Справа № 172/1049/25
Провадження № 2/172/442/25
про залишення позовної заяви без руху
"09" липня 2025 р. суддя Васильківського районного суду Дніпропетровської області
Битяк І.Г., вивчивши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
До суду надійшла вищевказана позовна заява.
Відповідно до ч. 11 ст. 187 ЦПК України суддя, встановивши після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175, 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня вручення позивачу ухвали.
Ухвалою від 13.05.2025 року провадження у справі відкрито та постановлено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження.
Ознайомившись з матеріалами справи, суд зазначає, що у позовній заяві ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» ставить питання про стягнення з відповідача заборгованості за трьома окремими кредитними договорами, а саме:
- за кредитним договором № 79996662, укладеним 09.06.2024 року між ТОВ «1 Безпечне агентство необхідних кредитів» та ОСОБА_1 у розмірі 23401,00 грн.;
- за кредитним договором № 17936-02/2024, укладеним 17.02.2024 року між ТОВ «Стар Файненс» та ОСОБА_1 у розмірі 5000,00 грн.;
- за кредитним договором № 02467-02/2024, укладеним 03.02.2024 року між ТОВ «Стар Файненс» та ОСОБА_1 у розмірі 5600,00 грн.
Отже, вимоги про стягнення заборгованості в конкретно визначеному позивачем за кожним окремим кредитним договором розмірі є самостійними вимогами.
Відповідно до ч. 4 ст. 177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Позивачем до позову долучена квитанція про сплату судового збору за подання позову до суду у розмірі 3028 грн., тобто позивач сплатив судовий збір за одну позовну вимогу.
Враховуючи викладене, вважаю, що позивач повинен доплатити судовий збір за ще дві позовні вимоги та надати суду відповідний платіжний документ.
На підставі викладеного, керуючись ст. 187 ЦПК України, -
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви сім днів з дня вручення копії ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.Г. Битяк