Україна
Донецький окружний адміністративний суд
09 липня 2025 року Справа№640/19352/22
Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Черникової А.О., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у м. Києві до Товариства з обмеженою відповідальністю «Елді Груп Трейд» про стягнення заборгованості у розмірі 10 240,16 грн, -
Головне управління ДПС у м. Києві (далі-позивач) звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва із позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Елді Груп Трейд» (далі-відповідач) про стягнення податкового боргу у розмірі 10 240,16 грн.
В обґрунтування заявлених позовних вимог позивач зазначив, що відповідач перебуває на обліку в органах ДПС та є платником податків за основним місцем обліку та має заборгованість перед бюджетом з податку на додану вартість у розмірі 10 240,16 грн, а саме: з податку на додану вартість у розмірі 2 080,16 грн та з адміністративних штрафів та інші санкції у розмірі 8 160,00 грн.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 9 листопада 2022 року відкрито провадження у справі та призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
Відповідно до п. 2 розділу II Закону України від 13 грудня 2022 року № 2825-IX «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» справу передано на розгляд Донецькому окружному адміністративному суду.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 28 березня 2025 року адміністративну справу № 640/19352/22 прийнято до провадження. Розгляд справи вирішено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін (у письмовому провадженні).
Відповідач правом на надання відзиву не скористався. В межах визначеного судом строку відзив на позовну заяву не надав, клопотання про продовження відповідного строку не заявив.
Відповідно до ч. 6 ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до ч. 5 ст. 262 КАС України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Учасники справи з клопотанням про розгляд справи у судовому засіданні до суду не звертались.
З урахуванням викладеного, розгляд справи судом здійснено у порядку письмового провадження за наявними матеріалами та доказами у справі.
В період з 4 квітня 2025 року по 28 квітня 2025 року та з 9 червня 2025 року по 30 червня 2025 року включно суддя Черникова А.О. перебувала у відпустках.
Суд вважає за необхідне зазначити, що Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», у зв'язку із військовою агресією російської федерації в Україні введено воєнний стан із 5 год 30 хв 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.
Указами Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженими відповідними законами, дія воєнного стану неодноразово продовжувалась та станом на час розгляду справи в Україні продовжує діяти воєнний стан.
Дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.
Позивач, Головне управління ДПС у м. Києві зареєстроване за місцезнаходженням: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 33/19; код ЄДРПОУ 44116011. Відповідно п. 7 ч. 1ст. 4 Кодексу адміністративного судочинства України , є суб'єктом владних повноважень, який в даних правовідносинах згідно ст. 43 Кодексу адміністративного судочинства України має адміністративну процесуальну дієздатність.
Відповідач, Товариство з обмеженою відповідальністю «Елді Груп Трейд», зареєстроване місцезнаходження: 03005, м. Київ, вул. Смоленська, буд. 31-33, оф. 512, яке перебуває на податкового обліку як платник податків.
З матеріалів справи вбачається, що станом на день розгляду адміністративної справи Товариства з обмеженою відповідальністю «Елді Груп Трейд» має заборгованість на загальну суму 10 240,16 грн:
- з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт послуг) (14060100) у розмірі 2 080,16 грн;
- з адміністративних штрафів та інших санкцій у розмірі 8 160,00 грн.
Заборгованість зі сплати податку на додану вартість підприємства виникла на підставі податкових повідомлень-рішень:
(форма «ПС») № 0413481213 від 21.05.2019, штрафні (фінансові) санкції на акт про результати камеральної перевірки від 17.05.2019 № 11448/26-15-12-13-20 - сума 170,00 грн;
(форма «ПС») № 0448761213 від 30.05.2019, штрафні (фінансові) санкції на акт про результати камеральної перевірки від 28.05.2019 № 13189/26-15-12-13-20 - сума 1020,00 грн;
(форма «ПС») № 0205361206 від 26.12.2017, штрафні санкції на акт про результати камеральної перевірки від 27.11.2017 № 19693/26-15-12-06-20/39873243 - сума 890,16 грн;
Загальний податковий борг по податку на прибуток підприємств становить - 2 080,16 грн.
