Справа № 278/1948/25
10 липня 2025 року м. Житомир
Про витребування доказів
Суддя Житомирського районного суду Житомирської області Буткевич М.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м. Житомирі Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про визнання осіб померлими, -
Заявник звернулась із заявою, в якій просить оголосити померлими доньку заявника, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та онуку заявника ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .
В обґрунтування вимог вказала, що із 1997 року його донька та онука виїхали в невідомому напрямку, та до даного часу їх місце перебування не відоме.
У відповідності до ст. 307 ЦПК України суд до початку розгляду справи встановлює осіб (родичів, співробітників тощо), які можуть дати свідчення про фізичну особу, місцеперебування якої невідоме, а також запитує відповідні організації за останнім місцем проживання відсутнього (житлово-експлуатаційні організації, органи реєстрації місця проживання осіб або органи місцевого самоврядування) і за останнім місцем роботи про наявність відомостей щодо фізичної особи, місцеперебування якої невідоме.
З урахуванням обставин справи, суд вважає за доцільне витребувати необхідну для розгляду справи інформацію.
Керуючись ст. ст. 84, 187, 305-307 ЦПК України, суд, -
Витребувати у Головного управління ДПС у Житомирській області (10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7) надати суду не пізніше п'яти днів з дня отримання ухвали відомості про доходи ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , за період з 1997 року по теперішній час.
Витребувати у відділу ДРАЦС у м. Житомирі Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) (м. Житомир, м-н Соборний, 1) надати суду не пізніше п'яти днів з дня отримання ухвали відомості про реєстрацію шлюбу або про розірвання шлюбу; про зміну прізвища або ім'я, у зв'язку з реєстрацією шлюбу, або з інших підстав щодо доходи ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , за період з 1997 року по теперішній час.
Витребувати у Головного Управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області (м. Житомир, вул. О. Ольжича, буд. 7) надати суду не пізніше п'яти днів з дня отримання ухвали відомості про доходи ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , за період з 1997 року по теперішній час.
Витребувати у Головного управління Національної поліції в Житомирській області (10001, Старий бульвар, 5/37, м. Житомир) надати суду не пізніше п'яти днів з дня отримання ухвали відомості про заведення органами поліції (органами міліції) з 1997 року по теперішній час розшукова справа за фактом зникнення громадянки ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та громадянки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та про вжиті заходи для її розшуку, визначення місця проживання чи перебування з моменту її зникнення та про результати проведених розшукових дій; про внесення органами поліції до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом зникнення громадянки ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та громадянки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та про результати досудового розслідування.
Витребувати у Головного управління ДМС України у Житомирській області (10005, м. Житомир, вул. Чуднівська, 105) надати суду не пізніше п'яти днів з дня отримання ухвали відомості про документування паспортом громадянина ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та громадянки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ; про документування паспортом ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та громадянки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 для виїзду за кордон.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.І. Буткевич