобожанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова суму боргу по відшкодуванню пільгових пенсій за списком № 2 в розмірі 32967 (тридцять дві тисячі дев'ятсот шістдесят сім) грн. 51 коп. на р/р НОМЕР_1 в філії ХОУ АТ “Ощадбанк" МФО 351823.

Ухвала може бути оскаржена до Другого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Суддя Бабаєв А.І.

Попередній документ
128769071
Наступний документ
128769073
Інформація про рішення:
№ рішення: 128769072
№ справи: 820/6228/17
Дата рішення: 10.07.2025
Дата публікації: 14.07.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; нагляду та контролю у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (09.07.2025)
Дата надходження: 09.07.2025
Предмет позову: стягнення заборгованості
Розклад засідань:
07.04.2020 09:30 Харківський окружний адміністративний суд
25.06.2025 11:00 Харківський окружний адміністративний суд