Ухвала від 10.07.2025 по справі 673/721/25

Справа № 673/721/25

Провадження № 2/673/513/25

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

10 липня 2025 р. м. Деражня

Суддя Деражнянського районного суду Хмельницької області Грицишина Л.В., ознайомившись із позовною заявою за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором

ВСТАНОВИЛА:

07 липня 2025 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» звернулося з позовом до ОСОБА_1 , в якому просить стягнути з відповідача заборгованість за кредитним договором №996905685 від 26.04.2021 року, яка утворилася на момент позовної заяви, в розмірі 38 066 грн. 50 коп., з яких: 10 499 грн. 80 коп. - заборгованість по тілу кредиту, 27 566 грн. 70 коп. - заборгованість по несплаченим відсоткам за користування кредитом, а також понесені витрати по справі на сплату судового збору та правову допомогу.

Згідно з ч.1 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Встановлено, що позовна заява ТОВ «Юніт Капітал» про стягнення кредитної заборгованості та додані до неї копії документів були подані в електронній формі з використанням підсистеми «Електронний суд» ЄСІТС представником позивача - адвокатом Тараненком А.І.

Так, відповідно до п.1 ч.1 ст.177 ЦПК України у разі подання до суду позовної заяви та документів, що додаються до неї, в електронній формі через електронний кабінет позивач зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надсилання іншим учасникам справи копій поданих до суду документів з урахуванням положень статті 43 цього Кодексу.

Доказ на підтвердження направлення відповідачу ОСОБА_1 копії позовної заяви з доданими до неї копіями документів представником позивача суду було надано, однак із опису вкладення №0505328777791 вбачається, що документи були направленні за адресою: АДРЕСА_1 .

Як вбачається із відповіді з Єдиного державного демографічного реєстру № 1554430 від 09.07.2025 року, відповідач зареєстрована за іншою адресою, а саме: АДРЕСА_1 .

Таким чином, для належного повідомлення відповідача щодо заявлених до нього позовних вимог, стороні позивача для виконання вимог п.1 ч.1 ст.177 ЦПК України необхідно надати до суду доказ надсилання відповідачу ОСОБА_1 , а саме: листа з описом вкладення щодо направлення копій поданих до суду документів (копії позовної заяви з додатками), за коректним місцем реєстрації відповідача.

Згідно з ч.1 ст.185 ЦПК України позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки її подано без додержання вимог, встановлених ст.ст. 175, 177 ЦПК України.

З огляду на зазначене, позовну заяву слід залишити без руху і надати позивачу строк десять днів з дня отримання копії ухвали шляхом усунення вищезазначених недоліків.

Керуючись ст.185 ЦПК України, суддя

УХВАЛИЛА:

Залишити без руху позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Встановити позивачу строк у десять днів з дня вручення копії цієї ухвали для усунення недоліків позовної заяви шляхом подання доказів на підтвердження направлення відповідачу ОСОБА_2 копії позовної заяви з доданими до неї копіями документів за місцем її реєстрації: АДРЕСА_2 .

Вказані докази направити на адресу Деражнянського районного суду Хмельницької області (вул. Миру, 43 м. Деражня Хмельницького району Хмельницької області 32200).

У разі невиконання зазначених вимог у строк, встановлений судом, позовна заява буде повернута позивачу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя: Л. В. Грицишина

Попередній документ
128765133
Наступний документ
128765135
Інформація про рішення:
№ рішення: 128765134
№ справи: 673/721/25
Дата рішення: 10.07.2025
Дата публікації: 14.07.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Деражнянський районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; інших видів кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (06.10.2025)
Дата надходження: 07.07.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
12.09.2025 11:00 Деражнянський районний суд Хмельницької області
06.10.2025 10:00 Деражнянський районний суд Хмельницької області