Заборгованість з адміністративних штрафах та ін. санкцій виникла на підставі податкового повідомлення-рішення:
(форма «ПС») № 0243720401 від 23.01.2020, донарахування штрафних (фінансових) санкції на акт про результати камеральної перевірки від 14.11.2019 №502/26-15-04-01-21- 39873243 - сума 8 160,00 грн. Загальний податковий борг з адміністративних штрафів та інших санкцій становить 8 160 грн.
27 листопада 2017 року працівниками ГУ ДФС у м. Києві за результатами камеральної перевірки своєчасності реєстрації податкових накладних за жовтень, грудень 2015 року ТОВ «Елді Груп Трейд»(код ЄДРПОУ 39873243), відповідно до якого перевіркою встановлено порушення граничних строків реєстрації подання накладних за жовтень-грудень 2015 року в Єдиному реєстрі податкових накладних. Відповідальність передбачена п. 120-1 ст. 120 -1 Податкового кодексу України.
Зазначений акт направлено на адресу відповідача засобами поштового зв'язку та отримано відповідачем за довіреністю 12.12.2019».
26 грудня 2017 року Головним управлінням ДФС у м. Києві на підставі акту перевірки від 27 листопада 2017 року №19693/26-15-12-06-20 прийнято податкове повідомлення-рішення №0205361206 (форма «ПС»), яким встановлено порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних за жовтень-грудень 2015 року, визначених ст. 201-1, 120 -1 Податкового кодексу України на суму 8 444,93 грн та штрафу у розмірі 10% у сумі 890,16 грн.
Зазначене податкове повідомлення-рішення направлено на адресу відповідача засобами поштового зв'язку та отримано відповідачем за довіреністю 11.01.2018».
Доказів оскарження вказаного податкового повідомлення-рішення в судовому порядку в матеріалах справи не містять.
17 травня 2019 року працівниками ГУ ДФС у м. Києві за результатами камеральної перевірки дотримання вимог податкового законодавства в частині своєчасності подання податкової звітності з податку на додану вартість ТОВ «Елді Груп Трейд» (код ЄДРПОУ 39873243) за грудень 2018 року складено акт №11448/26-15-12-13-20, відповідно до якого перевіркою встановлено неподання податкової звітності з податку на додану вартість в порушення вимог підпункту 49.18.1 пункту 49.18 та пункту 49.2 статті 49 та пункту 203.1 статті 203 розділу V Податкового кодексу України.
21 травня 2019 року Головним управлінням ДФС у м. Києві на підставі акту перевірки від 17 травня 2019 року №№11448/26-15-12-13-20 прийнято податкове повідомлення-рішення №0413481213 (форма «ПС»), яким застосовано штрафні санкції у сумі 170,00 грн за платежем податок на додану вартість.
Зазначене податкове повідомлення-рішення направлено на адресу відповідача засобами поштового зв'язку та повернуто з вказівкою «за вказаною адресою не знайдено».
Доказів оскарження вказаного податкового повідомлення-рішення в судовому порядку в матеріалах справи не містять.
28 травня 2019 року працівниками ГУ ДФС у м. Києві за результатами камеральної перевірки дотримання вимог податкового законодавства в частині своєчасності подання податкової звітності з податку на додану вартість ТОВ «Елді Груп Трейд»(код ЄДРПОУ 39873243) за липень 2018 року складено акт №13189/26-15-12-13-20, відповідно до якого перевіркою встановлено неподання податкової звітності з податку на додану вартість в порушення вимог підпункту 49.18.1 пункту 49.18 та пункту 49.2 статті 49 та пункту 203.1 статті 203 розділу V Податкового кодексу України.
