Ухвала від 07.07.2025 по справі 733/1339/25

Ічнянський районний суд Чернігівської області

Провадження № 2-о/733/42/25

Єдиний унікальний №733/1339/25

Ухвала

про відкриття провадження

07 липня 2025 року м. Ічня

Суддя Ічнянського районного суду Чернігівської області Овчарик В.М., ознайомившись із заявою адвоката Гринь Людмили Василівни, поданої в інтересах ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Міністерство оборони України та Ічнянський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Прилуцькому районі Чернігівської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про оголошення фізичної особи померлою,

установив:

Адвокат Гринь Л.В., яка діє в інтересах ОСОБА_1 , звернулася до суду із зазначеною заявою.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 293 ЦПК України суд розглядає в порядку окремого провадження справи, зокрема про оголошення фізичної особи померлою, розгляд справи проводиться суд у складі одного судді та двох присяжних.

Зазначена заява відповідає вимогам статей 175, 177, 306 ЦПК України.

Справа підлягає розгляду в порядку окремого провадження.

Відсутні підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження у справі. Справа підсудна Ічнянському районному суду Чернігівської області, тому вважаю за можливе відкрити провадження у цій справі.

Керуючись ст. 187, 294 ЦПК України, суддя

ухвалив:

Відкрити провадження в справі.

Справу розглянути за правилами окремого провадження.

Судове засідання призначити на 09 год 00 хв 04 серпня 2025 року.

Розгляд справи проводити у відкритому судовому засіданні судом у складі одного судді та двох присяжних.

У судове засідання викликати заявника, його представника та заінтересованих осіб.

Надіслати сторонам копію ухвали про відкриття провадження у справі.

Копія заяви з копіями доданих до неї документів надіслані заінтересованим особам з урахуванням вимог ч. 7 ст. 43 ЦПК України.

Встановити заінтересованим особам строк подання пояснення щодо заяви протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання копії ухвали про відкриття провадження в справі, роз'яснивши останнім, що подання пояснення щодо заяви є правом, а не обов'язком заінтересованої особи.

Копія пояснення та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана заінтересованою особою одночасно з надісланням пояснення до суду.

Учасники справи зобов'язані повідомити суд до або під час судового засідання про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету заяви, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, які стосуються предмету заяви.

Кожен учасник справи повинен довести обставини, які мають значення для справи і на які він посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Кожен учасник справи несе ризик настання наслідків, пов'язаних із вчиненням чи не вчиненням ним процесуальних дій. Учасники справи подають докази у справі безпосередньо до суду.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://in.cn.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя В.М. Овчарик

Попередній документ
128645239
Наступний документ
128645241
Інформація про рішення:
№ рішення: 128645240
№ справи: 733/1339/25
Дата рішення: 07.07.2025
Дата публікації: 08.07.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ічнянський районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (27.08.2025)
Дата надходження: 02.07.2025
Розклад засідань:
04.08.2025 09:00 Ічнянський районний суд Чернігівської області
27.08.2025 09:00 Ічнянський районний суд Чернігівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ОВЧАРИК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
суддя-доповідач:
ОВЧАРИК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
заявник:
Селіванов Віктор Сергійович