30 травня 2019 року Головним управлінням ДФС у м. Києві на підставі акту перевірки від 28 травня 2019 року №13189/26-15-12-13-20 прийнято податкове повідомлення-рішення №0448761213 (форма «ПС»), яким застосовано штрафні санкції у сумі 1 020,00 грн за платежем податок на додану вартість.
Зазначене податкове повідомлення-рішення направлено на адресу відповідача засобами поштового зв'язку та отримано відповідачем за довіреністю 05.06.2019».
Доказів оскарження вказаного податкового повідомлення-рішення в судовому порядку в матеріалах справи не містять.
14 листопада 2019 року працівниками ГУ ДФС у м. Києві за результатами камеральної перевірки дотримання вимог податкового законодавства встановлено порушення граничних термінів подання податкової звітності за 1,2, 3 квартали 2017 року та 1,2,3 квартали 2018 року ТОВ «Елді Груп Трейд»(код ЄДРПОУ 39873243) складено акт №502/26-15-04-01-21-39873243, відповідно до якого перевіркою порушення вимог підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 Податкового кодексу України.
23 січня 2020 року Головним управлінням ДФС у м. Києві на підставі акту перевірки від 14 листопада 2019 року №502/26-15-04-01-21-39873243 прийнято податкове повідомлення-рішення №0243720401 (форма «ПС»), яким застосовано штрафні санкції у сумі 8 160,00 грн за платежем адміністративні штрафи.
Зазначене податкове повідомлення-рішення направлено на адресу відповідача засобами поштового зв'язку та повернуто із відміткою «повернуто за нерозшуком».
Доказів оскарження вказаного податкового повідомлення-рішення в судовому порядку в матеріалах справи не містять.
Податкові повідомлення-рішення надіслані відповідачу в порядку, передбаченому статтею 42 ПК України.
Загальний податковий борг підприємства складає у сумі 10 240, 16 грн.
Вказана сума податкового боргу відповідачем до теперішнього часу не сплачена.
Несплата відповідачем вищевказаної суми стала підставою для звернення до суду з позовом у цій справі.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.
Відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Підпункт 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (далі -ПК України) встановлює, що грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податкове зобов'язання та/або інше зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня.
Відповідно до підпункту 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 ПК України податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митним кодексом України.
Згідно з підпунктом 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Згідно з пунктом 38.1 статті 38 ПК України виконанням податкового обов'язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк.
Згідно з положеннями статті 54 ПК України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.
Контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо:
- платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію, а при здійсненні заходів податкового контролю встановлено факти здійснення платником податків діяльності, що призвела до виникнення об'єктів оподаткування, наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу та наявності діючих (у тому числі призупинених) ліцензій на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством;
- дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках;
- згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган;
- дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених цим Кодексом, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом;
- результати митного контролю, отримані після закінчення процедури митного оформлення та випуску товарів, свідчать про заниження або завищення податкових зобов'язань, визначених платником податків у митних деклараціях.
Якщо згідно з нормами цієї статті сума грошового зобов'язання розраховується контролюючим органом, платник податків не несе відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої суми, проте несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов'язання і має право оскаржити зазначену суму в порядку, встановленому цим Кодексом.
Згідно з пунктом 57.1 статті 57 ПК України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Пунктом 57.3 статті 57 ПК України передбачено, що у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 робочих днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 робочих днів, наступних за днем такого узгодження.
Пунктом 56.1 статті 56 ПК України визначено, що рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.
Матеріали справи не містять доказів оскарження відповідачем податкових повідомлень-рішень в адміністративному або судовому порядку, у зв'язку з чим нараховане на підставі них грошове зобов'язання є узгодженим.
Відповідно до положень пункту 201.10 статті 201 ПК України, у редакції, чинній на час прийняття податкових повідомлень-рішень, Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків: для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені; для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені; для розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг до податкової накладної, що складена на отримувача - платника податку, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, - протягом 15 календарних днів з дня отримання такого розрахунку коригування до податкової накладної отримувачем (покупцем). У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.
Відповідно до пункту 120-1.1 статті 120-1 ПК України у редакції, чинній на час прийняття податкових повідомлень-рішень порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладноїта/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192та201цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі: 10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів; 20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів; 30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів; 40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів; 50 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації на 366 і більше календарних днів.
Відповідно до пункту 59.1 статті 59 ПК України у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Податкова вимога може надсилатися (вручатися) контролюючим органом за місцем обліку платника податків, в якому обліковується податковий борг платника податків.
Податкова вимога не надсилається (не вручається), якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У разі збільшення загальної суми податкового боргу до розміру, що перевищує шістдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, контролюючий орган надсилає (вручає) податкову вимогу такому платнику податків.
Згідно з пунктом 59.5 статті 59 ПК України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.
У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Положеннями статті 42 ПК України закріплено, що податкові повідомлення - рішення, податкові вимоги або інші документи з питань адміністрування податків, зборів, платежів, податкового контролю, у тому числі з питань проведення перевірок, звірок, адресовані контролюючим органом платнику податків, повинні бути складені у письмовій формі, відповідним чином підписані та у випадках, передбачених законодавством, завірені печаткою такого контролюючого органу і відображатися в електронному кабінеті.
Документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані у порядку, визначеному пунктом 42.4 цієї статті, надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків (його представнику).
Платники податків, які подають звітність в електронній формі та/або пройшли електронну ідентифікацію онлайн в електронному кабінеті, можуть здійснювати листування з контролюючими органами засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».
У разі якщо платник податків не подав заяву про бажання отримувати документи через електронний кабінет, листування з платником податків здійснюється шляхом надіслання за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручаються платнику податків (його представнику).
У разі якщо пошта не може вручити платнику податків документ у зв'язку з відсутністю за місцезнаходженням посадових осіб платника податків, їхньою відмовою прийняти документ, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, документ вважається врученим платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причини невручення.
З матеріалів справи вбачається, що позивачем було складено податкову вимогу форми «Ю» №27152-17 від 15.01.2019, якою повідомлено, що станом на 14.01.2019 сума податкового боргу становить 29 988,22 грн, яка була направлена на адресу платника податків, та була повернута відправнику без вручення.
Відповідно до підпункту 20.1.34 пункту 20.1 статті 20 ПК України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
Крім того, контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі (пункт 95.1 статті 95 ПК України).
Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги (пункт 95.2 статті 95 ПК України).
Відповідно до абзацу 1 пункту 95.3 статті 95 ПК України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Відповідно до частини першої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Оскільки відповідачем під час розгляду справи не надано доказів погашення податкового боргу та враховуючи дотримання контролюючим органом законодавчо встановленої процедури, позовні вимоги підлягають задоволенню.
Відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України судовий збір стягненню зі сторін не підлягає.
Керуючись статтями 2, 3, 5-9, 12, 15, 18, 19, 22, 25, 32, 72, 76, 77, 79, 94, 139, 241-243, 245, 246, 263, 295, 297, 382 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Адміністративний позов Головного управління ДПС у м. Києві (зареєстроване місцезнаходження: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 33/19; код ЄДРПОУ 44116011) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Елді Груп Трейд» (зареєстроване місцезнаходження: 03005, м. Київ, вул. Смоленська, буд. 31-33, оф. 512) про стягнення боргу, - задовольнити повністю.
Стягнути з рахунків у відкритих банках, що обслуговують Товариство з обмеженою відповідальністю «Елді Груп Трейд» податковий борг у розмірі 10 240,16 грн (десять тисяч двісті сорок) грн 16 коп.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення до Шостого апеляційного адміністративного суду відповідно до п. 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» від 13 грудня 2022 року № 2825-IX.
Текст рішення розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень (веб-адреса сторінки: http://www.reyestr.court.gov.ua/).
Суддя А.О.Черникова